Терапия с Достинекс - висок пролактин

  • 108 874
  • 156
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 156
вечер 1 път седмично половин таблетка. вече дори не знам дали от него ми е зле. но от както го пия ми стана ! а минаха вече 3-4 дни.

# 151
  • Варна
  • Мнения: 7 146
вечер 1 път седмично половин таблетка. вече дори не знам дали от него ми е зле. но от както го пия ми стана ! а минаха вече 3-4 дни.

Ако правилно съм разбрала, че го пиеш само една вечер от седмицата и то о 1/2, едва ли ти е лошо от него. Пък и той е по-изчистения вариант на Бромокритина...

# 152
  • Мнения: 1 156
да,правилно,. Може и много да са ми хапчетата.Миналата седмица правих ЯМР с контраст ... да не е пък от него ... пия Еутирокс и бахови капки. А до скоро пиех и Дормиплант.
Как мислите вие Confused Притеснена съм и ми писна да звъня на лекарката. направо ми е неудобно. Сега петък ми предстой да го пия пак Sad

# 153
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Не съм запозната с останалите лекарства, но си мисля, че по-скоро е от някое от тях. Но за какво да звъниш на лекарката си? Тя едва ли има какво да направи. понякога трябва просто да си търим страничните ефекти...
Е, ако е много силно и започнеш да повръщаш или да губиш ориентация, тогава вече да. Но ако е едно замайване и леко гадене...  newsm78 Ти си решаваш.

# 154
  • Мнения: 1 156
ами за сега е замайване и леко гадене. но от следващото хапче може и да ми стане.

# 155
  • Мнения: 1
Здравейте, на терапия съм с достинекс от 3 години, и от месец изпитвам болка в едната гърда. Някои имал ли е подобни странични ефекти от достинекса или е проблема е друг? И ако сте имали такъв проблем, как сте се справили с него, дали трябва да посетя лекаря ми?

# 156
  • Мнения: 1
Здравейте, на терапия съм с достинекс от 3 години, и от месец изпитвам болка в едната гърда. Някои имал ли е подобни странични ефекти от достинекса или е проблема е друг? И ако сте имали такъв проблем, как сте се справили с него, дали трябва да посетя лекаря ми?

Здравей и аз съм на терапия с достинекс и също имам болезнени гърди… Все още не съм ходила на ехограф или мамолог, понеже часове има за след половин месец… Предпологам че от хормоните. А ти посети ли лекар ?

Общи условия

Активация на акаунт