Колко често чистите основно банята?

  • 5 323
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 370
В седмицата 1 път, почиствам душкабината, а ваната преди всяко къпане на детето

# 46
  • Мнения: 2 759
Аз не я подсушавам цялата, а само пода... И използвам подочистачка Блу меджик моп.
       Peace и аз тъй, макар да забърсвам и стените когато не ме мързи чаааак толкова. Но се присетих сега, че преди години за малко да наемем квартира, в която банята беше цялата в огледала и хазяйката настояваше те да се бършат след всеки душ... Това ни отказа тотално - иначе беше доста прилично мястото...

# 47
  • Мнения: 2 047
Аз не я подсушавам цялата, а само пода, защото банята е обща с тоалетната и не е хубаво да стои мокро. И използвам подочистачка Блу меджик моп.

   Е да, ако е са общи с тоалетната, трябва да се подсушава.

# 48
  • Мнения: 2 759
Е да, ако е са общи с тоалетната, трябва да се подсушава.

      И да не са - пак трябва... Пък и нищо не струва - секунди някакви...

# 49
  • Мнения: 650
почти всеки път след къпане-какво да правя като душ-кабината е стъклена цялата SadАко я оставя и после няма изчистване... Даже мъжът ми свикна LaughingАми наистина вземаш си душ 20 минути и 10 минути бършеш Laughing

# 50
  • Мнения: 439
Основно я почиствам веднъж седмично с Циф и Доместос,а гърнето и мивката по-често на 2-3 дни clean

# 51
  • Мнения: 1 756
Всеки ден мивката, WC и пода; ваната, аксесоарите, огледало - веднъж седмично, а плочките някъде веднъж месечно защото ни е голяма бянята и ми отнема поне час да измия всички фугички  Close
Ами ,аз не търкам всяка фуга на ръка.Имам,тоест до в4ера имах 4етка с сравнително твърд косъм, и с дръжка, и търкам с нея навсякъде като 4истя основно, мивката е всеки ден 4е се мием ве4ер ,когато не е вана Peace

# 52
  • Мнения: 1 860
 Един път седмично изчиствам ваната с препарат и преградното стъкло на душа. Мивката също, понякога ако видя, че има нужда и по-често се случва.

# 53
  • Мнения: 425
Веднъж седмично.

# 54
  • Мнения: 983
веднъж седмично търкам цялата баня с Доместос

# 55
  • Мнения: 2 040
Основно, по веднъж, всяка седмица (тук включвам и плочките по стените и фугите) ... останалото - всеки ден ...

# 56
  • Мнения: 22 905
    Рядко я чистя основно. Нямам време.

   Между другото това да се подсушава цялата баня след къпане за втори път го чувам. Как го правите това, аз като си представя, че трябва да забърсвам след къпането и пак ще трябва да се изкъпя. Crazy
С Моп става лесно и бързо,подът стои влажен ,но пък изсъхва бързо,като няма водя,която да се отича.

# 57
  • Мнения: 8 917
Веднъж на 2 седмици. Доволна съм от Циф, преди- също и от Медикс. Свекърва ми от едно време ми повтаря да уча мъжа си да мие банята, че колкото по-късон, толкова по-трудно се учи, но като не издържа и си я миех аз. Последният път обаче той сам пое инициативата Crazy Направо онемях Mr. Green Дано по-често се повтаря Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 35 950
Всяка седмица

# 59
  • Мнения: 712
Засега веднъж месечно, понеже още нямам изградени навици. Доволна съм от Циф и Доместос

Общи условия

Активация на акаунт