Няма да ядосвам вече мама, ШЕФА й го прави и за двама!

  • 13 627
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 658
Кали, този лош късмет да те оставя бързо  Naughty , че и без това си имаш да мислиш за 100 други дивотии Peace Ако нямаш удобен транспорт за събота,  mobilephone ще ви вземем с нашето бу.
Ей Герчо, много обичам да ти чета постингите Joy Таксиджиите и шофъорите като цяло съм ги признала за малоумници, ама как да не изкуфее човек, когато е по цял ден на тая лудница по пътищата. Не знам и аз вече какво да кажа, но хем се дразня, когато сутрин видя, че почти всяка кола е с един пътник вътре, хем се изисква изключително здрава нервна система и издържливост за да преодолееш предизвикателствата на градския транспорт. Най-вероятно и аз ще мина в отбора на самотните автомобилисти, защото то пък е грехота да отхвърлям предложението на тате Ники да купим служебната му кола за мен (Пежо 206, с 4 врати, с 2 airbag-а, с ABS, със CD и не знам си още там екстри)  Blush Така че, това лято трябва да ходя на уроци, Кали си предложи услугите, май ще ги приема hahaha
За отклоненията на средната възраст мога и аз да напиша цели фермани. Всичко друго някакси бих го приела - спестовност, страх от сложните механизми, ама ума ми не го побира, каква е идеята да се къпиш като наливаш най-напред водата в мивката и след това се поливаш с канче , при положение че си имаме висок душ и слушалка като слънце newsm78. Със чиниите положението е същото, Натали. Аз затова не разчитам на Нея за манджите и шишетата на Малък.
Много се отпеснах.... хайде стига! След малко ще пусна новата ни тема

# 286
  • Мнения: 667
Хайде да се разпиша последна може би.
Като ви чета за свекитата и много смешно ми става, добре, че си нямам свеки на разположение  Laughing
Боянчето ми е болна от събота, беше 2 дни с температура и силна хрема, после уж позатихна малко и сега пак силна хрема и кашля доста. Утре ще я водя пак да я слушат. Аз само в понеделник бях вкъщи и сега съм я оставила с бавачката  Cry И баща и е вкъщи болен, но лежи в друга стая. И аз се опитвам нещо да се разболея, но се наливам с какво ли не и дано ме подмине.
И в събота едва ли ще дойдем - не ми се вярва да спре да кашля за 2 дни - но ДАно! Ако кашля обаче по-добре да не идваме, за да не разболеем някой.
И аз на последък имам доста работа, а времето е само за разходки  Sunglasses

# 287
  • Мнения: 658
НОВА ТЕМА цък

Общи условия

Активация на акаунт