Няма да ядосвам вече мама, ШЕФА й го прави и за двама!

  • 13 623
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 658
Няма да ядосвам вече мама, ШЕФА й го прави и за двама!


01   adiland - Ади; 27 години; гр. София - бебе Мария
02   adyto - adyto; гр. Смолян - бебе Иван
03   AniKar - AniKar; 28 години; гр. Варна - бебе Радина (05.06.2006)
04   Azzy - Azzy; инвестиции и строителство; гр. София
05   boriva - Боряна; 31 години; маркетинг; гр. София - бебе Преслав
06   Bubble79 - Bubble79; гр. София  - бебе Румен
07   Бубка - Боряна; 34 години; маркетинг / анализ; гр. Пловдив / Бостън - бебе Даниел (11.04.2006)
08   C-3PO - Цачи; недвижими имоти; гр. Бургас - бебе Дениз (13.04.2006)
09   casiopea - casiopea; гр. София
10   cat11 - cat11; гр. София - бебе Радина
11   cazo - cazo; гр. Казанлък - бебе Дария
12   chdiana - Диана; Амстердам - бебе Елиза (05.02.2006)
13   Cherepahova - Cherepahova - бебе Симона
14   c-mira - c-mira; 28 години; гр. София - бебе Ема
15   cvetence - Цвети; 26 години; гр. София - бебе Боян (02.08.2006)
16   de4e - de4e; гр. София - бебе (14.01.2006)
17   Дес - Дес; учител по английски - бебе Вяра (24.01.2006)
18   desi - desi; гр. София - бебе Калоян
19   DessyM - DessyM; 29 години; гр. София - бебе Кристина
20   Devil In Disguise - Devil In Disguise; 28 години; гр. Пловдив - бебе Елисавета (23.02.2006)
21   e_angelova - e_angelova - бебе Калоян
22   EkaterinaM - Екатерина; ръководител отдел ИТ в хазартна фирма; гр. София - бебе Михаил (24.02.2006)
23   elly_G - Елена; 27 години - кака Галина (05.10.2001) и бебе Катерина (14.03.2006)
24   fanita – Фани; гр. София; 27 години - бебе Георги (27.01.2006)
25   feminaluda – feminaluda - бебе Рой
26   fineti - fineti; 27 години; гр. Бургас- бебе Стоян
27   Ger4o - Ger4o; административен директор - бебе Иван
28   ikati - Катя; 33 години; гр. София - бебе Велизар (16.05.2006)
29   Ilenka - Елена; 32 години; уеб дизайн и мултимедия; гр. Русе - батко Преслав и бебе Диляна
30   илияна сърталанска - Илияна; 29 години; гр. Русе - бебе Сашко
31   imar - imar; 27 години; гр. София - бебе Иван
32   Inochka - Инна; 34 години; управител на хотел; гр. Варна - батко Томислав (13.11.1993) и бебе Бетина (12.04.2006)
33   Jvd - Jvd - очакваща бебе
34   Kabiv - Гери; 30 години; бранд мениджър; гр. София - бебе Никола (27.08.2006)
35   kalina na kayo - Калина; гр. София; учител по английски - бебе Калоян
36   Катя - Катя; baby-sitter; гр. Пловдив / Швейцария - батко и бебе Килиан
37   KOTE - KOTE; гр. Варна - бебе Мишето
38   koteto 123 - koteto 123; 25 години - кака Михаела и бебе Оги
39   kremena - kremena; 24 години; Photoshop обработка
40   LaDiDa - LaDiDa; 27 години; гр. Бургас - бебе Краси
41   Light_Angel - Light_Angel; гр. Добрич Вики
42   LotosD - LotosD; гр. София
43   maria ra - Мария; гр. Видин - батковци Христо и Радослав и бебе Анна
44   mimka1977 - mimka1977
45   mimozata - mimozata; гр. Балчик - батко Димитър и бебе Жулиана
46   mina77 - mina77; гр. Варна - бебе Мартин
47   Миньон - Миньон; гр. София - бебе Иван
48   mrancho - mrancho; гр. Пловдив - бебе Стефан (19.05.2006)
49   Nadejda - Nadejda; 30 години; Германия - бебе Мартин (29.07.2006)
50   nike - nike; ръководител химическа  лаборатория - бебе Ния (14.07.2006)
51   peja - peja - бебе Георги (02.07.2006)
52   pepsun - pepsun; гр. Пловдив / Белгия - бебе Христина
53   pip - pip; мениджър прадажби; гр. Пловдив - батко Пепи (5 год) и бебе Здравко (15.09.2006)
54   RAVIA - Наталия; 35 години; търговски представител; гр. Димитровград - батко (15 год.) и бебе Йоанна (14.06.2006)
55   ScreamingMamaa - ScreamingMamaa; гр. Ямбол - бебе Лора
56   skarlet# - skarlet#; гр. София - бебе Тони
57   smily_5q - Петя; Лас Вегас - бебе Йоанна (01.05.2006)
58   СмиНсЧо - СмиНсЧо; гр. Варна, 27 години , финансов анализатор - бебе Александър (13.04.2006)
59   sneji*star - sneji*star; гр. София
60   Solange - Solange; гр. Варна - бебе Дария (22.02.2006)
61   stef_z - stef; гр. Пловдив - бебе Валентин (19.01.2006)
62   Sunnypolly - Sunnypolly; 27 години; гр. София - бебе Боби
63   Telma - Telma; 27 години; гр. София
64   {Тони} - Тони - батко Даниел и бебе Виктор
65   tzzzd - tzzzd; гр. София - бебе Джоана
66   Valja79 - Valja79; гр. Благоевград - бебе Иво
67   valshebnica - Деница; гр. София - бебе Иван
68   ~ВАНЯ~ - Ваня; 26 години; менижър продажби ключови клиенти в млечна компания; гр. София - бебе Юлиян
69   velmar - Ани; 25 години; тонрежиьор BBT; гр. София - бебе Дария (07.08.2006)
70   veselina_s_p - Веселина; 25 години; счетоводител; гр. София - бебе Магдалена (24.03.2006)
71   zaicheto - zaicheto; гр. София - бебе Никола (12.01.2006)


АЛБУМЧЕТО  photo
Потребителско име: ofismami
Парола: 2006


ОФИС ЧЕКМЕДЖЕТО
Потребителско име: ofismami
Парола: 2006bg



Юридически съветник:
Юридически аспекти - майчинство
КОДЕКС за социално осигуряване
Семеен КОДЕКС
ЗАКОН за Гражданската Регистрация
ЗАКОН за семейни помощи за деца
НАРЕДБА за работното време, почивките и отпуските


Детегледачки, ясли и градини:
Подфорум за детегледачки и домашни помощници
База данни за детегледачки в България!
Безплатни обяви за детегледачки
АНДИНЕЛЕ - агенция за детегледачки
Детска ясла за малки бебоци и по-големи дечица
Швейцарски въпросник за опознаване детегледачка / семейство, от Катя
10 въпроса които трябва да зададете на бъдещата детегледачка!


Детски клубове в т.ч. почасово гледане на деца:

кв. Лозенец - Детски парти клуб "Моето гардже"
кв. "Лозенец" - Детски парти клуб "Патета"
бул. "Витоша" - Детски парти клуб "Веселячета"
Борисова градина - Приключенски парк "Коколандия"
жк. "Дружба 2" - Парти клуб "Бел"
жк "Мотописта" - Детски център за забавления "Смехорани"
кв. "Гео Милев" - Детски парти център "Приказка без край"
жк "Люлин 5" - Детски круб "Мечо Пух"
кв. Банишора & ул. "Княз Борис I" 58 - Детски клуб "Мики Маус"
жк "Стрелбище" -  Детски парти клуб "Ментов носорог"
жк "Красна поляна" - Детски клуб "Малчо"
жк Младост 1 & 2 - Учебно-занимателен център "Оксиния"
жк "Сердика" - Детско студио "Мила моя мамо"
кв. "Стрелбище" - Детски парти клуб "Бъни"
кв. Гео Милев - Детски парти клуб "Слон балон"
кв. Гео Милев - Детски клуб "Тинки Уинки"
кв. Младост 2 - Детски парти център "Мечо Пух и Приятели"

кв. Лозенец - Детски развлекателен център "Двете феи", ул. "Страцин" 4, тел.: 02/ 961 66 55, 0897 83 54 83, 0887 97 18 10
кв. Лозенец - "Къща за деца", ул. "Миджур" 55, тел.: 02/ 963 14 26, 0887 254 504
жк. Бели Брези - Детски парти клуб "Барбарони", бл.17, тел. 958 19 95
жк. Манастирски ливади - Детски парти клуб "Барбарони", ул. "Казбек" 49, тел.: 855 79 99, 0888 800 740
жк. Младост 4 - Детски парти клуб "Кикирики", до бл.435, тел.: 02/ 974 18 99; 0895 60 17 09
жк. Младост 4 - Детски развлекателен комплекс "Камбаните", тел.: 02/875 90 16
жк Младост 3 - Детски развлекателен комплекс "Патиланци", тел.: 02/974 48 39, 974 49 63
кв. "Орландовци" - Детско студио "Кетхен", ул. "Съзнание" 3, тел.: 0888 72 27 27
кв. Илинден - Клуб "Пепеляшка, бл.135, вх.Д, ет.1, тел.: 02/920 48 87
кв. "Овча купел" 1 - Детски център "Мак Дак", между бл. 514 и бл. 522
жк. Редута - Детски клуб "Бодливко", ул. "Калиманци" 43, до парка Гео Милев, тел.: 0887 94 70 10, 0886 43 54 31
ул. "Кирил и Методий" 40 - Детски парти клуб "Дъга"




Още теми от форума за работещи мамчета:
Искам да кърмя само сутрин и вечер, как?
Кърмене на новородено и ходене на работа
По кое време на деня АМ /въпрос към работещи кърмачки/
9 месечно бебе, а мама отново на работа...
Към работещите майки - как намират приятелчета децата ви?



Кръстница на темата: RAVIA

Предложения за нови теми:
автор Цачи (C-3PO); мама РАБОТОхоличка бута бебешка количка
автор Цачи (C-3PO); кърмене дистанционно - в ОФИСА цедим редовно
автор Цачи (C-3PO); Най от РАБОТА обичам в бебе-скайпа да надничам


История на темите
ТЕМА 1ТЕМА 2

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 16:39 от Kabiv

# 1
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Хайде да се разпиша първа в темата!
Гери,   bouquet  bouquet  bouquet
   Дано заглавието да е възможно най-малко актуално във втората си част! Peace
  Гледах работата на Илинка Shocked Shocked ShockedМайкоооо, това страхотия бе!!Поздравления!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
 Наистина работещите майчета нямат време за нет събота и неделя и с право! Цялото време се посвещава на любимите същества! newsm51 newsm51
  Давам ви нещо да погледнете, ако случайно надникнете тук в почивните дни:
 http://www.truden.com/extra/shtastie.html
  Приятна почивка и да сте здравички! Събрайте сили за новата седмица!

# 2
  • Мнения: 658
Голямо благодаря на RAVIA за готината тема Simple Smile
Пожелавам да я изпълним с много празнични емоции покрай задаващите се Коледа и Нова Година
Успешна и спокойна нова седмица на всички Heart Eyes

п.с. Ilenka, сайтовете ви са  newsm74 Много михаресаха всички

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 19:19 от Kabiv

# 3
  • София, център
  • Мнения: 686
Айде да се включа в новата темичка ... разпис...   Laughing

# 4
  • Мнения: 1 336
Иленка newsm10, много ви бива  smile3501
Темичката е супер, вие все скрити таланти бе мами  Hug
Айде утре пак на работа, но ме топли мисълта, че най - накрая си купих бутушите, които търсих - хем стават да си натъпчеш дънките и с новите си форми да се фръцна като тинейджърка  Joy , хем си имат 3 каишки и под панталона на костюма могат да се стегнат и стоят елегантно  Simple Smile определено съм доволна и не се стърпях да се похваля с моето две в едно  Laughing ! И Михаил намаза с нови обувчици за прохождане на paqpa 55 лв., но са в пъти по-добри от К&К !

# 5
  • Мнения: 2 109
Мили Мами,

поздравявам ви с ей тази  Mr. Green усмивка , и цялата тема да е толкова засмяна!



А на следващата снимка магарето се докопва до мойте учебници, докато аз съм на тръстиката (неделя сабайле)  #Crazy

Кате, честито на ваште семейни обувки.  Михаил да върви само с уверени крачки и в правилната посока в живота с тези прохождащи !

Ади,  успех в надпреварата за проекта. подкрепям те и те насърчавам да го пребориш Flash,  супер готини сайтове стават (браво Иле). 

Гери, днес се разхождахме на камбаните и постоянно си мислех, че ще ви срещнем някъде. И в метро после все за всички вас се оглеждах... нещо май пак се побърквам ?!?! Simple Smile

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 02:09 от kalina na kayo

# 6
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Калииииииии  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Това дете е професоинално ориентирано от сега - ще става каскадьор! А и ти спокойно можеш да смениш професята - ставаш за оператор! Такива снимки правиш   bouquet
 Кате, честито ти ботушленца - но беше добре да покажеш едно фото и на нас, да се порадваме и ние на новата ти придобивка! Честито обувчета и на детенце! Да сте здравички и да им се радвате!
  Иленка, извинявай за грешката в името, опитах се да си поправя предния пост, но нещо ми липсва бутончето за редакция!  Но работата ви си остава страхотна! smile3501
  Успешна седмица на всички! Успех с предизвикателствата! И да влизате да се хвалите по-често! Ако има и за оплакване - също става, но не ви го пожелавам!
 Чао за сега от нас и бъдете здравички!!!! newsm51

# 7
  • Мнения: 4 970
Здравейте и от мен в новата работна седмичка Hug.Аз вече се ориентирам към приключване на работния ден.След половин час си тръгвам  Party.Стискайте палци( з акой ли път) , 4е днес , надявам се ще приклю4а окон4ателно нещата по плащането с фирмата- строител Praynig.
Цачи.моля те дай акъл ( и по-скоро някаква примерна бланка) ,за документ ,с който фирмата ми казва 4е вси4ко си е полу4ила като заплащане на апартамента Praynig.че нещо се съмнявам ве4е в по4теността им #2gunfire.Казаха 4е ще ми издадат данъ4на фактура,но в/у сумата по дан. оценка .А за останалите пари newsm78
Хайде- сприам до тук за сега. Днес ще има да тър4а........ ooooh!Но- ще  гледам да се включа после! Желая ви хубав  ден  ,лека и  успешна седми4ка Hug.Дано времето е хубаво и да излизаме на разходки Laughing

# 8
  • София, център
  • Мнения: 686
 EkaterinaM  дай снимка на ботушкитееееееееее ( твоите ), че аз обикалям от месец и нищо не мога да си харесам! И гледам кой какво си е купил!

# 9
  • Мнения: 1 336
EkaterinaM  дай снимка на ботушкитееееееееее ( твоите ), че аз обикалям от месец и нищо не мога да си харесам! И гледам кой какво си е купил!
Като се  прибера довечера ще ги снимам и ще ги постна  Wink

velmar, а ти взе ли си нотариалният акт ? Защото ако си го взела няма нужда да доказваш, че си им дала всичко по предварителен договор. Когато изповядвахме сделката нотариуса пита "продавача потвърждава ли, че купувача не му дължи нищо" - и обратното! А те фактура за по-висока сума няма как да ти издадат, защото те декларират пред данъчните, че са ти го продали на сумата,на която сте изповядали сделката.
Калииииииии  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Това дете е професоинално ориентирано от сега - ще става каскадьор! А и ти спокойно можеш да смениш професята - ставаш за оператор! Такива снимки правиш   bouquet
 
Съгласна съм  Peace  Joy

# 10
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Ох, момичета, днес явно ми е смешен ден  rotfImbo rotfImbo rotfImao
  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138245.240
  Това е тема в клюкарника за бисери и правописни грешки. Единият от бисерите направо ме уби!  #Silly rotfImbo
 Роди ме, мамо - тъпа, аз ще се изруся!   в подписа на потребител
 Е, който има време да хвърля по едно око там, гаранция за оправяне на настроението! Peace
 Отиваме да ядем, че днес режима ни нещо се скапа. Мама реши да почине до обяд, но явно Йо-Йо не мисли така. До скоро! Кате, чакамеееее  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте!
Честита нова темичка!
Не съм писала отдавна, но напоследък само чета без да отговарям.
Както вече ви писах в работата се правят промени. Както изглежда за мен така ще е по-добре. Лошото е, че шефа вече ме натиска да се върна на работа. Аз отдавна съм настроена за след нова година, но се чудя как ще се отида на работа и ще оставя сърцето си вкъщи. Онзи ден Калоян за първи път се разрева от чужд човек. Ами ако реве и от детегледачката?! Ако плаче сутрин?! Как ще ходя на работа? Абе ще се оправя, но сърцето ми е свито.
Що се отнася за празниците, ние ще сме си вкъщи. В новогодишната нощ ще сме само Калоян, таткото и аз. Вярно ще сме си само тримката, но това ние първата нова година заедно. Най-много да поканим приятели вкъщи, но не държа. Мислех дали да не отидем на заведение, но Калоян се буди през ноща и нито аз ще мога да се отпусна, нито майка ми ще може да празнува. С нетърпение очаквам първата ни Коледа заедно santa2. Е, Калоян няма да оцени елхата, но майка му (т.е аз) определено много ще се радва.
Кабив, относно проблемите ти с кърменето дали не е т.н. "кърмаческа стачка". Повечко инфо виж тук http://club.biberonbg.com/read.php?10,156216. Не мисля, че е от шишето, по-скоро е някакъв период. Наскоро си писах на ЛС с една майка, която вече два месеца ходи на работа и кърми.
Хайде, ще гледам другия път да съм по-сериозна и да пиша по-честичко. Пожелавам ви приятен ден и много целувки на бебчовци!

# 12
  • Мнения: 1 263
Здравейте мами работяги,

На Здравко май му се размина варицелата, трябва до 29.11 да му избие но засега няма нищо.Та по този повод тръгнах да търся пентаксим но в Пловдив няма никъде сега ми обещаха от една аптека да я поръчат от София та да видим.В торакс имат ни трябвало те да в сложат не я продават но в краен случай ще отида там.
В офиса седмицата започна подозрително спокойно от опит знам, че след такова спокойствие тещо се случва.
Кали  бебчо май е доста безстрашен и на едно място не се задържа.
Да ви се похваля свекърва ми е съкровище справя се чудесно с бебчо, чудя се дядо коледа какъв подарък да и донесе, че жената заслужава нещо хубаво.Аз нали съм самата тактичност миналата година подарих на нея и на майка ми крем против бръчки тя нищо не каза но майка ми като ме попита "това намек ли е" вече беше късно.Таи година ще се постарая повече.
Лека вечер

# 13
  • Русе
  • Мнения: 785
Привет работяги!
Благодаря за комплиментите! Много сте мили...  Blush Hug
Сигурна съм, че тука има мноооого скрити таланти, които рано или късно ще разконспирираме...

Кате, покажи ги тези ботушки, че "загорехме". Mr. Green

kalina na kayo, много сладурски снимки - какъв бандюга си отглеждаш само, малееее...какво те чака догодина... Wink

Абе, нашата Kabiv ли одъртява днеска? Да си признава бързо...
С пожелание за здраве, късмет, повече време за любимите хора, по-малко нерви на работа... и най-прекрасният празник довечера!   bouquet  bouquet  bouquet

Спорен ден на всички!

# 14
  • Мнения: 667
Kabiv Честит рожден ден!  newsm51
Желая ти много здраве и безкрайно щастие с любимите хора!
Момичета не мога да ви изчетая, тук нещо се затрупах от работа събота и неделя свекърви, задължения – луднах.
Да кажа само сондирането ни мина добре и успешно. В четвъртък сутрин ни приеха в болницата и цял ден сме се чудили какво да правим там. Беше си безсмислено според мен. Манипулацията беше в петък сутринта в 9 точно за 5 минутки ми я взеха малката. Върнаха я полусъбудена и плачеше милата, но сравнително бързо се съвзе. Най-гадното беше, че не можеше да пие нищо от 12 часа през нощта, до 11 на другия ден. Съответно като се събуди към 3 за цица и после няма заспиване – луда станах. Всъщност най-гадното си беше самия престой в болницата – 6 деца с 6 придружитела в една стая е просто ужасно. Бояна беше вече супер преуморена вечерта и заспа със зор, а аз не съм мигнала, за да пазя да не я полази някоя от многобройните хлебарки. Ужас ви казвам. Радвам се, че приключи! Сега окото и е видимо съвсем добре – не сълзи, няма секрет, не е червено. Една седмица капем капки и после на контролен преглед и това е.
Сега нямам време да ви обърна повече внимание ще ме извините, но дългът ме зове.
Лек ден ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт