ДАЙТЕ ИДЕИ!!!

  • 1 895
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 228
На нас най си ни харесва в София Ленд. Поне на Мартин.
Шани, през зимата си работят и BabyLand, и стаята на Пипи (май така се казваше) - и пред двете има маси, на които да си изчакаш детето. А ние даже си обикаляме с половинката, понеже Мартин не създава никакви проблеми.Последния път (26.12.2004), понеже времето беше много хубаво, работеха и всички детски съоръжения навън  Simple Smile - страшен купон беше, чак с рев си тръгнахме, понеже искаше да остава. #Bad Talk
BabyLand е джунглата - на Мартин повече му харесва от тази в Патиланци (не знам защо  Wink  - на мен ми изглеждат еднакви). Има какички, които се грижат за децата. Възрастта е от току що проходили до около 4 - 5 примерно - не знам рагламента, такива деца съм виждала. Цената е 2 лв. за половин час и 3 лв. за един час.
Стаята на Пипи е за по - големи деца - там рисуват, правят маски и не знам още какво - не сме го посещавали, та и не знам колко струва, но ориентировъчно предполагам, колкото и в BabyLand.

# 16
И аз знам за София ленд Много мои познати си водят там децата

# 17
  • Мнения: 77
Знаете ли за заведения не мога нищо да ви кажа и аз чакам за информация от тук! Но в новия хипермаркет ХИТ в Младост има услуги които досега не съм чувала да предлагат в другите големи вериги. Освен че има детски кът има и специална стая за повиване на бебета, което ми се струва доста удобно. За съжаление не съм ходила и не мога да кажа нищо от собствен опит.

# 18
  • Мнения: 1 289
Гудис, но само централния на площад Св. Неделя, срещу Шератон. Там правят и детски рожденни дни. Безплатен е. Сандвичите не са лоши, аз ги харесвам повече от МакДоналдс, има и детско меню. Децата сами се занимават, кътът е отделен от залата с големи прозорци, така че се вижда какво става вътре.

# 19
  • Мнения: 773
и аз я знам пица Рагаци тел.955-76-70 кв. Красно село ул. Хубча 195

# 20
  • Мнения: 411
Аз съм доволна от Патиланци. Много добре си прекарахме всички.  Малката джунглата не е нещо особено но на Алекс му хареса ,даже влезе вътре без дори да се обърне да види дали съм след него.

Общи условия

Активация на акаунт