РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май :))))

  • 14 507
  • 273
  •   1
Отговори
  • Мнения: 658
РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май 
Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

(ОФИС-МАМИ 2006)


01   adiland - Ади; 27 години; гр. София - бебе Мария
02   adyto - adyto; гр. Смолян - бебе Иван
03   AniKar - AniKar; 28 години; гр. Варна - бебе Радина (05.06.2006)
04   Azzy - Azzy; инвестиции и строителство; гр. София
05   boriva - Боряна; 31 години; маркетинг; гр. София - бебе Преслав
06   Bubble79 - Bubble79; гр. София  - бебе Румен
07   Бубка - Боряна; 34 години; маркетинг / анализ; гр. Пловдив / Бостън - бебе Даниел (11.04.2006)
08   C-3PO - Цачи; недвижими имоти; гр. Бургас - бебе Дениз (13.04.2006)
09   casiopea - casiopea; гр. София
10   cat11 - cat11; гр. София - бебе Радина
11   cazo - cazo; гр. Казанлък - бебе Дария
12   chdiana - Диана; Амстердам - бебе Елиза (05.02.2006)
13   Cherepahova - Cherepahova - бебе Симона
14   c-mira - c-mira; 28 години; гр. София - бебе Ема
15   cvetence - Цвети; 26 години; гр. София - бебе Боян (02.08.2006)
16   de4e - de4e; гр. София - бебе (14.01.2006)
17   Дес - Дес; учител по английски - бебе Вяра (24.01.2006)
18   desi - desi; гр. София - бебе Калоян
19   DessyM - DessyM; 29 години; гр. София - бебе Кристина
20   Devil In Disguise - Devil In Disguise; 28 години; гр. Пловдив - бебе Елисавета (23.02.2006)
21   e_angelova - e_angelova - бебе Калоян
22   EkaterinaM - Екатерина; ръководител отдел ИТ в хазартна фирма; гр. София - бебе Михаил (24.02.2006)
23   elly_G - Елена; 27 години - кака Галина (05.10.2001) и бебе Катерина (14.03.2006)
24   fanita – Фани; гр. София; 27 години - бебе Георги (27.01.2006)
25   feminaluda – feminaluda - бебе Рой
26   fineti - fineti; 27 години; гр. Бургас- бебе Стоян
27   Ger4o - Ger4o; административен директор - бебе Иван
28   ikati - Катя; 33 години; гр. София - бебе Велизар (16.05.2006)
29   Ilenka - Елена; 32 години; уеб дизайн и мултимедия; гр. Русе - батко Преслав и бебе Диляна
30   илияна сърталанска - Илияна; 29 години; гр. Русе - бебе Сашко
31   imar - imar; 27 години; гр. София - бебе Иван
32   Inochka - Инна; 34 години; управител на хотел; гр. Варна - батко Томислав (13.11.1993) и бебе Бетина (12.04.2006)
33   Jvd - Jvd; 26 години; гр. София - бебе Юлиано
34   Kabiv - Гери; 30 години; бранд мениджър; гр. София - бебе Никола (27.08.2006)
35   kalina na kayo - Калина; гр. София; учител по английски - бебе Калоян
36   Катя - Катя; baby-sitter; гр. Пловдив / Швейцария - батко и бебе Килиан
37   KOTE - KOTE; програмист; гр. Варна - бебе Михаил
38   koteto 123 - koteto 123; 25 години - кака Михаела и бебе Оги
39   kremena - kremena; 24 години; Photoshop обработка
40   LaDiDa - LaDiDa; 27 години; гр. Бургас - бебе Краси
41   Light_Angel - Light_Angel; гр. Добрич - бебе Вики
42   LotosD - LotosD; гр. София
43   maira - Ирина; 28 години; програмист; Германия - бебе Ясмин
44   maria ra - Мария; гр. Видин - батковци Христо и Радослав и бебе Анна
45   mimka1977 - mimka1977
46   mimozata - mimozata; гр. Балчик - батко Димитър и бебе Жулиана
47   mina77 - mina77; гр. Варна - бебе Мартин
48   Миньон - Миньон; гр. София - бебе Иван
49   mrancho - mrancho; гр. Пловдив - бебе Стефан (19.05.2006)
50   Nadejda - Nadejda; 30 години; Германия - бебе Мартин (29.07.2006)
51   nike - nike; ръководител химическа  лаборатория - бебе Ния (14.07.2006)
52   peja - peja - бебе Георги (02.07.2006)
53   pepi - pepi; 28 години; гр. Пазарджик - батко Лъчезар и бебе Стаси (02.07.2006)
54   pepsun - pepsun; гр. Пловдив / Белгия - бебе Христина
55   pip - pip; мениджър прадажби; гр. Пловдив - батко Пепи (5 год) и бебе Здравко (15.09.2006)
56   Поли* - Поли; 25 години; рекламна агенция; гр. София - бебе Вики (15.06.06)
57   RAVIA - Наталия; 35 години; търговски представител; гр. Димитровград - батко (15 год.) и бебе Йоанна (14.06.2006)
58   ScreamingMamaa - ScreamingMamaa; гр. Ямбол - бебе Лора
59   skarlet# - skarlet#; гр. София - бебе Тони
60   smily_5q - Петя; Лас Вегас - бебе Йоанна (01.05.2006)
61   СмиНсЧо - СмиНсЧо; гр. Варна, 27 години , финансов анализатор - бебе Александър (13.04.2006)
62   sneji*star - sneji*star; гр. София
63   Solange - Solange; гр. Варна - бебе Дария (22.02.2006)
64   stef_z - stef; гр. Пловдив - бебе Валентин (19.01.2006)
65   Sunnypolly - Sunnypolly; 27 години; гр. София - бебе Боби
66   Telma - Telma; 27 години; гр. София
67   {Тони} - Тони - батко Даниел и бебе Виктор
68   tzzzd - tzzzd; гр. София - бебе Джоана
69   Valja79 - Valja79; гр. Благоевград - бебе Иво
70   valshebnica - Деница; гр. София - бебе Иван
71   ~ВАНЯ~ - Ваня; 26 години; менижър продажби ключови клиенти в млечна компания; гр. София - бебе Юлиян
72   velmar - Ани; 25 години; тонрежиьор BBT; гр. София - бебе Дария (07.08.2006)
73   veselina_s_p - Веселина; 25 години; счетоводител; гр. София - бебе Магдалена (24.03.2006)
74   zaicheto - zaicheto; гр. София - бебе Никола (12.01.2006)


АЛБУМЧЕТО  photo
Потребителско име: ofismami
Парола: 2006


ОФИС ЧЕКМЕДЖЕТО
Потребителско име: ofismami
Парола: 2006bg



Юридически съветник:
Юридически аспекти - майчинство
КОДЕКС за социално осигуряване
Семеен КОДЕКС
ЗАКОН за Гражданската Регистрация
ЗАКОН за семейни помощи за деца
НАРЕДБА за работното време, почивките и отпуските


Детегледачки, ясли и градини:
Подфорум за детегледачки и домашни помощници
База данни за детегледачки в България!
Безплатни обяви за детегледачки
АНДИНЕЛЕ - агенция за детегледачки
Детска ясла за малки бебоци и по-големи дечица
Швейцарски въпросник за опознаване детегледачка / семейство, от Катя
10 въпроса които трябва да зададете на бъдещата детегледачка!


Детски клубове в т.ч. почасово гледане на деца:
кв. Лозенец - Детски парти клуб "Моето гардже"
кв. "Лозенец" - Детски парти клуб "Патета"
бул. "Витоша" - Детски парти клуб "Веселячета"
Борисова градина - Приключенски парк "Коколандия"
жк. "Дружба 2" - Парти клуб "Бел"
жк "Мотописта" - Детски център за забавления "Смехорани"
кв. "Гео Милев" - Детски парти център "Приказка без край"
жк "Люлин 5" - Детски круб "Мечо Пух"
кв. Банишора & ул. "Княз Борис I" 58 - Детски клуб "Мики Маус"
жк "Стрелбище" -  Детски парти клуб "Ментов носорог"
жк "Красна поляна" - Детски клуб "Малчо"
жк Младост 1 & 2 - Учебно-занимателен център "Оксиния"
жк "Сердика" - Детско студио "Мила моя мамо"
кв. "Стрелбище" - Детски парти клуб "Бъни"
кв. Гео Милев - Детски парти клуб "Слон балон"
кв. Гео Милев - Детски клуб "Тинки Уинки"
кв. Младост 2 - Детски парти център "Мечо Пух и Приятели"

кв. Лозенец - Детски развлекателен център "Двете феи", ул. "Страцин" 4, тел.: 02/ 961 66 55, 0897 83 54 83, 0887 97 18 10
кв. Лозенец - "Къща за деца", ул. "Миджур" 55, тел.: 02/ 963 14 26, 0887 254 504
жк. Бели Брези - Детски парти клуб "Барбарони", бл.17, тел. 958 19 95
жк. Манастирски ливади - Детски парти клуб "Барбарони", ул. "Казбек" 49, тел.: 855 79 99, 0888 800 740
жк. Младост 4 - Детски парти клуб "Кикирики", до бл.435, тел.: 02/ 974 18 99; 0895 60 17 09
жк. Младост 4 - Детски развлекателен комплекс "Камбаните", тел.: 02/875 90 16
жк Младост 3 - Детски развлекателен комплекс "Патиланци", тел.: 02/974 48 39, 974 49 63
кв. "Орландовци" - Детско студио "Кетхен", ул. "Съзнание" 3, тел.: 0888 72 27 27
кв. Илинден - Клуб "Пепеляшка, бл.135, вх.Д, ет.1, тел.: 02/920 48 87
кв. "Овча купел" 1 - Детски център "Мак Дак", между бл. 514 и бл. 522
жк. Редута - Детски клуб "Бодливко", ул. "Калиманци" 43, до парка Гео Милев, тел.: 0887 94 70 10, 0886 43 54 31
ул. "Кирил и Методий" 40 - Детски парти клуб "Дъга"



Още теми от форума за работещи мамчета:
Искам да кърмя само сутрин и вечер, как?
Кърмене на новородено и ходене на работа
По кое време на деня АМ /въпрос към работещи кърмачки/
9 месечно бебе, а мама отново на работа...
Към работещите майки - как намират приятелчета децата ви?



Кръстница на темата: kabiv

Предложения за нови теми:
автор Цачи (C-3PO); мама РАБОТОхоличка бута бебешка количка
автор Цачи (C-3PO); кърмене дистанционно - в ОФИСА цедим редовно
автор Цачи (C-3PO); Най от РАБОТА обичам в бебе-скайпа да надничам


История на темите
ТЕМА 1ТЕМА 2ТЕМА 3

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 18:32 от Kabiv

# 1
  • Мнения: 1 336
чудничка темичка  Hug браво Kabiv
аз да се разпиша  Wink

# 2
  • Мнения: 1 138
Здравейте мами. Виждам че тук пишат работещите мами от форума. Ще ми кажете ли как мога и аз да се запиша към вас. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 970
Здравейте мами. Виждам че тук пишат работещите мами от форума. Ще ми кажете ли как мога и аз да се запиша към вас. Simple Smile
Вече го направи Grinning Добре дошла в отбора  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 138
velmar   мерси за топлото посрещане Hug Hug  bouquet
каква информация трябва за списъчето, какво работя, от къде съм и ....

# 5
  • Мнения: 2 109
ех, как си бях свикнала със старата тема... почти ще ми липсва Simple Smile
ама и тая е мнооооо яка!  Peace
Който не е чел последната страница от миналата тема, да чете, паднах си от смях с гер4о!  Joy

Кабив, благодаря за предложението за бу,  travel но ние не сме в младост.
а за пежо-то супер много поздравления! ако мъж ти иска още една кола да продава, да се обажда. ние с тия съденки кой знае кога ще си вземем колата, а и дългия иска по-голяма, че му се схващат краката при дълго шофиране (колата е астра комби !!)  #Crazy

на дребния му покарва 4-ти зъб! Дългия много трагично го приема това зъбоникнене защото "сега бебето ни ще стане грозно , като има зъби! "  Joy tooth Joy

ПОЛИ !  Hug

можеш да кажеш с какво се занимаваш, бебо кога е роден, как се казва, колко те ядосва шефа, свекървата (само от мъжете не се оплакваме тук, с малки изключения) и всичко, което искаш да споделиш за себе си.
качваме снимки в общ албум в snimka.bg, 
АЛБУМЧЕТО  photo
Потребителско име: ofismami
Парола: 2006

тази събота се срещаме в софия с бебетата, така че заповядай. ще се виждаме за пръв път всички.

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 19:22 от kalina na kayo

# 6
  • Мнения: 658
Поли, добре дошла при нас Hug Чакаме подробности за теб и Вики
Нашата офис-мама, Jvd, е родила момченце Юлиано на 30 декември. Да й е живо и здраво!!!
Кали бе мила, знам че сте в Разсадника. Бензина е служебен Blush , така че ако не ти се занимава пак с таксита, офертата си остава Wink
Мами, на мен вече много ми писна от моята фирма и ще си ходя по-скоро отколкото мислех. То почти не останаха хора да работят - напускат всеки месец, а тия дето още сме там нямаме никаква мотивация и желание за работа. Шефа съвсем се е сдухал, Производството са супер безхаберни, а на Дистрибуцията хич не й пука кво става. Нямаме стока да продаваме, нямаме суровини, съответно нямаме маркетингови активности, нямаме реклама и ... нямаме заплати Sad За Коледа не получихме 1лв премия. Забранено е на секретарката да свързва Счетоводството с който и да било (Пип, ти си затваряй очите за това дето го пиша, че май й на вас сме задлъжняли като доставчик Embarassed), а всички останали редят пасианси и си уплътняват времето както им хрумне. Ужасно е! Моята асистентка я повишиха. Сложиха я на мястото на напуснала колежка и аз увиснах зверски с "черната работа". Пренасочиха ми едно друго момиче, но тя се справя много зле и по-добре без нея. Не че имам кой знай колко работа, ама с целия си опит и квалификация, сега и с редактиране на текстове ли да се занимавам или пък с обобщаване на анкетни карти #2gunfire Едничкото ми удоволствие тези дни беше кастинга за мъжко лице, за който ви споменах. Другата седмица ще се изкефя още повече на самата фотосесия Party. Пак се отплеснах Rolling Eyes... абе с други думи почвам съвсем сериозно да си търся нова работа. Днес подадох документи на 2 места. Стискайте ми палци да успея да се продам добре Sunglasses

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 23:15 от Kabiv

# 7
  • Мнения: 2 109
Гери, ще ви чакаме в събота, огромни благодарности!!!!
Дано да намериш най-стимулиращата те и добре платена работа. По това, което показваш тук, си личи , че си адкси кадърна, така че съм сигурна, че ще бъдеш оценена както трябва.

кадърни хора трудно се намират. аз знам с какъв зор си намираме (и всъщност не си намираме) учители по английски, сега търсим яко програмисти на С/С++, ако имате познати, казвайте.

Калоян се оправи толкова внезапно, колкото и се разболя. Егати и хората са това бебетата! Хоп температура и се просва, след 2 часа жив и здрав, забравил вече!

# 8
  • Мнения: 1 668
Jvd, честито момченце! Да те слуша и да е здраво!
Кабив, ако не виждаш светлина в тунела си обирай крушите и това е. В крайна сметка  не сме на по 50 и смяната на работата няма да ти е такъв проблем. Стискам палци скоро да ни зарадваш, че си започнала на някое супер място!
мами, ние вчера ходихме в клиниката на Чавдаров и ни поставиха диагноза Централно координационно смущение 1ва степен. От понеделник тръгваме на кинезитерапия. Нещата са поправими и според лекарката и педито 5 дни гимнастики във центъра и още месец у дома (ще ме учат там) ще го оправят напълно. Ама аз се ошашках вече тотално, мъж ми знае само, че ще ходим на упражнения, но не знае за диагнозата. Той е страшно луд и според него на детето нищо му няма и ако разбере, че е с диагноза ще ни четете в Нощен труд - Мъж линчува лекари от клиника по ДЦП. Ужас работа! Как пък не попаднах на някой по-нормален, а той само като чуе думата лекар и е готов да скочи. Според нещо най-добрия лекар е мъртвият лекар и като нищо ще направи някой лекар добър  Joy, като става въпрос за скъпоценния му син. Като цяло денят беше ужасен ама във всеки кофти ден има нещо хубаво - дойде един колега, за които на няколко пъти съм говорила с шефа, че трябва да го освободим, защото нищо не прави и ми заяви, че напуска и решението му не подлежи на коментар. Малееее, колко заблудени хора има на света - като видя, че не мога да си скрия доволното изражение, що ръси такива глупости. Това с коментара наистина ме разсмя на финала. Ами че то ако решението му подлежеше на коментар единствената човешка реакция трябваше да е да го убедя да си тръгне  Joy Joy Joy.  на финала на скапания ден реших да си отпусна душата и изядах 18 пържени, мазни крила от КФС и щях да се пръсна. Спала съм на пресекулки тази нощ - дали заради прегледа на малкия, дали заради пълния стомах, ама днес отново тръмбовам из апартамента от 4! А от 3 дни внимавах кво ям, че тези 82 кг, които нося си ми тежат - няма кво да се заблуждаваме... Както и да е - диетата отиде по дяволите... А.... и още един хит от моят мъж - 6 години го тормозя да отиде на зъбар, че в устата му е гробница. На финала успях и като резултат половината зъби трябваше да се извадят заради непоправими инфекции. Та питам го аз моят хубостник вчера колко ще му струва новото чене, което трябва да платим следващия месец, а той ми отговаря, че не бил сигурен дали 300 или по 300 на зъб!!! Да, ама разликата е значителна като се има предвид, че трябва да сложи към 10-ина нови зъба! И най-учтиво ме помоли да звънна на зъбарката му и да питам. Ей, откачам направо - мъж ми е на 38 (скоро 39), а се държи все едно е на 4! Ама аз като гледам обективно на нещата май ще е на 300бзъб иначе ще трябва да му сложат тебеширени зъби, ако това е цената за цялото чене.  Вчера седнал до малкия и му гледа новите зби и коментира тате, тате - скоро с теб ще изравним резултата! Ами как няма да го изравнят - той се отнася към зъбите си все едно ще му никнат нови следващата седмица! малоумна работа! Ето затова исках момиченце - момченцата се развиват добре до към 5-тата си годишнина и след това зациклят и май след 40 започват спад! Моят май спада го започна по-отрано. Айде.... оплюх и мъжоооо! Вчера майка ми! Изобщо добре се справям с критиките напоследък! Ще взема да стана аз един кино-критик, а?!
Хайде, спирам да досаждам, че имам още за оплакване ама ще изпиша темата рано-рано.

# 9
  • Мнения: 1 263
Хайде и аз да се разпиша,че цяла седмица не успях.
Jvd честито момиченце да е здраво и много да ви радва.
Поли* добре дошла в групата на най-работните  Laughing.
Гери премисли всечко добре и ако смяташ че няма шанс положението да се оправи напускай. Не бързай и  преценявай  добре всяко ново  предложение  за работа, защото си човек с възможности и можеш да избираш.
Ger4o успех с терапията и бъди постоянна с упражненията в къщи.То и на мен всички ми твърдяха че нищо му няма на Пепи  и се чудеха как съм решила че  на 1.5 г. че има плоскостъпие ама се оказа че е доста зле и сега ни предстоят операции на двете крачета ама трябва да порасне още малко.
Хайде утре след срещата пускайте снимките.
Ади къде се загуби сигурно работи усилено.

# 10
  • Мнения: 667
Здравейте мамета!
Честита рожба на JVD - много здраве и щастие им желая!!!
Добре дошла и от мен Поли*.
Малката ми кукла вече е добре и почти не кашля, но от снощи аз съм зле - гърло, уши - всичко ме боли.
Мисля да се изнасям скоро от работа. Та мамета за голямо мое съжаление утре няма да дойдем  Cry
Дано до понеделник се съвзема, че тогава малката ми сладурка става на 1 годинка!

Kabiv успех в търсенето на нова работа - дано да намериш най-подходящата за тебе. Аз също се оглеждам, макар, че тук се ползвам с доста преференции като майка, а ми се струва, че рядко е така по фирмите.
Ger4o успех в процедурите - дано бързо да има желания резултат!
pip дано и вашите операции минат леко и безпроблемно.

Хайде лек ден - отивам да си правя чайчета. Заради кърменето не мога да пия кой знае, какво  Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 362
Здравейте, мамета Simple Smile
Аз доста време не съм се "пускала в ефир", но това е, защото много работя Wink , а и не малко чета.
Моят Гого е с непоносимост към белтъка на кравето мляко. Всичко си яде обаче - сирене, кашкавалче (в малки количества де) - само наскоро му дадох да хапне стотина грама кисело мляко с бисквити - веднага се изрина Sad  Това означава, че още си е непоносимост (аз да кажа набързо: аз го алергизирах, чрез кърмата - пиех ужасно много прясно мляко, за да не пия боза, щото съм дебела - е, на ти сега! Идеше ми да си бия главата у стената поне час като разбрах. Е, вече съм го приела, но не и преживяла).
Та, сега трябва да посетим алерголог - да даде съвет с какво ще се храним - т.е. какво мляко да пием. Ние сме на ХИПП ХА2. И държа да се пие АМ поне до 3 г. И искам да питам става ли това мляко и за след годинката. Та, търся алерголог - ако някой е ходил и е доволен - да свирка! Whistling
Иначе сме ОК - както се вижда другата седмица имаме рожден ден   Laughing
А за срещата как ме е яяяяяяяяяддд саааамммооооо - ние сме на консултация точно тогава - щеше да е хубаво да се видим Wink
Добре дошла на новата работомамохоличка Simple Smile
Честито на родилката - бързо възстановяване и да не пие пресно млеко  Naughty
Kabiv - я погледни в сайта на М-тел, в момента търсим няколко нови лица Simple Smile Дано ти излезе късмета!!!
Е, това е засега от мен - както винаги с най-дългия постинг - бърборана Simple Smile
Чао и хубав ден, милички   Hug

# 12
  • Мнения: 658
 rotfImbo rotfImbo Сакън Герчо, да не вземеш да изпишеш темата, че сме я планирали до Май rotfImbo rotfImbo Ох, как ме разсмя пак. Сега сериозно - стискам палци да оправите проблема на Иван и скоро време да ритате топка Simple Smile
Пип, съжалявам и за вашия проблем, но вярвам че ще го преодолеете.
Телма, ти да не видиш нещо малката. Оздравявай бързо Peace
Ади къде се покри, наистина newsm78 Не е била активна във форума от неделя. Дано всичко да е на ред с нея и с Мария. Тя и Дес само ни чете, не пише Naughty
Фанита, ако свършите с консултацията по-рано направо идвайте при нас.
Благодаря ви за съветите и подкрепата. Hug

# 13
  • Мнения: 1 138
Здравейте пак мами, още веднъж благодаря на всички за посрещането newsm51
Да се представя, мама Поли съм аз, на 25 години от София, бебо е Вики и е роден на 15.06.06.
Върнах се на работа преди два месеца, сега Вики го гледа баба му (свекито). Свекито от време на време ме ядосва здраво ама гледам да не се ядосвам много много, че инак няма как да взема детегледачка.Та по този повод дали е удобно да ви питам нещо - ако Вики тръгне на ясла от септември дали ще ми спрат тези 50% от майчинството newsm78
А за работата да кажа - работя в рекалмна агенция.
Ами май е това за сега, ще се включвам честичко май при вас. Тук е страшно забавно, всички сте много мили. bouquet Слънчев и успешен ден на всички sun

# 14
  • Мнения: 2 109
Много съм спала снощи. малко със закъснение:
Jvd честито момиченце !!!! Много да те радва и да ти е послушна, оправна и умна! Ама да слуша само, когато и когото трябва Simple Smile

Kabiv - я погледни в сайта на М-тел, в момента търсим няколко нови лица Simple Smile Дано ти излезе късмета!!!

Като си я знаем нашта Гери, може по-скоро на М-Тел да им излезе късемта с нея Simple Smile

Фани, дано да се оправи бебчо, а и да позакъснеете малко за срещата, ще ви чакаме.

Общи условия

Активация на акаунт