НОВ МОДЕРАТОР!

  • 3 836
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 927
сега се сетих кой според мен е подходящ за модератор:

Pela

1. винаги е казвала, как благодарение на този форум й е дошла музата за готвене Simple Smile ;
2. не знам дали изчита всичко, но успява да извади подходяща рецепта, ако някоя мама търси нещо;

Пела, не знам дали ти харесва, но аз номинирам теб Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 324
Цитат на: boo
Аз, МОФ, много си те харесвам и не искам нов модератор, а ВТОРИ модератор. Когато се съвземеш и се пооправиш, пак ще се грижиш и за този форум.


ПОДКРЕПЯМ

За Втори модератор tedi_b

# 17
Аз о време да си кажа, че "не искам " да бъда помощник модератор, защото не съм много на ТИ с времето. Иначе щеше да е удоволствие да си работя с мама Фин.
Благодаря на момичето, които изказаха доверие към мене.

Сега се сещам и за azaf, Di5. logo5tka. Anda....-това като допълнения към предните ми предложения.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 691
И аз съм на мнение, че ни трябва втори, а не нов модератор. Ако може, нека предложените по-горе се изкажат дали са съгласни да са модератори и да гласуваме.

# 19
  • Мнения: 299
Аз предлагам за втори модератор Rosa, много ми харесват нейните съвети и рецепти, а за МОФ то се знае - Дано намира време и сили за този форум.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Моите предложения са за Rosa и Афродита. Обаче, нека който има желание наистина да си каже дали има възможност да поеме част от задълженията, защото ние така може да си предлагаме модератор до безкрайност.

# 21
  • Мнения: 3 379
И аз съм за теди_б, също мисля, че и сладка_хапка би се справила.

# 22
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: logo5ka
За втори модератор предлагам Хонда

И аz така. Тя такива вкусотий спретва.... Flutter

# 23
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Honda
Аз о време да си кажа, че "не искам " да бъда помощник модератор, защото не съм много на ТИ с времето.

Ох, това го видях в последствие... zначи оттеглям предложението си

# 24
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Благодаря ви zа доверието момичета, но zа съжаление няма да съумея с времето да модерирам и тоzи клуб.... Поне не на тоzи момент. Neutral Face

Може би ще е добре, ако някой каже, дали има време, въzможност и желание да модерира.  Не се притеснявайте!

# 25
  • Мнения: 3 927
rosa, и аз така мисля, ама нещо срамежливи тия мами-готвачки Wink

# 26
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Taneto
rosa, и аз така мисля, ама нещо срамежливи тия мами-готвачки Wink

Тц, ти имаш същия подпис като мен. Wink

Аz лично не мога да преценя, кой е ососбено много активен във форума. Но това също не оzначава, че съответния човек има време... Така че сложна работа

# 27
  • Мнения: 3 927
подписът е съвпадение.....и аз го забелязах преди време - имам едно магнитче на хладилника с тази мисъл (и то на немски!!!), та я откраднах оттам....

колкото до активността, аз все тук кисна, другите форуми ги пренебрегвам нещо, но времето ми като цяло е кът. само последните дни се застоявам тук повечко, че нещо съм наваксала с готвенето Wink  и понеже времето е гадно за миткане по улиците....

# 28
  • Мнения: 1 116
Цитат на: Honda

Сега се сещам и за azaf, Di5. logo5tka. Anda....-това като допълнения към предните ми предложения.

Благодаря ти Honda, но и на мен нещо времето вече хич не ми достига за стоене пред компютъра, а и да седна все някоя от двечките нещо иска, или е в ръцете ми, не мога една тема да изчета цялата.
Аз същтo си мисля че ти би била много добър модератор, но щом отказваш, предложенията са ми за tedi_b, anda, сладка_хапка или Rоsa.

# 29
  • Мнения: 6 243
Благодаря ви момичета, за предложението. Това е разкошен комплимент. За съжаление аз съм на dial-up connection, така че не мога редовно да наглеждам форум.
Струва ми се, че е време да решаваме вече. Гледам, че предложените майсторки са доста. Айде която от тях има възможност, да си каже. Ние - останалите, обещаваме да се държим прилично, и да не й създаваме много работа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт