Ритуални чаши

  • 6 254
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 231
Сама си ги направих. Със златиста боя за стъкло от магазин Слънчоглед. От там си купих и лепило, с което залепих малки перлички.

# 16
  • София
  • Мнения: 204
Моята кума ми изпрати линк на онлайн магазина, от където си беше избрала нейните. Харесах си модел и тя ми ги поръча, тъй като по обичай кумата купувала чашите и бокала.

Ето ги и самите чаши, които очакваме да пристигнат съвсем скоро: http://prikaznasvatba.com/ritualni-chashi-k6

# 17
  • Мнения: 3 799
Бях кума, правих чашите по поръчка при моя позната (във фейсбук има страница, ако някой се интересува, ЛС), много красиви и на ниска цена. Страшно доволни останаха и младоженците, и ние  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 194
Бях кума, правих чашите по поръчка при моя позната (във фейсбук има страница, ако някой се интересува, ЛС), много красиви и на ниска цена. Страшно доволни останаха и младоженците, и ние  Heart Eyes

А самите чаши откъде купихте или жената, на която поръчахте да ги нарисува ги купува?

# 19
  • Мнения: 3 799
Бях кума, правих чашите по поръчка при моя позната (във фейсбук има страница, ако някой се интересува, ЛС), много красиви и на ниска цена. Страшно доволни останаха и младоженците, и ние  Heart Eyes

А самите чаши откъде купихте или жената, на която поръчахте да ги нарисува ги купува?

Чашите от Икеа (6бр шампанско чаши за 10 лева), свещите от една жена от форума, на която и бяха останали 2 от сватбата и Simple Smile

# 20
  • Мнения: 29
Нашите също са от Пиротска, на втория етаж на малкия цум. Има доста неща и като цяло интересни чаши.

# 21
  • Мнения: 194
Нашите също са от Пиротска, на втория етаж на малкия цум. Има доста неща и като цяло интересни чаши.

Изчистени чаши ли купихте или нарисувани вече?

# 22
  • Мнения: 29
Нашите също са от Пиротска, на втория етаж на малкия цум. Има доста неща и като цяло интересни чаши.

Изчистени чаши ли купихте или нарисувани вече?
Имат малко изрисувано, но не като повечето със сърчица и гълъбчета. Не че имам нещо против тях, но ми се искаше нещо по различно. Имаше и много елегантни изчистени със усукани столчета.

Общи условия

Активация на акаунт