Интернационален секс

  • 6 763
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Кой е Зорба Embarassed newsm78
А може и Дейвид Бекъм, да се казва, стига да му ходят доспехите Laughing

# 16
  • Мнения: 97
Добре, де, ама ако от тръскането върху коня с това еднотонно костюмче му се повреди някой структуроопределящ анатомичен елемент, к'во ще го правиш, на "Вторични суровини" ли ще го даваш ?

# 17
  • Мнения: 2 495
Минавам на втори план  Laughing

Португалец


А бе няма тука, такова повреждане Mr. GreenВсички тряя да лашкат добре Joy

# 18
  • Мнения: 620
Аз искам да го направя с грък.По възможност да е облечен по старовремски, защото така би ме възбудил повече Mr. Green
Ето за какво говорим


Някой ще ме уреди ли с това съкровище LaughingИли да пиша на Дядо Коледа

A Bella......твойто желание си е жив фетишизъм Wink Laughing
А за съкровището от снимката......опашката е прекалено дълга Laughing

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз спя с грък вече почти 4години. А той спи със смеска от руско-българската национална дружба  Laughing По-интернационален секс от това здраве му кажи  Joy  hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 819
Аз имах един лебовник украинец - по-всеотдаен и задоволителен отвсякъде секс не съм правила, преди да се вземем с Фил Mr. Green

# 21
  • Мнения: 10 758
Леоооо, пусни ми го тоя за една нощ.Нещо гледам, че боксерките са тръгнали надолу, та викам да им помогна Mr. Green

# 22
Пак сте прегрели !!!
Па като толкова Ви се иска нещо интернационално, хванете си по един мангал. По евтино ще Ви излезе, има ги навсякъде и най-важното - всички са от Индия т.е. секса със сигурност ще бъде интернационален.

# 23
  • Мнения: 10 758
Пак сте прегрели !!!
Па като толкова Ви се иска нещо интернационално, хванете си по един мангал. По евтино ще Ви излезе, има ги навсякъде и най-важното - всички са от Индия т.е. секса със сигурност ще бъде интернационален.
Стига дееее, много си лош.Уф, направо ми се  Sick, кат го прочетох.

# 24
  • Мнения: 6 155
Аз съм на опшката след Лео Crossing Arms Flutter

# 25
Biby, и ти ли се зарази?

# 26
  • Мнения: 6 155
Не, аз само ще гледам  Laughing

# 27
  • Мнения: 10 758
Аз съм на опшката след Лео Crossing Arms Flutter
Ако обичате, не се предреждайте Mr. Green

# 28
  • Мнения: 830
Аз искам да е с тъмна кожа като карамел,очите да са зелени,усните сочни,тяло като на Аполон,леко набола брада,прическа небрежно рошава като току що излязъл от банята,няколко капчици вода може да се търкалят по плоското му коремче,да е препасал небрежно хавлийка около кръста си ама тя аха да падне, надоло да продължавам ли.....?Ей такъв интернационален го искам Hug

# 29
" надолу да продължавам ли.....?"

Нека аз продължа !!!
Хавлийката му пада и там се кипри едно червейче колкото кутрето ти. Следват безуспешни опити това червейче да стане на кокалче, час и половина френски ласки дори надуване навътре дано стане и успеха е постигнат. Радостта обаче трае кратко, още преди да влезе и "свършило". Карамелената кожа ти обяснява, че червейчето ще стане готово след два-три часа. После всичко се повтаря. След няколко дни мъжа ти е разбрал за забежката ти и дупе да ти е яко!!!

Общи условия

Активация на акаунт