Няма да ядосвам вече мама, ШЕФА й го прави и за двама!

  • 13 632
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 271

Калина тя полвината рода е в щатите и редовно получаваме пратки та затова питах.Свекърва ми даже каза че и се иска да вземе Здравко и Пепи и да си отива там щото във Флорида няма студ.При условие че това и е първата зима в България от доста години насам я разбирам.Макар че няма кой да я пусне с децата най-много да остана без гледачка за Здравко, който май наистина е дебеланко.

[/quote]

# 241
  • Мнения: 1 271
Е тва е като съм неука исках да променя само  името че объках Катето с Калина ама като назнам как правя глупости

# 242
  • Мнения: 1 668
Равия, че чакай чудеса от калгела. Помага много - моят синковец от 40 будения на нощ ги свежда до 10 като е намазан вечерта. Е, това е само 1-2 дни преди да избие зъба... Търси облекчение, а не очаквай спасение...

# 243
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Цитат
Е тва е като съм неука исках да променя само  името че объках Катето с Калина ама като назнам как правя глупости
  Кой не се е събудил още тази сутрин? Laughing 
За Калгел-а хич не чакам чудеса.Знам,че при някои помага, при други - не. Дано не ни се налага да го ползваме.За сега бебс не се събужда от зъби, дано и не го прави,де   Praynig
  Исках да кажа,че МНОООООООООООООГО искам да дойда, обаче уви.... Cry Ще бъда с вас виртуално и в мислите си!Да се почерпите и заради нас! И да пуснете после малко снимки.С тия готини машинки,дето се сдобихте, хич нямате оправдание. Айде оставям ви,че имам яка конкуренция за клавиатурата - модерно туй ново поколение, бе. Не стига се натиска да пише, ами и плюе по буквите  Joy Joy
  Само последно да пусна едно въпросче и се махам, после ще чета нещо ако знае някой . Интересува ме - аз съм от завареното положение за майчинство. Сега съм вече в майчинство, но от новата година,пак трябва да съм в болнични до навършване 9 месеца на бебка. Болничните и майчинството от къде ще ги получавам и какво трябва да подавам като документи? Shocked Аз не искам да се местя от фирмата, от където ги получавам. В смисъл, не искам да ги получавам от НОИ.Има ли такъв вариант- да избираш или от едното място , или от другото? Ако някой знае,  Praynig моля да ме осветли по въпроса!
  Лек ден от нас и  Hug И не се преработвайте!

# 244
  • Мнения: 404
Равия, ще си позволя да копирам от априлския форум част от поста на една мама,относно положението с болничните/само че тя само за 19 дни подава, а ти за оставащите до 315 дни/:"Много е объркано, първо подавам заявление, че си прекратявам отпуската за отглеждане на дете от 1 до 19, после подавам за тоя период за обезщетение за бременност и раждане и накрая за от 19 ново заявление, че ще ползвам отпуска за отглеждане на дете - думи нямам просто. Сега като взема голямите пари , ама са си мои и си ги искам."
Момичета , искам да ви благодаря за топлото посрещане и куража който ми давате като ви чета Hug.Наистина така ще се наслаждаваме по-добре на безценните мигове с малките ни съкровища.
Герчо, оптимизмът ти е заразен-все така да го караш.
Аз за съжаление няма да мога да дойда на срещата, но ще чакам снимки с нетърпение-весело изкарване.
Все още си нямам работа в офиса и си вися почти постоянно във форума,но днес слетобед си чакаме цели 3 тира- та ще има работа за целия форум Whistling.
Приятев ден ви пожелавам и някое и друго повишенийце може би newsm78.

# 245
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
~ВАНЯ~, снимките ви са СУПЕР!!! Joy Joy Joy Joy Особено тази "Не е лесна работа яденето"  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
  Благодаря ти за информацията!  Hug

# 246
  • Мнения: 658
КОТЕ добре дошла при нас!
Кате, Пипче, дано сте успели да си починете нощес.
Пипче, и аз вече се чудя какво да готвя като се прибера, че това си е мой ангажимент. Все забърквам разни супи "Маги" със пакет замразени зеленчуци за супа или задушени пържоли в MW с гарнитура картофено пюре/замразени зеленчуци или пък много съм доволна от новите панирани специалитети на "Сами М". Италианската кухня също става бързичко Wink Аа, да ти пиша и за мерките на Джуниър - 6.800кг беше преди 10-ина дни. Споко като проходи ще се втали. Само не забравяй Вигантола!
Герчо, както ти е тръгнало през новата година все така да ти върви Simple Smile
За зъбките ще взема Калгел. Благодаря ви!
За партито, девойки, моля да имате предвид че в клуба няма бира, вино или др. алкохолни напитки. Ако искате да се почерпим  Drunk трябва (и може) да си вкараме пиячката отвън.

# 247
  • Мнения: 595
да се похваля - разболях се
ама ми стана съвестно че не съм отговорила та на кратко:
Цачи- ако знаеш колко ще е полезна новопридобитата ти информация и умения за електрото... WinkОнзи ден се разправях със строителя на апарртамента ни,щото трябваше миналия месец да сме с акт 16- ад ама не #2gunfireДа не ти говоря 4е не може да се пристъпи до блока,щото се гази в кал до ушите #Cussing out.Та- проблема бил 4е нещо ги мотат с приемането на трафопоста( тъкмо по твоята 4аст Wink). ха сега помогни   и ме светни с информация каква аджеба е тая процедура и защо е толкова сложно,щото имам 4увството 4е ме мотат и да няма някви други проблеми.Ве4е полудях по темата и се от4айвам.Наистина ли става трудно и какви са сроковете( ако знаеш де Thinking)
Не би трябвало да има проблем
ние сами сме си правили трафопоста и продаваме съораженията на Енергото чак сега - след 2 години
обратното е по-кофти - не може да се открият партиди на собствениците ако няма акт 16 тъй че поразрови се какъв всъщност е проблема - вероятно е накакъв друг и те лъжат
С-3РО - на мен ще ми трябва инфо за енергото.Моят случай е малко по особен ,но може пък и да ми помогнеш.Купихме си къща на груб строеж и сега трябва да и прекараме ток (по възможност трифазен).Интерисува ме процедурата ,какви документи са необходими и колко ще струва горе -долу.
ми поне това, което знам - търсите най-близкия трафопост, ако е собственост на Енергото отивате при тях и те ще ти обяснят.
Ако е собственост на частен обект обаче се иска тяхното позволение да се включите.
Може и сами да си построите - по-скъпо но спестява време и усилия и после си възстановявате разходите като продавате съораженията на Енергото
това знам по въпроса
но там са изключително любезни и обясняват като на идиоти така че няма проблем да те светнат за възможностите.
успех Peace
ще пиша като спре да ме цепи главата и да ме болят гърлото, носа и ушите
дано не заразя дребния Praynig
виртуални целувки /щото не са заразни/

# 248
  • Мнения: 1 336
За партито, девойки, моля да имате предвид че в клуба няма бира, вино или др. алкохолни напитки. Ако искате да се почерпим  Drunk трябва (и може) да си вкараме пиячката отвън.
ще вземем да се напием да си объркаме бебетата  hahaha

# 249
  • Мнения: 149
С-3РО -благодаря ти за "направлението".
Кате - за круизите зависи от какво имате нужда.На мен лично много ме кефиха тия дългите дето тръгват от Европа и отиват до Бразилия например.Но не са лоши и тези ,които обикалят из Серидиземно море.Те даже ,като се замисля ,са по-удачни тъй като навигациите (периода когато си само на вода) са по-кратки и се набляга на екскурзиите.Горещо ти прпоръчвам гръцките острови Миконос,Санторини или Родос.И аз си мечтая един ден да отидем с мъжа ми ,но са доста скъпички.Винаги съм завиждала тайничко на пасажерите,които бяха предимно дядковци и бабки Laughing

# 250
  • Мнения: 658
За партито, девойки, моля да имате предвид че в клуба няма бира, вино или др. алкохолни напитки. Ако искате да се почерпим  Drunk трябва (и може) да си вкараме пиячката отвън.
ще вземем да се напием да си объркаме бебетата  hahaha
Laughing Laughing Laughing и това го има hahaha
Ravia,  в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154481.0 се коментират новите промени за майчинството и завареното положение. Виж я, ще ти свърши работа.
Цачи, да оздравяваш бързо.
Мани, мани, Кате и cazo, така се размечтах за почивка покрай ваааас Confused Направо си представям как Джуниър ще тичка голичък по плажа.... и аз след него Laughing Утре ми се очертава по-свободен ден, та ще взема и аз да ви разкажа за Бодрум
качих малко снимки в албумчето от Коледата ни Трявна

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 22:41 от Kabiv

# 251
  • Мнения: 2 109
tykmo misleh da spodelq nqkolko byrzi recepti za skorostnи манджи... ама сега се размечетах и аз.

искам в началото намй да отидем в  турция на море и на хапване Simple Smile дългия (мъжо) много ще го оцени.
може заедно да отидем някъде, повече е по-весело.

# 252
  • Мнения: 4 970
Калин4е, пускай ги манджите, 4е сме без свеки и трябва да се правя на домакиня Sick. А време- няма  CrazyКато наготвя и аз може да се разме4тая Wink

# 253
  • Мнения: 4 428
Здравейте, работещи мами  Grinning

Аз отдавна не съм писала, но ви чета чат-пат  Blush  Mr. Green Но явно отдавна не съм чела, щом съм пропуснала темата за партито. Благодаря на Кабив, че ми изпрати съобщение. Ние с Маги с радост ще се присъединим към една "оперативка"  Mr. Green

КатеМ, видях, че тук си показала снимки. Страхотни са. Все едно пак сте на медем месец. Гледам, че сте имали и порция пустинен вятър  Grinning А ти вадиш завидна манекенска фигура на плажа. Ех, кога и аз ще се върна на старите си мерки  Tired

Хайде ще се видим на 20-и  Grinning

# 254
  • София
  • Мнения: 3 452
Здравейте, работни мамчета  Hug
Аз май не съм се отчитала в тази темичка, само се регистрирах, а сега Kabiv ми припомни с поканата за партито, че и аз съм член на бандата.
Кате, много готини снимки- когато се видим лично ще те разпитам, Египет ми е слабост Simple Smile
Аз работя в областта на инвестициите и строителството, с две думи шефа ми строи в София и курортите, аз се занимавам с продажбите, потенциалните инвестиционни проекти и още разни неща.
Използвам случая да ви честитя Новата 2007 година и да ви пожелая здраве и драстично увеличаване на брутното ви възнаграждение  Hug
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт