ДЕКЕМВРИЙски щъркелови доставки -- тема 3, 2022

  • 35 716
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 102
Дами, искам да споделя нещо от предната бременност. Имах крампи и болки в краката, стигнах до 3 пъти на ден магнерот. Обаче една хомеопатка ме посъветва да приемам шуслерова сол номер 7 по 5 бройки веднъж на ден. Това помага за усвояване на магнезия. След две седмици вече намалих дозата на магнезия. Сега съм отново на шуслерова сол 7 и по половинка магнерот на ден. Мажа един път на ден краката с кремчето 7 на шусл. соли. За сега нямам проблем с краката. Ако някой искам,може да опита,ще се радвам да ви е в помощ и на вас Simple Smile

# 661
  • Мнения: 109
И аз започнах да усещам беба, но само от вътре, като сложа ръка на корема, се усеща едно туптене. С първото по бързо и по силно усещах ритници, имаше и пеперуди, а сега направо го усещам как се върти из корема ми.
Минавам прегледи на 2 седмици, заради рисковете от прееклампсия, за сега всичко е наред Simple Smile Живот и здраве вече на 25 пак ще я видя бебата.
За пазаренето този път мисля да купя само количка, кошара и комплект за изписване( харесах си го още преди да забременея Simple Smile ). Разбира се и козметика, в нищо излишно няма да се впускам, тъй като имам от племенниците, пък и място нямам Simple Smile
Желая лека и спокойна седмица на всички Simple Smile

# 662
  • Мнения: 818
Благодаря ти, Владислава за споделеното мнение за шуслеровите соли, още днес мисля да попитам АГто за тях 😊

# 663
  • Мнения: 102
Повечето лекари не възприемат и отхвърлят хомеопатията, а шуслеровите соли са хомеопатия. Но дано твоята АГ е отворена в тази посока. Важно е ти да си спокойна и да решиш на какво да се довериш. Ще се радвам да споделиш какво ти е казала.

Благодаря ти, Владислава за споделеното мнение за шуслеровите соли, още днес мисля да попитам АГто за тях 😊

# 664
  • Мнения: 52
Дами, искам да споделя нещо от предната бременност. Имах крампи и болки в краката, стигнах до 3 пъти на ден магнерот. Обаче една хомеопатка ме посъветва да приемам шуслерова сол номер 7 по 5 бройки веднъж на ден. Това помага за усвояване на магнезия. След две седмици вече намалих дозата на магнезия. Сега съм отново на шуслерова сол 7 и по половинка магнерот на ден. Мажа един път на ден краката с кремчето 7 на шусл. соли. За сега нямам проблем с краката. Ако някой искам,може да опита,ще се радвам да ви е в помощ и на вас Simple Smile
Благодаря много за споделеното мнение. Отдавна си мисля да ги взема, че вечер като легна имам крампи. Болки не съм имала, но заради крампите не мога да спя. Вече пия 2-3 магнерота на ден. Не знаех, че има крем, ще го видя и него.

# 665
  • Мнения: 1 740
По спомени, без да съм проверила, Магнерот съдържа малка доза магнезий 30-35мг в таблетка,  1 таблетка на ден е нищо.

# 666
  • Мнения: 102
Има по 500мг таблетка


quote author=Altaya link=topic=1448297.msg45029673#msg45029673 date=1657543282]
По спомени, без да съм проверила, Магнерот съдържа малка доза магнезий 30-35мг в таблетка,  1 таблетка на ден е нищо.
[/quote]

# 667
  • Мнения: 1 740
Консултирах се с фармацевт, дозата на магнерот е 3х2 за попълване на дефицити - при бременност, крампи и т.н. 1 хапче е "хомеопатична доза ", както се изрази.
Така че тези, които пиете магнерот в дозировка 3х2, въобще не е голяма дозата

# 668
  • Мнения: 634
Аз пих 10 дни 3х2 и след това си минах на 3х1. Аг каза, че ако няма проблем това е достатъчно  🙂

Консултирах се с фармацевт, дозата на магнерот е 3х2 за попълване на дефицити - при бременност, крампи и т.н. 1 хапче е "хомеопатична доза ", както се изрази.
Така че тези, които пиете магнерот в дозировка 3х2, въобще не е голяма дозата

# 669
  • Мнения: 1 740
Ето, щом и лекар е дал превантивна доза по 3таблетки на ден, значи не съм в грешка. Просто, като че ли на листовката заблуждават потребителите, че 1 таблетка на ден е подходяща. Въпреки че съм чувала, че това е един от най-добрите  продукти, съдържащи магнезий.. 
На следващия преглед вероятно и на мен ще ми изпишат, че веднъж вече имах мускулно схващане на прасеца през нощта, вероятно и контракции имам, но не ги усещам, само схващането в кръста ме навява на тази мисъл.

# 670
  • Мнения: 480
По темата с магнезия, крампите и контракциите не мога да съм полезна, защото нито едното не ми се е случило. От време на време някакви като ПМС спазми към яйчниците усещам, но нищо повече.

Аз се прибрах от преглед. Бебчето е толкова шавливо, че не успяха да го измерят. Казаха 80% момиче, но да не се настройвам, не е сигурно, защото си беше кръстосало крачетата и подскача като за световно. Даже на никой не съм казала за това предположение. Когато се види хубаво, тогава Grinning Огледа го колкото успя, всичко изглежда наред. След 2 седмици имам час при друг АГ, началото на август ще записвам час за втората фетална. Дано поне тогава малко се кротне за 10-15 минути.
Това са ми изследванията от предишния преглед.
Скрит текст:
[/img]

# 671
  • Мнения: 52
Консултирах се с фармацевт, дозата на магнерот е 3х2 за попълване на дефицити - при бременност, крампи и т.н. 1 хапче е "хомеопатична доза ", както се изрази.
Така че тези, които пиете магнерот в дозировка 3х2, въобще не е голяма дозата
На мен АГ ми каза, че при крампи, ако не мога да спя, дори до 4х2 мога да пия. По принцип пия 2-3, но ако не съм успяла да си направя гимнастиката и не съм ходила поне 4-5км, то се налага да вдигам до 4-5 магнерота на ден. Дори масажите, които ММ ми прави всяка вечер, не помагат. Но при увеличаването на дозата аз имам ужасни киселини в хранопровода.

# 672
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета ❣️
Аз да ви се оплача, че вчера получих кръвоизлив и ме приеха в болницата. Каза, че има отлепване, но не се видя много хубаво. Слагат ми системи и пия Дуфастон. Много съм тъжна и притеснена 😔А нямах никакви болки, само леки безболезнени контракции, но от седмица пиех магнерот и бяха спряли. Иначе вчера като гледахме бебчо на видеозон беше пораснал, цели 200гр е. Дано скоро спре кървенето и всичко се оправи и щастлив финал за всички 💙

# 673
  • Мнения: 159
Здравейте, момичета ❣️
Аз да ви се оплача, че вчера получих кръвоизлив и ме приеха в болницата. Каза, че има отлепване, но не се видя много хубаво. Слагат ми системи и пия Дуфастон. Много съм тъжна и притеснена 😔А нямах никакви болки, само леки безболезнени контракции, но от седмица пиех магнерот и бяха спряли. Иначе вчера като гледахме бебчо на видеозон беше пораснал, цели 200гр е. Дано скоро спре кървенето и всичко се оправи и щастлив финал за всички 💙
Стидкам палци всичко да е наред, важното е, че си под наблюдение, после предполагам ще трябва да лежиш, в коя седмица си, аз имах кървене около 12 г. с., но при мен беше, защото плацентата беше ниско

# 674
  • Мнения: 818
Дано бързо бързо те изпишат и после да е само един лош спомен! Стискам палци 🍀

Здравейте, момичета ❣
Аз да ви се оплача, че вчера получих кръвоизлив и ме приеха в болницата. Каза, че има отлепване, но не се видя много хубаво. Слагат ми системи и пия Дуфастон. Много съм тъжна и притеснена 😔А нямах никакви болки, само леки безболезнени контракции, но от седмица пиех магнерот и бяха спряли. Иначе вчера като гледахме бебчо на видеозон беше пораснал, цели 200гр е. Дано скоро спре кървенето и всичко се оправи и щастлив финал за всички 💙

Общи условия

Активация на акаунт