Карта за играчките на Памперс-откъде?

  • 41 434
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 44 418
 и аз участвах, имаме 2 на фишър и една на чико играчка от там, и 2 седмици преди да свърши промоцията до края беше пълно с играчки фишър прайз в нашата билла.  Ако сте следяли и темата тук къде има играчки аз бях писала..както и доста други...както и да е де, това са минали работи, дано този път ся по-коректни....

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 244
Прясна новина: освен за 18, ще има играчки и за 6 и 12 събрани мечета.
Карти ще се дават и Кауфланд.
Намалението /за Джъмбо пакет/ е около 1 лев.
Това е от новата брошура-вестник на Кауфланд.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 864
Прясна новина: освен за 18, ще има играчки и за 6 и 12 събрани мечета.
Карти ще се дават и Кауфланд.
Намалението /за Джъмбо пакет/ е около 1 лев.
Това е от новата брошура-вестник на Кауфланд.

Става ли ясно, дали те ще раздават мечетата или пък ще ги взимаме от опаковките?

# 78
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Днес разбрах че са се вдигнали цените на Памперсите, та Джъмбо 2 ми струва вече към 30 лв, а преди беше 28, голяма промоция няма що #Cussing out

# 79
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
значи, промоцията в Кауфланд е от 04.12 до 10.12 (може би това е периода за който важи цената)
пакет джъмбо на памперс ще струва 27,59
в карето за играта пише:
"Купи пелените  Памперс, събери определения брой мечета от опаковките и ги залепи на специалната карта. попълни данните си и я изпрати в плика, който си получила с нея."

# 80
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
То голямо намаление има тогава .50 ст

# 81
  • София
  • Мнения: 2 623
и аз участвах, имаме 2 на фишър и една на чико играчка от там, и 2 седмици преди да свърши промоцията до края беше пълно с играчки фишър прайз в нашата билла.  Ако сте следяли и темата тук къде има играчки аз бях писала..както и доста други...както и да е де, това са минали работи, дано този път ся по-коректни....

Точно когато оставаха 2-3 седмици до края на промоцията нямаше кьорава играчка.
Обиколихме всички магазини Била включително и Била-Плевен. Накрая ме записаха в
един голям тефтер с уверението, че щом получат ще се обадят и така до днес.
На всичкото отгоре т.нар. кубчета на Фишер прайс по принцип се водят за една
играчка 3-те кубчета, но те са толкова алчни, че даваха по едно. Аз ги посъветвах
за да направят икономии да дават така и дрънкалките - първо топченцата, а после
тялото на самата играчка  Sick Абсолютни смешници са за мен  Naughty

# 82
  • София
  • Мнения: 44 418
да с това последното съм съгласна - и ние имаме 1 кубче, доста тъпо, абе мани егати им и промоциите и игрите...Wink

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
аз останах доволна от промоцията им -получихме 6 бр играчки: дрънкалка за закачане,3-те кубчета,комплект играчки за баня(рак,морска звезда,мида и кит),плуваща костенурка в топката всичките на фишер-прайс,  ключ на чико и една дрънкалка на чико пак. Flutter
сега по темата-питах в била ст.загора ,но засега няма промоция на памперс.
когато я пуснат,ще се запозная с условията и едва тогава ще преценя дали си заслужава да участвам. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 7 640
значи, промоцията в Кауфланд е от 04.12 до 10.12 (може би това е периода за който важи цената)
пакет джъмбо на памперс ще струва 27,59
в карето за играта пише:
"Купи пелените  Памперс, събери определения брой мечета от опаковките и ги залепи на специалната карта. попълни данните си и я изпрати в плика, който си получила с нея."

обясниха ми, че са избързали с отпечатването на плакатите и мечетата ще се раздават от продавачите.
Утре ще видим- ще пиша още по обед.

# 85
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Сдобихме се с картата за игра,днес ги раздаваха в Кауфланд.Подробностите: мечетата се изрязват от опаковките и трябва да се съберат съответно  6, 12, или 18 мечета .Никъде не видях да пише нещо за краен срок, попитах момичето, тя ми каза да звъня на тел. в картат, ако имама въпроси. Цената на джъмбпак беше 27,89лв/за стотинките не съм сигурна/

# 86
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е, най-накрая яснота по въпроса. Laughing

# 87
  • Мнения: 2 498
Сдобихме се с картата за игра,днес ги раздаваха в Кауфланд.Подробностите: мечетата се изрязват от опаковките и трябва да се съберат съответно  6, 12, или 18 мечета .Никъде не видях да пише нещо за краен срок, попитах момичето, тя ми каза да звъня на тел. в картат, ако имама въпроси. Цената на джъмбпак беше 27,89лв/за стотинките не съм сигурна/
Това добре, ами като нама Кауфланд в Стара Загора, а аз имам пълния набор с мечета как ще се снабдя с карта newsm78???
Дали няма да ги пуснат и в Билла???

# 88
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
valia77 , дай си адреса ще ти пратя аз си взех две,да си имам, но ще ти я пратя с удоволствие, пиши на лични. Grinning

# 89
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Щом дават по две, може ли някоя софийска мама и на мен да вземе. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт