Неапол (Кампания) и Бари (Пулия) – Красивата Южна Италия - 5

  • 45 569
  • 775
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 7 091
Спешно питане - ако не успеем да се качим на автобуса в Алберобело на връщане към Бари, че има страшно много хора, пускат ли допълнителни автобуси?
Не, чакате следващия.

# 496
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Здравейте!
В края на март Капри заслужава ли си? И необходимо ли е предварително да купувам билети за ферито от Соренто или намясто  е ОК и няма опасност да са се разпродали?
Благодаря предварително.

# 497
  • Мнения: 1 826
Капри си заслужава винаги:) няма нужда от предварително закупуване на билети.

# 498
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Моля препоръчайте ми охраняем паркинг в Бари около жп гарата.
Ще наемаме кола под наем и малко ми е притеснено да я оставя без надзор на улицата пред апаратамента.

# 499
  • София
  • Мнения: 485
Вeче имам билети и спането е уредено, и нямам търпение вече да е края на Април.

# 500
  • Мнения: 81
Здравейте, преди 4-5 години бях в Помпей и по мой спомен на 01.05 не само че работеше, ами беше и безплатно. Сега на сайта им пише, че не работят на 01.05. Това така ли е.
Освен това виждам намаление за младежи между 18 и 25. А за деца под 18  няма ли?
http://pompeiisites.org/en/visiting-info/timetables-and-tickets/

# 501
  • Мнения: 19 007
Явно не работят, да , това им е важен празник, случвало ми се е да пътувам на 1ви в едно не много популярно градче и нямаше никакъв градски транспорт следобяд.

# 502
  • Мнения: 1 855
Деца до 18 са безплатно в Помпей. Искат само да го видят....въпреки, че моя син е по-висок от мен не поискаха документ.

# 503
  • Мнения: 81
Момичета, пренареждам прорамата заради затворения на 01.05 Помпей. Според вас ако вземем автобус от Соренто до Салерно (в Ром 2 Рио ми излиза номер 5070 или 5120) дали ще можем да се каваме и слизаме, за да разгледаме Позитано и Амалфи?

# 504
  • София
  • Мнения: 5 119
Момичета, пренареждам прорамата заради затворения на 01.05 Помпей. Според вас ако вземем автобус от Соренто до Салерно (в Ром 2 Рио ми излиза номер 5070 или 5120) дали ще можем да се каваме и слизаме, за да разгледаме Позитано и Амалфи?
Никога не съм виждал директни Соренто - Салерно. Има Соренто - Амалфи и Амалфи - Салерно.
Иначе, да. То това е основния начин за разглеждане. Купих дневна карта за цялото крайбрежие ( сякаш беше 10 евро ) и с нея слизаш и се качваш където решиш.

# 505
  • София
  • Мнения: 1 668
Може ли да ми препоръчате за два пълни дни в Бари , като единият ще отделим за матера  къде да отидем другия ден- дали към алберобело или по- скоро към полинано а маре и монополи. И дали може трите в един ден ?

# 506
  • Мнения: 12 400
Insane, ако сте много организирани и тръгнете от сутринта, може да обиколите и трите градчета, въпросът е струва ли си да бързате и препускате.
От трите категорично Алберобело за мен е най-живописно, а и различно.
Бих отишла в Алберобело, след това в Полиняно и ако остане време оттам до Монополи е някакво мега кратко разстояние, нещо като една или две спирки с влака.

# 507
  • Мнения: 29
Здравейте, имам спешен въпрос. Утре сутрин летим за Неапол и в неделя обратно. купила съм билетите от eSky, пратиха ми бордните карти днес и ги разпечатах. Сега разбирам, че трябвало и на връщане да са разпечатани. Мислех, че може от телефона. Знаете ли къде в Неапол мога да ги разпечатам в неделя?

# 508
  • Мнения: 12 400
С коя компания летите?

# 509
  • Мнения: 29
С коя компания летите?
Раенеър, но билетите са купени от eSky и съм платила за онлайн чекиране, затова те ми изпратиха на имейл бордните карти.

Общи условия

Активация на акаунт