Няма да ядосвам вече мама, ШЕФА й го прави и за двама!

  • 13 652
  • 287
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 668
То на тая страница си пишеме двете  Joy...
Моят шеф утре се връща от триседмична почивка и ще ни се скъсат задниците - обикновенно се връща ей с тея 100 000 идеи и всичките са за вчера и намира и кусури за работата дето сме я свършили ама вече сме му свикнали. Та по този повод днес през половината ден в офиса рових във форума, четах кво ли не, писах 100 неща и изобщо го давах яваш-яваш... Отсвирих всичко, което може да чака до утре и имах само 1 среща! Ако не е решил да си удължи отпуската утре тръстиката ме зове от сутринта и сигурно ще стоя до 12 в офиса от среща в среща. Айде оплаках се - отивам да си слагам детето да спи.

# 181
  • Мнения: 1 276
Здравейте мами работарки. Моето бебче пак е болно добре че баткото се държи още.Дано да се оправи бързо но тази вечер нещо не ми хареса много та утре мисля пак да помоля лекарката да мине да го види.
Аз  съм мениджър прадажби в една от големите фирми за производство на опаковки ако Ви трябват бутилки, флакони и  капачки аз съм на среща.
Коте добре дошла.
Кали пожелавам ти да посетиш много интересни места за да направиш страхотни снимки а пък и с този палавник вкъщи сигурно ще направиш доста снимки.
Герчо ама шефа ти може да те изненада и с нещо хубаво  Joy
Кремена ти шофьорски курс ли караш и аз се каня много сериозно но незнам дали може само събота и неделя да ходя на курмуване щото с това пътуване всеки ден през седмицата е невъзможно.
Ей ама тези мами сериозно си почиват и не пишат.

# 182
  • Мнения: 487
Здрасти, мами! Аз отдвана не успявам да се включа из форума, но така е - работещо момиче си падам, че и не успявам дори 10 минути да открадна в офиса, пък се оказа, че и ни следят какво отоваряме, че напоследък не-знам-си-кво-си трафика и сега не мога да чета от офиса...

Да ви честитя и на вас новата година и да ви пожелая много от всичко хубаво!

Герчо, ти си се сдобила с фотка като моята - супер е! много лека и компактна - много съм доволна. Simple Smile Радвай й се и давай по-често снимчици.

Кали, на теб кога то остава време да снимаш и сватби???

А към Кабив - специално извинение, че още не съм се включила за маркетинг-плановото кафе, но вярвам, че ще намеря заветния половин час вече...  Hug

# 183
  • Мнения: 2 109
Пип, да оздравявате бързо !!!

Гери, пак си по-добре от мойта бивша шефка, която идваше сутрин рано (към 10.30) сънувала че трябва да има нещо ново и свежо и казваше: "Хайде дайте ми нови и много интересни идеи и ги направете!"

аз от другата седмица тръгвам яко на бач и няма да ви досаждам толкова, обещавам !
хайде приятен и лек петък на всички !

Борива, Кабив още я няма след празниците... Sad 
за пътуването ... надали ще ме огрее с този мъж дето ми се падна... иначе като млада доста се понапътувах и наснимах (незабравимо !!!) и много интересни места посетих с много интересни хора. надали някога пак ще правя такива авантюри.... от тук насетне ме очакват излежаване по плажовете Sad не е мой тип туризъм.
иначе края на февруари ще пътувам по работа до италия за няколко дни. Рим и Флоренция

ние щяхме да се срещаме пост-коледно ?

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 00:35 от kalina na kayo

# 184
  • Мнения: 3 216
Пип карам го аз и мога да ти препорьчам при кого да НЕ се записваш Tired Днес ме скьсаха на практическия,ама няма да им се дам.

# 185
  • Мнения: 1 668
Герчо, ти си се сдобила с фотка като моята - супер е! много лека и компактна - много съм доволна. Simple Smile Радвай й се и давай по-често снимчици.

Мда... И аз съм доволна, а и консултанта беше на мнение, че си струва парите.
Креми, това с късането на шофьорски изпити си е практика. Аз като карах курсовете карах най-добре от всичките 10 човека в групата и си отидах с голямо самочувствие на изпита, че няма начин да не взема книжка. И ме скъсаха... защото съм минала на легнал полицай на втора на полусединител... и щото ми правил услуга кретена, че ако съм карала с моята кола съм щяла да си я счупя  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. И още на един знак без предимство аз намалих, жива кола отникъде и си направих завоя - оня кретен ме пита що не спях, аз му обяснявам, че има разлика между знаците и съм имала 100 метра видимост, оня казва 60, а аз питам да правя ли обратен да мериме. Та малко му се и заядах ама бях права. После се оказа, че всички останали 9 маймун в групата са си платили, защото им трябвало спешно книжка заради летни бригади в Щатите  #Cussing out. Обясних му на инструктора, че ако става въпрос за една бутилка следващия път да ме брои и мене, едновременно с това намерих и друга доста голяма връзка и там обещах да почерпя и като се ядих втория път шофирах 20 мин по права линия, направих един ляв завой със сфетофар и на финала искаше да паркирам на едно празно място дето можех да паркирам ТИР. Аз само прибутах колата на преден до тротоара и това беше Обясниха ми, че по-добър шофьор от мене няма на света и ми дадаха книжката. Та оттогава все се бъзикам като не спазя някой и друг знак, че кво искат от мене - аз книжка съм взела с подкупи  Joy. та първия път незнам дали бях жертвеното агънце или пак заради голямата ми уста  newsm78. Ама кво да направя като все простотии ми идват в такива случаи. Амо имате време прочетете следващата случка - много е весела - в унсс 1 курс, изпит по управление на човешките ресурси. Аз се готвя за изпита като чета всичко написано от всички светила на света, защото ми беше страшно интересно. Отиван на изпита - задават ми 100 въпроса - аз отговарям.На финала оня мазен кретен доцента ми вика - от казаното дотук разбирам, че не сте ми чели учебника. Аз ядосана (тоя беше написал едно смешно книжле 40 страници преписано оттук-оттам) - Колега, не мога да прочета всички глупости, които са написани на тоя свят! Е, нали се сещата - книжката ми излетя с бясна скорост към стената и аз бях изхвърлена на секундата. Е, взех го после този изпит ама трябваше да се разправям с декана  Laughing

# 186
  • Мнения: 3 216
И мен ми искаха 70лв,да си бях платила да не се занимавам с глупости сега,ама пусто като мама цял живот ме е вьзпитавала,че така не се прави Tired

# 187
  • Мнения: 1 668
Как не се прави, бе! В БГ всичко се купува. Една много близка моя приятелка иска да осинови дете - оказа се, че децата не се осиновяват, а се продават. Сумата е от 8 000 лв нагоре!?!?

# 188
  • Мнения: 658
Здравейте мили момичета,
Честита ви и щастлива Нова Европейска Година!
Желая успех във всичко, което умеем,
късмет във всичко, което не зависи от нас и
сбъдване на всичко, за което мечтаем!
Дебре дошли на мина77 и koteto 123 !
Ние се прибрахме в сряда вечер. И аз мога да се похваля като вас, че изкарах един прекрасен меден месец с Малък, най-напред в Хасково,а после и в Трявна. Най-вероятно скоро няма да имаме шанс за подобни приятни моменти да сме сами на спокойствие, без колики и без никнещи дзъби. Научих го да се плези  Embarassed и сега не пропуска възможност да покаже какво е научил. Laughing Не знам да се притеснявам ли, да се радвам ли, но вече почти може да сяда (задържа се сам за около минутка в скута ми), а от друга страна още не може да се обръща много добре. Утре сме на преглед при педиатърката и ще го изкоментираме.
Със свеки нещата вървят от егати към заеби Close Държа се много лошо с мен в Трявна и мъжа ми сам прецени, че ако продължава така да съска и като се прибере в София (в неделя) ще трябва да се разделим с нея Confused Аз междувремено започвам да се ослушвам за детегледачка, че свеки може всеки момент да се фръцне и да ни остави да се спасяваме.
Ох, да вземам да се връщам на работа вече, че съвсем изглупях тези дни с това "агуууу".
Равия, бъди благословена за делата ти покрай Коледа. И аз съм сикала много пъти да го направя, но съм нямала шанс да се включа в такава организация. До сега съм оставяла по някоя-друга топла дрешка в църката и толкоз. А ето тук сложих една от нашите новогодишни картички.
Спирам до тук. Имам още да ви пиша, но ще го оставя за утре, че и без това стана дълго пак
Цунки Heart Eyes

# 189
  • Мнения: 595
Здрасти
аз май скоро не съм писала ама това е защото не съм на тръстиката още
ноооооооо това не ми пречи да обикалям града като луда и все по работа
да ви кажа и аз какво работя
това е малко сложно Wink
водя се дизайнер-график - това щото шефа му е все едно какво ще те пише пък и без това правя рекламните табла пред офиса предимно на фотошоп
иначе доизкусурявам и уеб-страничката
и брокер го раздавам щото съм с англ.филология
и освен това първото ми е счетоводство та помагам и на колежката - квото мога щото тя не смогва милата
и всичко свързано с това - нотариуси, простотии, БУЛСТАТ и данъчни - регистрирам имотите на клиентите щото нал все пак предлагаме пълно обслужване, с обзавеждането се занимавам тук-там абе...........
дупки запълваме всякакви - затова в тая фирма само аз не мога да кажа "това не е моя работа" щото какво е моя работа е страшно разтегливо понятие
с две думи само на шефа не нося пантофите и вестника в леглото сутрин
ама да ви кажа развивам се и много работи научавам
например миналата седмица изучих всичко за енергото  - ай питайте ме сега как се закрива партида на строителен обект след като се завърши и се откриват 45 нови партиди на новите собственици - тва мощности, електромери - еднофазни, трифазни, двутарифни и тн - спец съм
може пък да ми потрябва
леле като се замисля че ми се падна учението от баницата................ мани мани трябва да реша най-после кво ми се учи -право или ИТ newsm78

# 190
  • Мнения: 1 668
C-3PO, ако приемаш съвети за учението аз бих те посъветвала да не се хвърляш към правото. То е само редовно и почваш от бакалавър. Дет се вика след 5-6 години като го завършиш и ще трябва да започнеш като секретарка в някоя правна кантора за 300 лв, че то тоя занаят в университет не се учи. Я стани един програмист...

# 191
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Майчета  Hug, направо си завиждам ,като чета за шефовете ви, че и за жените и родата им. Вие що не си купите едно лично огнестрелно оръжие, да ви е подръка. Шефа, преди мното често ни събираше в София на работни срещи- пука му,че за нас това са пропуснати ползи и е чисто загуба на време, за да ми обяснява, как не ни бива с продажбите, щото и той "бял хляб искал да яде". От почти година и половина съм го отсвирила, казах,че няма да ходя на тия срещи, още повече и като забременях,после с бебе. Обадих се един път и казах, че продължавам да работя с бебка.Точка! От тогава никой не ме търси, нито ме контролира какво и как работя. Писна ми да му слушам "хипотетчините възгледи " за покоряването на света от смотана му фирма Видира. До сега ако имаше добро управление, наистина щеше да е направил пари, ама понеже е фустогонец, заобиколил се е само с кухи лейки, които го доят, ама само как го доят, не е истина  #Crazy Хак му е, като занича само под полите им! Shocked И те са си прави! Като са намерили един дето  като му се подуят гащите и можеш да правиш каквото си искаш с него! Joy
   Кали, честито ти подаръче!  Gift Бива си го наистина! Жалко,че се  поожених отдавна, щях да те поканя да поснимаш  Laughing
  Пак заповядай, де! Може циганията на известния ни "европейски" пазар да снимаш! newsm62
  Ger4o е права за ученето на право.Хич няма смисъл сега тепърва да стартираш с това. C-3PO, ти си толкова широк специалист! newsm10
  Гери, благодаря ти! Отначало почнахме малко инцидентно това нещо, но се оказа, че имаме сърце за това и сега продължаваме съвсем активно и сериозно да се занимаваме. Другата седмица ще  стратираме фондацията и тогава пък започваме едни проекти,които мислим от няколко месеца.
  Кандидат-шофьорките, споко! Ще ви дадат заветните книжки, къде с повече,къде с по-малко даване! С вас сме! smile3501 newsm10
     За сега ви оставям, то днес е почивен ден и я се появи някоя от вас, я не!
   Весели празници и Честити именници, ако имате такива! newsm51 newsm51 newsm51  Party Time Tada  bigdance2  ura  ura

# 192
  • Мнения: 4 970
Здравейте момичета! Аз малко се поизгубих,ама нещо не ми остава време за писане Rolling EyesЛуднала съм на работа #Crazy Застъпих следпразнично във вторник и ще ба4кам доброволно до..вторник #Crazy.Ама- аз си го измислих така, щото свеки и за последно на помощ и . гледам да се възползвам от нея и аз да изба4кам пове4ко смени, 4е да ми олекне графика до края на месеца. Сега ще работя по една странна схема....... ooooh!събота и неделя по 12 часа Sick  и още 1 ден през седмицата - нормална смяна.АМа- аз си избрах този вариант за да мога да съм пове4е време с бебка и съответно бава4ката да е по-малко време.Ох- от сега  ми е криво.  Sadама- няма на4ин.ДОбредошла отново на Кабив  bouquetЛИпсваше ни!  HugЦачи- ако знаеш колко ще е полезна новопридобитата ти информация и умения за електрото... WinkОнзи ден се разправях със строителя на апарртамента ни,щото трябваше миналия месец да сме с акт 16- ад ама не #2gunfireДа не ти говоря 4е не може да се пристъпи до блока,щото се гази в кал до ушите #Cussing out.Та- проблема бил 4е нещо ги мотат с приемането на трафопоста( тъкмо по твоята 4аст Wink). ха сега помогни   и ме светни с информация каква аджеба е тая процедура и защо е толкова сложно,щото имам 4увството 4е ме мотат и да няма някви други проблеми.Ве4е полудях по темата и се от4айвам.Наистина ли става трудно и какви са сроковете( ако знаеш де Thinking)
Хайде- спирам до тук , 4е работния ден запо4ва Crazy.Ще бъда на вахта до 24ч,така 4е-  моля за компания за да не изперкам Praynig

# 193
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Забравих да пожелая на pip да оздравяват по-бързо!!! Praynig Ако има и други болни, до утре ви давам срок , да сте се оправили! velmar, странен ти е графика, но ти си знаеш, как да е най-добре за тебе и за бебоче! Спокойна вечер то нас! Hug

# 194
  • Мнения: 4 970
Равия, то моя график е не странен а ненормален Crazy.НИкога не съм работила със стандартно нормално работно време. В смисъл- - да се знае кое е сутрин ,кое е ве4ер и кое нощ( и какво правят нормалните хора през това време ooooh!).Ама съм свикнала. Удобно е защото е нестандартно и съответно доста мобилно.Като всяко нещо си има и плюсов еи минуси ,но..това ми е професията ,която съм си избрала и оби4ам , и тя се работи все така....по никое време Laughing

Общи условия

Активация на акаунт