На море в Турция - тема 74

  • 67 568
  • 788
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 4 786
Платен е входа за парка/шоуто с Маша- 50 долара. Иначе вечерното шоу е безплатно.

# 226
  • София
  • Мнения: 627
Моля за отзиви за:
LONG BEACH RESORT
LONG BEACH HARMONY
VONRESORT GOLDEN COAST

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Моля за отзиви за:
LONG BEACH RESORT
LONG BEACH HARMONY
VONRESORT GOLDEN COAST

Ако не държите на плаж Long Beach. Страшно много забавления за децата. На нашите деца много им хареса. И до сега говорят за хотела.
Von знам че е хубав хотел, хубава храна и прекрасен плаж.

# 228
  • София
  • Мнения: 627
Моля за отзиви за:
LONG BEACH RESORT
LONG BEACH HARMONY
VONRESORT GOLDEN COAST

Ако не държите на плаж Long Beach. Страшно много забавления за децата. На нашите деца много им хареса. И до сега говорят за хотела.
Von знам че е хубав хотел, хубава храна и прекрасен плаж.

Какъв е проблема на плажа на Long beach?

# 229
  • Мнения: 3 401
В момента сме във VONRESORT GOLDEN COAST. Мислех да напиша подробен отзив, след като се приберем, за да съм по-обективня... но ще нахвърлям и сега:
Vonresort е хубаво място, без да е претенциозен, идеален за семейна почивка. Ние почиваме в Турция отново след 6-годишно прекъсване. Не знам, аз ли се разглезих, с голямата кошница ли тръгнах, но ефектът не е уау. Примерно, храната. Не, че сме гладни, но за 6 дни няма никаква морска храна - риба, телешко или кюфтета на скара, гарнитури, салати... бял хляб също е кът - всякакви нюанси на черен, царевичен, семена най-разни, а бял хляб често липсва! Готвят пикантно, включително пица, която е любима на децата... Пак казвам, има отрупани блок-маси, но не съм впечатлена и някак не ми се припокри представата от спомена за турско изобилие. Вечеря от 19 до 21, ако я изпуснеш няма от къде един бургер да вземеш (до полунощ, когато е среднощната закуска):

Стаята е тясна по моите представи. Нелошо обзаведена, но тясна. И терасата е тясна. И банята. С вана е, душът е във ваната. Практично, но неудобно според мен.


По анимация не си падам особено, но мисля, че е добра. Дъщеря ми имаше РД, имаше поздрав от хотела и общо празнуване в детския клуб с торта и подаръци (книжка за оцветяване и моливи). Беше много мил жест.
Много ми хареса плажа - огромен, пясъчен, с плавен преход, пиърс в морето с бар, тераси за скачане... изобщо, тук шестица!


Свободни шезлонги си намираш по всяко време  - и на плажа, и на басейна, и на аквапарка. Басейните са чисти и топли, забелязах, че вземат проби от водата в тях.

Територията е компактна,  но не са дообмислени някои неща. Например, най-прекия път от плажа/басейна до аквапарка е ... през рецепция ☺️ но, да кажем, че аз съм малко хахо и на хората подобни подробности не им правят впечатление.
Отлично поддържани зелени площи, удоволствие за душата и окото.


Та в заключение - не е лош комплекса, но не тръгвайте с големи очаквания. Плюсовете му са повече от минусите, изкарваме си страхотно, но не бихме повторили (принципно рядко повтаряме де). И следващия път ще се поинтересувам по-подробно най-вече за храната и морските дарове в частност (район Белек, вероятно).
Ще следя и темата.
Приятни почивки на всички!😊

# 230
  • Мнения: 37
И ние приключихме с умуването. Вече сме с договор за Ксанаду-Белек. Надявам се да сме направили добър избор.

# 231
  • София
  • Мнения: 1 855
В момента сме във VONRESORT GOLDEN COAST. Мислех да напиша подробен отзив, след като се приберем, за да съм по-обективня... но ще нахвърлям и сега:

Та в заключение - не е лош комплекса, но не тръгвайте с големи очаквания. Плюсовете му са повече от минусите, изкарваме си страхотно, но не бихме повторили (принципно рядко повтаряме де). И следващия път ще се поинтересувам по-подробно най-вече за храната и морските дарове в частност (район Белек, вероятно).
Ще следя и темата.
Приятни почивки на всички!😊
Аркадия, благодаря за хубавия отзив. Най-накрая един хотел да не е категоризиран като уникален, прекрасен, невероятен и т.н. и освен хубавите страни да се посочат и лошите.
И  в отговор на последния ти абзац  хубавите неща струват пари. 
Тоест хубавата храна, хубавите напитки, дори качественото спално бельо и качествена козметика струват пари.
И ако човек иска да ги получи има две възможности, предвид факта, че всички имаме определен бюджет.
Първата е да направи резервация през октомври, ноември за следващото лято, за да си позволи хотел, който ако резервира през март, април ще му излезе с 20-30% по-скъп / говоря за качествени хотели, които бързо се изкупуват, а не някои, които никой не резервира и се чудят как да свалят цените/.
И втората е ако не оползотвори определения бюджет на ниските цени да резервира по-бюджетен хотел и да се примири с недостатъците...

# 232
  • Мнения: 3 401
Абсолютно прав си, Роже, не посмях да резервирам на ранни, въпреки че се изкушавах от някои оферти на черен петък, но пандемията ме наплаши и бях предпазлива с твърде ранните резервации, особено   предвид факта, че не съм ваксинирана. На есен ще го мисля пак Wink защото знам, че за парите, които платих, можех да получа много повече с повече предвидливост и четене... Следващия път Wink
Прекрасна вечер от мен и Von!

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
Аркадия извинявай за въпроса но колко плати?

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Аркадия, и аз благодаря за обективния отзив. Simple Smile Възползвам се с един бърз въпрос - предлагат ли вносно уиски, и ако да, каква марка? МъжО нещо се поразглези с Чивас и Джони, които "не свършваха", и сега е проблем.. Предварително благодаря и още веднъж приятна почивка! Simple Smile

# 235
  • Мнения: 3 401
slavei4e, 3200 лв.

Crystal_Noir, има Джони  - червен етикет и GB.
Минибарът също се зарежда ежедневно с вода, бира, кола и фанта в кен.

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Много благодаря Аркадия! Simple Smile Редакторът се е включил и "чичо Джак" е станал Джони. 😂 Е, поне ще знае, какво да очаква, а не да мрънка после. Много слънце и добро настроение ви пожелавам! Simple Smile

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
Аркадия попитах те не от любопитство а да споделя ,че Роже е много прав в това което е написал за това ,че е хубаво да се правят ранни резервации и да подредиш преоритетите за почивката си.Какво искаш да получиш и колко си склонен да дадеш?.Давам ти пример в момента дъщеря ми са във Вон 2 възрастни с 2 деца на 9 и 4 години и заплатиха на ранни  декември месец за 05.06  със самолет същата сума която вие сте заплатили за 3-ма.Тях храната и алкохола не ги вълнува.Най-важният критерий беше плажа.Преди това са почивали в Пине-Белек.Там храната била хубава но морето е с камъчета и бързо става дълбоко.Така че пълно щастие има но струва доста пари.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Моля за отзиви за:
LONG BEACH RESORT
LONG BEACH HARMONY
VONRESORT GOLDEN COAST

Ако не държите на плаж Long Beach. Страшно много забавления за децата. На нашите деца много им хареса. И до сега говорят за хотела.
Von знам че е хубав хотел, хубава храна и прекрасен плаж.

Какъв е проблема на плажа на Long beach?
Тясна плажна ивица, пясъка е с камъни (макар, че четох че насипвали тази година пясък) и в морето има камъни. Иначе водата е чиста.

# 239
  • София
  • Мнения: 1 179
Много благодаря на Аркадия за споделеното мнение. Живот и здраве в петък тръгваме за Von resort golden Beach. Ние съвсем съзнателно искахме beach-a, защото предпочитаме къщичка, пред голяма сграда с асансьор. Плажът и аквапарка бяха водещи за нас, но ако няма риба и морска храна ММ няма да е много Хепи. Алкохолът не ни е приоритет, бира и коктейли е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт