Няма да ядосвам вече мама, ШЕФА й го прави и за двама!

  • 13 643
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 970
Уф- вси4ки май см е на вълна зъби SickИ аз слагам Калгел по препоръка на купма ми( той е зъболекар), ама нещо не виждам особен ефект Thinking.Не знам какво да взема?Дайте  някакви препоръки, 4е не се издържа Crazy. Тая нощ Дари ме направи луда и щастлива- 100 пъти се буди , мрънка, 4е 4ак и проплаква, давам цица- ама и нея не ще Shocked, и аз съм в пълен шах- какво да я правя. ДО обяд не е спала въобще, нахраних я наобед и я изведох в прака- викам си - ей сега поне 2 часа ще откара. Да - ама не ooooh! след 40 мин се събуди. Сега  съм я сложила в стол4ето за хранене и тя блъска по таблата и крещи колкото глас има, а аз... Embarassed се 4удя къде да се дяна- глават ами на кофа е станала.Хайде- 4ао за сега от мен!

# 226
  • Мнения: 4 970
ОГлям съм заплес ooooh!- забравих за срещата да кажа- няма да мога да дойда, тъй като по принцип ве4е ще работя всяка събота и неделяа- само тогава  всъщност ще ба4кам , а през седмицата ще съм си вкъщи при Дари ( и ще ви наглеждам какви я вършите на работа Wink). Така 4е- съжалявам, но няма д аможе да присъстваме явно Sad

# 227
  • Мнения: 1 668
ами айде да се преброим за партито, че да не стане да се видим само с Кабив - ние с нея и тази събота можем. Казвайте кой ще дойде и кой не може. Велмар отпада. Аз съм там... Давайте нататък

# 228
  • Мнения: 1 336
ами айде да се преброим за партито, че да не стане да се видим само с Кабив - ние с нея и тази събота можем. Казвайте кой ще дойде и кой не може. Велмар отпада. Аз съм там... Давайте нататък
i az  Peace

# 229
  • Мнения: 1 336
Ох милички, цяла нощ ще вися тук да гледам как окабеляват един рак в сървърното  Cry , и то само защото шефа е решил, че можело да  стане нещо и аз трябва да съм тук  Sad и с цялата си наглост утре ме е нахендрил на някаква среща, защото не му се ходело  #Crazy почна се и тази година като миналата ....
Сега си тръгвам да си изкъпя и нахраня детето и после на тръстиката  Cry
Лека вечер на всички  Hug

# 230
  • Мнения: 2 109
за срещата сме:
Кабив, Гер4о, КатетоМ, Калина

Кате, много гадно.... шефът ти да се подсети като на гер4о шефа.

аз реших за училище. едни часове ги спирам. има още един пакет под въпрос. за сега ще си ги взимам, да видим до кога.

# 231
  • Мнения: 1 668
кате, я по-добре стой там, че ако стане някоя беля да можеш да отреагираш. Аз на такива неща съм се нагледала, че разклонител да трябва да вържат в стаята със сървърите аз гледам да съм там! Веднъж ни отпадна едната фаза, което си е направо геройство. Дет се вика и да се стараеш трудно можеш да направиш такава беля. Ние сме в процес на стоене на декори и е страшна лудница. Шефа замина за амстердам за 5 дни и вместо да отморяваме сме на тръстиката нон стоп. Ама след тая засилка с новата бонусна система в момента бачкам и пушек се вдига и даже не се уморявам  Joy.

# 232
  • Мнения: 1 271
Аз се докопах до компютъра най-сетне.Чесно казано вкъщи почна да  става по натоварено околкото в офиса.На всичкото отгоре мойте мъже искат в последно време все нещо готвено та си уплътнявам времето напълно.Като почна да чета приказка на Пепи и едвам стигам до края.
Добре дошли на   elly_G и на ~ВАНЯ~  имайте кураж трудно е само в началото.И да пишете често.
Kalina как се казва американското лекарство за зъбките, че  калгела на Пепи не му помагаше и си мислех да поръчам нещо от там.
Ger4o честито за заплатата  да си я харчиш със здраве.
fanita да ти кажа и аз познавам едно дете на 5 г. дето чете и пише  ама  на мойто въобще не му се занимава.Сигурно и ние не полагаме нужните усилия ама и той е устат за трима и ще измисли какво ли не за да не седне да научи нещо.Незнам догодина как ще се справи на предучилищната.Иначе госпожата в градиата ми се оплаква че бил голям филосф.
Кате дано свършите бързо за да имаш време да си починеш поне малко.
Хаиде след срещата чакаме снимки.
Цачи къде се загуби ?




# 233
  • Мнения: 1 271
Голям заплес съм тези дни.
Коте добре дошла и на теб, да са живи и здрави бабите че без тях е зле.

Здравче мравче вече е добре но окакто сме започнали плодовите пюрета със зор яде Омнеото, като мерки сме 7200 кг, 68 см на почти 4 месеца.Как ви се стува, мъжо се разправя с мен че е дебел.

По

# 234
  • Мнения: 595
Може да ме поздравите - 3 дни подред слагам ВИНДОВСА!
поне 7-8 пъти го преинсталирах от 4 различни диска
и то щото съм патка забляна и натиснах едно едниствено копче когато не трябваше
Убих си компютъра!
НЕ беше предумишлено
едвам гледам сега
по въпросите ще пиша утре моля за извинение

# 235
  • Мнения: 2 109
пип, калоян беше 7.200 на 7 месеца и половина Simple Smile
утре ще снимам лекарствата, и мога да ти пратя от наште, да не се разкарваш чак до щатите Wink
ама утре. да се самоцитирам с един copy paste от мартенската тема позволявате ли?

една днешна смешка. Аз обикновено се прибирам от работа към 7.30-8. играем си малко, къпя го, и към 9-10 си ляга.
да, ама днес свърших по-рано и си дойдох в 5. играхме си, гушнахме се, и той заспа! в 6.30 !!! и оттогава не се е събуждал. от 5 не е ял. не е къпан. поне памперса да можех да му сменя.
то си знае детето, че мама е като сънчо, и като се върна е време за лягане явно....

# 236
  • Мнения: 1 336
кате, я по-добре стой там, че ако стане някоя беля да можеш да отреагираш. Аз на такива неща съм се нагледала, че разклонител да трябва да вържат в стаята със сървърите аз гледам да съм там! Веднъж ни отпадна едната фаза, което си е направо геройство. Дет се вика и да се стараеш трудно можеш да направиш такава беля.
Ей Герчо, права беше...100 бели направиха тия хора, за малко вестника и програми да нямаме утре, вече днес де... Praynig Praynig Praynig щяха да ме разпнат...

# 237
  • Мнения: 1 668
Кате, всичко е добре, когато свършва добре. Събирай червени точки от сега за следващата новогодишна премия, че черни няма да забравят да ни пишат през годината  Joy то такива съвети да дам не са случайни - ако знаеш кви куриози сме имали - изкарваме при от телефонен бизнес кажи речи - има телефони има приходи. Та скапва се цялата система - влизам в сървърното - тръгва сама, излизам - гасне. 20 идиота надвесени над компа нещо човъркат, ама на финала всеки твърди, че е тръгнало щото аз съм там и всъщност на системата нищо и нямало  Shocked. И това са техници! Друг случай - правим декор на пожар - 10-15 човека въобъжени с чукове, бормашини, флексове бачкат като луди. Излизам - след  5мин отивам - няма никой. Отишли групово да пушат! декора на нивото дето см го оставила... А това с отпадналата фаза беше супер - имахме чужденци. Изчезва фазата и ние почти 20 часа на генератор, докато възстановят електричеството, че белята беше голяма. Да, ама генератора бучи все едно сме вкарали камьон в офиса. Милите чужденци незнам кво си помислиха, че в БГ ток няма та си произвеждаме сами - мъка....
Сега да се похваля, че вчера забравих - намерих си статистик-анализатор след 2-3 месеца интервюта!  започва след 15-ина дни. Намерих си и още един човек за техническа поддръжка - изглежда, че между ушите има нещо - ще видим дали е така. започва от днес. На финала намерих и един режисьор, които да се занимава с едни простотии, за които никой не иска да се занимава. направо не мога да повярвам! Тази година започва много успешно - обикновенно 3-ма читави не мога да намеря за 1 година - сега намерих за 5 дни! Явно идеята за Европа накара и мързеливите да си търсят работа, та пазара на труда се раздвижи като да не повярваш! Демек за момента запълнихме най-належащите дупки и при повече късмет може и да не водя интервюта скоро... Сега ако вземе и тъпия брат на мъжа ми да се раздвижи, че да продадем и общия апартамент, ще взема да си помисля, че съм в скрита камера - толкова хубавини на едно мястоооо. Ех, размечтах се.... Де тоя късмет! Дано не ми секне късмета скоро, че почна да ми харесва.
И детето почна да спи до 8-9, та сутрин като се събудя рано мога да пия кафе и да пуша на воля... Абе живота е хубаввввв! Тези дни!

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 07:13 от Ger4o

# 238
  • Мнения: 1 271
Кате тя полвината рода е в щатите и редовно получаваме пратки та затова питах.Свекърва ми даже каза че и се иска да вземе Здравко и Пепи и да си отива там щото във Флорида няма студ.При условие че това и е първата зима в България от доста години насам я разбирам.Макар че няма кой да я пусне с децата най-много да остана без гледачка за Здравко, който май наистина е дебеланко.

# 239
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Ихаааааа,Ger40, човек като те слуша и се замечтава и той! Rolling Eyes Rolling Eyes Звучиш толкова оптимистично рано сутрин! HugНо   ти си ранобудно момиче, знаме те аз тебе!Той шефа за това те е оценил така,че с тия заспи наоколо  Laughing
  welcome на новите майчета! Трябав ви малко време, но момичета, не се обвинявайте,правите най-доброто за децата си. Избрали сте по-трудния вариант - да сте едновременно и майки и да работите. Насърчавайте се с това! Peace Иначе какво му има - цял ден  newsm64 clean clean clean prostor baby 1dishes newsm75 newsm79 wash , не че вечер след всички тия упражнения не си   Stuck Out Tongue Winking Eye newsm27 morning . Избрали сте по-трудното, но по-добро нещо за децата си. Радвайте се на това,което имате стях и не пропускайте времето,което можете да имате заедно!
 Да кажа и за нашите зъби- взех и аз Калгел, но като че ли няма особен ефект.Не ни мъчат толкова много зъбите и дано  Praynig, но не е като че ли ефикасен толкова.
 pip, споко и ние сме във вашата категория на дебеланчетата - ама да е здравичка, пък и дебеличка ще си я обичам. Оставям ви,че ме търсят! Дано после мога да се включа! Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт