Пералня за бебе

  • 4 733
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Някой ще качи ли снимка да видим какви са тия бебешки перални

титана, никой не се смее на това, че има такива перални, момичетата на друго се смеят  Simple Smile

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ще си ползваш твоята, на минимум обороти и минимум градуси.
...


И защо ?

# 17
  • Мнения: 9 903
елегантен начин от страна на бабите да кажат, че имат излишни пари и биха ти купили още една пералня?
искай си и отделна ютия да му гладиш дрехите.

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Някой ще качи ли снимка да видим какви са тия бебешки перални

титана, никой не се смее на това, че има такива перални, момичетата на друго се смеят  Simple Smile


Глупости, не им се връзвай. Не са "бебешки перални", а перални за по- малко количество пране, не знам точно, може би 3 кг. Някой болен мозък ги е взел за тясно специализирани перални. Според мен са за ергени, не за бебета. Joy

 hahahaОпределено не е добре майчето, че и сериозно питала (на колко  години ли е  newsm78)...

Край, да му мисли мъжО, от утре искам пералня само за мен... bowuu Много съм гнуслива и не мога да пера там, където са прани неговите работни дрехи. #2gunfire

Последна редакция: нд, 26 ное 2006, 00:16 от Джемма

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Край, да му мисли мъжО, от утре искам пералня само за мен... bowuu Много съм гнуслива и не мога да пера там, където са прани неговите работни дрехи. #2gunfire

 Joy Joy Joy Joy Joy
Разсмя ме за добро утро hahaha

# 20
  • Мнения: 7 474
Кажи им, че са ти казали, че за бебето трябва пералня със сушилня  Laughing , поне ще ти е от полза  Laughing

# 21
  • Мнения: 958
Много благодаря на всички
Сори че попитам мислех че е форум за взаимопомощ не за чешене на езици. Както и да е като е толкова тъпо и смешно не виждам кво се излагате да пишете в темата.
За тези които писаха наистина сериозно много благодаря, на останалите нямам думи.

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Няма смисъл да си купуваш пералня,просто го пери отделно.

# 23
  • Мнения: 1 043
joya ,не се обиждай,просто наистина звучи странно да купуваш отделна пералня за бебо,имайки предвид всички останали разходи,които никак не са малко.И моята пералня е за 6кг максимум,но това не ми пречи да слагам и малкото дрешки на детето ми-везната е електронна и сама се наглася спрямо дрехите. Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Много благодаря на всички
Сори че попитам мислех че е форум за взаимопомощ не за чешене на езици. Както и да е като е толкова тъпо и смешно не виждам кво се излагате да пишете в темата.
За тези които писаха наистина сериозно много благодаря, на останалите нямам думи.

Е, според мен пък няма никакъв смисъл да се засягаш. Точно защото е форум, тук всеки си изказва мнението така, както го чувства в момента - никой никого не иска да обиди.

# 25
  • Мнения: 6 461
Ами те пак като не са ти препоръчали да переш40 дена на ръка -добре........... Wink
Можеш разбира се в твоята пералня да переш дрехите на бебче...... Hug

# 26
  • Мнения: 4 668
Да живеят бабите и великите им идеи !  tooth
Сега сериозно - няма защо да се сърдиш на мненията дотук и аз доста се посмях ...
Разбирам да переш дрешките отделно , ама чак пък друга пералня ... как се обосноваха бабите всъщност , каква страхотия ще се случи ако переш във вашата пералня ?

# 27
  • Мнения: 122
Ами аз да си призная НЕ пера отделно дрехите на бебето от самото начало. Всичко заедно. Естествено нямам работни дрехи в общото пране, но не отделям дрехите на бебето от нашите. С баткото ги перях отделно, защото купувах друг прах за пране /т.е. от съображения за икономия на финансови средства/. Сега използвам друг прах, в чиито качества съм сигурна и не виждам смисъл да купувам специален бебешки прах, а от там за мен няма смисъл да пера отделно бебешките дрехи. Дрешките ги пускам на 40 гр и центрофуга на 1000 оборота и съм супер доволна.
Естествено за баткото ми бяха казали, че трябвало да ги пера ръчно, но аз това незнам как се прави. Тогава заявих, че който иска да идва да пере ръчно, вратата е отворена.

# 28
  • Мнения: 2 040
Е те такова глупост не бях чувала, извинявай ...  Peace  .. ако имаш излишни пари за нова пералня - да, купи си, няма лошо ..  Peace
... аз само делих дрехите на детето от нашите и в първите 1-2 месеца бебешкия прах и този, с който пера моите и на мъжа ми  .. след това праха стана общ  Laughing а много скоро след това и до ден днеших си позволявам да пускам и по някоя наша дреха  .. като потник, сутиен, блузка и така ..

# 29
  • Мнения: 3 647
Е те такова глупост не бях чувала, извинявай ...  Peace  .. ако имаш излишни пари за нова пералня - да, купи си, няма лошо ..  Peace
Да живеят бабите и великите им идеи !  tooth
Ами те пак като не са ти препоръчали да переш40 дена на ръка -добре........... Wink

Peace

Общи условия

Активация на акаунт