Търсим"напикалници"

  • 2 484
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 050
Ами в този магазин бяха по 4 лева, но той по принцип е доста скъп. На етикета има телефон на производител. В понеделник ще се обадя, за да питам за цени на едро. Със сигурност ще са по-ниски. Като имам информация пак ще пиша.

# 16
  • Мнения: 2 849
Ето подложки -
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_209&products_id=1653
Аз лично съм купувала от тези китайските и мисля ,че бяха около 2-3 лв и са по -дълги .Моята вече не я ползвам ,с удоволствие ще я дам .

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Една по-простичка идея - в санитарните аптеки има чаршафи за гледане на лежащо болни, слагат се под нормалния чаршаф. От някаква гумирана материя са и струват по около 5лв - а един такъв може да се разреже надве и да стане за 2 бебешки креватчета. Не знам дали е удачно предложение, но сина ми ползваше такъв известно време, след като махнахме нощния памперс и вършеше работа. Вероятно запарва повече от специалните детски, но ако не може да се съберат достатъчно, може да помислите и за такава идея. С удоволствие ще дам нашия, ако става.

# 18
  • Мнения: 216
... и аз да се включа,аз ползвам подлоганчета, малки(30/50) са моите и се перат, но има по-големи размери: 80/60, например, и цената им на дребно е до 5лв. Дали не е по-удачно да се вземат такива; от мен 2 от др. мами и да съберем 30тина или повече, че е добре да имат по 2 за смяна

# 19
  • Мнения: 13 512
Една по-простичка идея - в санитарните аптеки има чаршафи за гледане на лежащо болни, слагат се под нормалния чаршаф.
Да, но ние не искаме да се перат ежедневно долните чаршафи, а само подложките. Не всиччки деца от дома се напикават, така че 30-на бройки щр им стигнат, за да  имат и за смяна.

Общи условия

Активация на акаунт