мед и вестник на гръбчето

  • 28 668
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 388
Аз съм си слагала надупчен вестник намазан с мед,като бях бременна,за да си излекувам кашлицата и незнам,но при мен наистина имаше ефект,след това на дъщеря ми слагах,която беше тогава на 2 години и на нея й подейства много добре,нямаше странични ефекти.Слагам и на гърдите отпред и на гръбчето отзад така,че да обхване белия дроб,това го бях чела в интернет като помощно средство при лечение на пневмонии и бронхите.

# 31
  • Мнения: 417
Аз съм си патила от мед и би ме било страх при толкова малко дете. Сина ми се оказа алергичен. Разбрахме го когато изеде цялото забъркано лекарство от мед, сода, лимон и канела приготвено за кашлицата, която мъчеше всички в семейството. Това беха четири супени лъжици. Получи страхотни отоци на меките части на лицето.  Мина му за около 48 часа. Сега си позволявам да му давам съвсем малко на върха на лъжичката. Струва ми се, че на третия прием на антибиотика трябва да има вече реално подобрение, ако е изписан правилно /нямам опит с антибиотици/. Успех в лечението

# 32
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Днес лекарката на Крис е казала на мъжа ми, че компреси се слагат само на гръбчето и в никакъв случай отпред на гърдите.

# 33
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Днес лекарката на Крис е казала на мъжа ми, че компреси се слагат само на гръбчето и в никакъв случай отпред на гърдите.
Може и на гърдите, но задължително се избягва зоната на сърцето!

Общи условия

Активация на акаунт