Карта за играчките на Памперс-откъде?

  • 41 404
  • 727
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 536
Вчера бях в Била и си взех карта по случайност.Бяха ги оставили на стилажа без надзор и аз си взех ей така за да не пропусна. Каките промоутърки си бяха тръгнали.
Цената на Jumbo pack-a е 29 лв. Утре ще отида да купя и ще разпитам, че последно не разбрах дали трябва да изрязваме мечета от опаковките или те ги раздават???????????? newsm78

# 106
  • Мнения: 984
трябва мече+бар кода

# 107
  • Мнения: 1 599
Трябва мечетата от пликовете да се лепят, без бар кода

# 108
  • Мнения: 522
оф ,аз не разбрах 6 мечета достатъчни ли са. newsm78 и в кауфланд от къде се взима картата от касите или от някъде другаде. Embarassed
достатъчни са за Патето
А колко трябва да са за другите играчки и каква е втората,че ката отворя линка нищо не показва newsm78.Пате,жираф,другата каква е?

# 109
  • София
  • Мнения: 838
Вчера в Кауфланд имаше една девойка - представител на Памперс. Даде ми карта и ми обясни, че трябва да се изрязват само мечетата от опаковките, без бар кода. Така на 1 джъмбо пакет има две мечета. Тези мечета се лепят в картата и се изпращат. 6 мечета за пате, 12 - за пееща играчка(коте, куче и още някакъв звяр), 18 - за жирафчето.
Бяха изложени и самите играчки и да ви кажа,мисля да го купя това жирафче - много ми хареса(но 9 пакета памперс няма да купя!!!)
Цената на всички джъмбо пакети е 27лв, независимо за колко кг са.
Надявам се, съм била изчерпателна!
 Simple Smile

# 110
  • Мнения: 984
трябва мече+бар кода
това го прочетох в руския сайт

# 111
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
До 24 декември във Била ще има момичета те са там до 19.00ч ище раздават картите, изрязват се мечетата и се изпращат в плик/цената на пощ.марка е за получателя/.Днес девойката ми каза че играта ще продължи до края на 2007 година. Телефона които е даден за повече въпроси е 91 74 600.

# 112
  • Мнения: 76
Карти има и в Пикадилил, ще се раздават до края на годината (2006), а играчки срещу мечета ще се дават на клиенти до края на (2007).  Peace

# 113
  • Плевен
  • Мнения: 973
До 24 декември във Била ще има момичета те са там до 19.00ч ище раздават картите, изрязват се мечетата и се изпращат в плик/цената на пощ.марка е за получателя/.Днес девойката ми каза че играта ще продължи до края на 2007 година. Телефона които е даден за повече въпроси е 91 74 600.
Така е. Аз днес си взех карта от Билла Плевен. Трябват мечетата без баркодовете. И бройките са така- 6 пате; 12- музикална играчка;-18 жираф с кубчета. Другото , което разбрах е , че ако случайно съберете повече мечета и искате да си вземете не една, а повече играчки - не можело повече от две. Някъде щели да правят списък с адресите и ако се повтаряло - не може.
Та поради тази причина ми отказаха втори плик с карта.
Успех!

# 114
  • Мнения: 1 599
Та поради тази причина ми отказаха втори плик с карта.
Успех!
Ами ще минеш няколко пъти Wink
На мен ми даде девойката даже без да си искам.

# 115
  • Мнения: 5 322
В Била-Пазарджик карти няма  Sad и не са чували.

 
До 24 декември във Била ще има момичета те са там до 19.00ч ище раздават картите, изрязват се мечетата и се изпращат в плик/цената на пощ.марка е за получателя/.Днес девойката ми каза че играта ще продължи до края на 2007 година. Телефона които е даден за повече въпроси е 91 74 600.

"По технически причини абонатът не може да бъде избран."   Twisted Evil

# 116
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
В пловдивската Била карти има. Момичетата са там до 18 часа всеки ден.
А това с адресите-ми те знаят ли, че имаме и приятели, и роднини, чиито адреси можем да ползваме. Какво, ще проверяват кой има дете, ползващо памперси ли hahaha

# 117
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Това с адресите на приятелите и момичето ми каза.В мен възникна едно друго питане, момичето ми каза че се изпраща заеленият плик, според мен е белият, вие имате ли яснота по въпроса  newsm78, защото адресите за получаване на двата са различни, а тел.които е даден за справка"Поради технически причини не може да бъде избран".
Валериа1, ако няма във вашата Била, да ти пратя, ще се разходя и ще взема, момичетата казаха че ще са всеки ден там до 24.Пиши на лични

# 118
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Пробвайте и на тел 91 74 500. Аз нали първо звънях на ПиГ, затова ги знам.

# 119
  • Мнения: 5 322
Валериа1, ако няма във вашата Била, да ти пратя, ще се разходя и ще взема, момичетата казаха че ще са всеки ден там до 24.Пиши на лични

Благодаря предварително Hug!

Общи условия

Активация на акаунт