Ритуални чаши

  • 6 251
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте на всички бъдещи и настоящи булки!
Предполагам не съм единствената с този проблем и бих била много благодарна ако споделите от къде сте си купили или харесала ритуални чаши?
Разгледах хиляди сайтове и нищо не ми харесва, всичко ми изглежда толкова претруфено и обикновено.
Представям си чашите семпли и изчистени или посребрени.
Много ще се радвам някой да сподели мнение.
Забравих да кажа, че съм от София и ако има някой, които си е купил чаши от някой софийски магазин, нека сподели кой е. Simple Smile))

Хубав ден! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 676
Здравейте на всички бъдещи и настоящи булки!
Предполагам не съм единствената с този проблем и бих била много благодарна ако споделите от къде сте си купили или харесала ритуални чаши?
Разгледах хиляди сайтове и нищо не ми харесва, всичко ми изглежда толкова претруфено и обикновено.
Представям си чашите семпли и изчистени или посребрени.
Много ще се радвам някой да сподели мнение.
Забравих да кажа, че съм от София и ако има някой, които си е купил чаши от някой софийски магазин, нека сподели кой е. Simple Smile))

Хубав ден! Simple Smile


Аз нашите ги взех от Пиротска от универсалния сватбен магазин. Има голям избор.


# 2
  • Мнения: 13
Здравейте на всички бъдещи и настоящи булки!
Предполагам не съм единствената с този проблем и бих била много благодарна ако споделите от къде сте си купили или харесала ритуални чаши?
Разгледах хиляди сайтове и нищо не ми харесва, всичко ми изглежда толкова претруфено и обикновено.
Представям си чашите семпли и изчистени или посребрени.
Много ще се радвам някой да сподели мнение.
Забравих да кажа, че съм от София и ако има някой, които си е купил чаши от някой софийски магазин, нека сподели кой е. Simple Smile))

Хубав ден! Simple Smile


Аз нашите ги взех от Пиротска от универсалния сватбен магазин. Има голям избор.



Ще разгледам и там, благодаря ти!

# 3
  • Мнения: 466
Здравей, в жк.Света Тройца в търговски център "Глобус" има едно магазинче, в което момичето си ги рисува има доста интересни неща. Ако искаш мога да ти кажа адреса и да ти обясня как да стигнеш Simple Smile

# 4
  • Мнения: 46 545
Исках изчистени, затова взех обикновени от най-нормален магазин за чаши и само ги завързах с панделка. Не харесвам натруфените неща.

# 5
  • Мнения: 821
В най-обикновен магазин за домашни потреби, моите ги взех уж кристални с хубав и семпъл релеф по 10 лв. бройката. Ако обаче кажеш, че ти трябват сватбени, веднага ще ти извадят кича, който освен всичко е на двойни и тройни цени. Затова по-добре не казвай, че са сватбени, за да не ти дават акъл да си купуваш скъпите и претруфените, защото то "така трябва, нали е сватба".  Peace

# 6
  • Мнения: 194
Аз моите ще поръчам от тук https://www.facebook.com/HandMadeByMargarita/?fref=ts
Жената може да ти направи каквото и кажеш и аз ще искам моите да не са кичозни

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Пиротска е мястото за всякакви сматбени дреболии. Там има много булчински магазини и във всеки от тях има чаши. Аз лично моите ги купих от малкия Цум - това е големия двуетажен търговски център на Пиротска. Имаше всякакви видове - и по-опростени и много натруфени. Освен това имай предвид, че чашите се ползват около 2 мин и почти никой от гостите не ги вижда как изглеждат отблизо, така че едва ли заслужават кой знае какво внимание.

# 8
  • Мнения: 1 464
От Сватбения център. Много са изчистени, кристални с едни халки.
https://www.google.be/search?q=with+this+ring&client=tablet- … 31hA-GTD8-gJiM%3A

Аз не съм си купувала чашите заради гостите, а за собствено удоволствие и ако ще и 30 сек. да ги бяхме ползвали, пак щях да си ги купя такива, че да ми е кеф като си ги видя и ползвам.

# 9
  • Сф
  • Мнения: 4 771
Нашите са от Сити Центъра. На подземния етаж (ако не се бъркам) точно под ескалаторите има щанд, където има много красиви неща. Избрахме най- изчистените и вързахме по една панделка, всичкия кич дето беше по сватбени центрове и магазини- направо ми се  Sick от него.

Ето снимка

# 10
  • София
  • Мнения: 13
Наистина Пиротска е мястото за сватбени аксесоари и всичко свързано със сватбата, но трябва хубаво да се гледа, защото в първия момент се създава впечатление за пошлост. При по-внимателен поглед може да се намерят много хубави и на сравнително прилични цени неща. Друго място за което се сещам е булчинския МОЛ в Младост 4 - преди да се излезе на околовръстното. http://svatbencenter.bg/sofia/contacts От там си взех чашата за църквата.

Успех!

# 11
  • Мнения: 13
Момичета, много ви благодаря за бързите отговори!
Вдъхнахте ми надежда, че ще намеря това, което търся Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 860
От Сватбения център. Много са изчистени, кристални с едни халки.
https://www.google.be/search?q=with+this+ring&client=tablet- … 31hA-GTD8-gJiM%3A

Аз не съм си купувала чашите заради гостите, а за собствено удоволствие и ако ще и 30 сек. да ги бяхме ползвали, пак щях да си ги купя такива, че да ми е кеф като си ги видя и ползвам.




И аз тези харесах, скоро съм кума и ще трябва да купувам чаши.

# 13
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 421
Исках изчистени, затова взех обикновени от най-нормален магазин за чаши и само ги завързах с панделка. Не харесвам натруфените неща.
Нещо подобно и при нас. Отидохме в нормален магазин за стъкло и кристал. Харесахме изчистен модел от оловен кристал с елегантна форма и сребърен кант на ръба. Панделка в бордо и готово - това, което търся, без гълъбчета, сърчица, пеперудки , розички и подобни цвъкни.... Peace

# 14
  • Мнения: 15 653
В Сердика център в един магазин взехме две чаши на Бохемия - чешки кристал. Чаши за шампанско са - съвсем изчистени, тежки и елегантни. Но ако държиш да са точно сватбени има много хубави в Сватбения център в Младост

Общи условия

Активация на акаунт