РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май :))))

  • 14 511
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 178
Кабив, бебето е Михаил, а мама е програмист.. обаче мразиии C/C++

# 16
  • Мнения: 4 970
ЗДравейте! Аз май само 4ета тия дни и нищо не пиша. Ама и какво да пиша като не съм на работа Laughing.Днес трябваше да съм ,но- се сменихме с колежката. Та- и днес аванта Wink .НО - събота и неделя- няма мърдане. Ще пиша когато другите по4иват Rolling EyesСега не ми е много работно. Преди малко ходих с ДАри до работата 4е било ден за заплати и - взехме пари4ки Party.Даже я храних на работното ми място и... О чудо Shocked- детето си изяде цялото мляко- това много рядко й се слу4ва. ( ЩЕ взема да ходя там да я храня Joy). Аз не знам дали ви казах ,но от няколко дни умишлено си я отбивам и предлагам АМ. И - не се 4увствам гузна Naughty.Това е за общо добро. Хем няма само за мен да църка и ще може и друг да я гледа. PeaceЩе си я кърмя сутрин и ве4ер ( и като по4нат по-сериозно зъбите Sick ще ме ползва за залъгалка),но - това е ! Повече от 5 месеца геройство- преизпълних и най-смелите си о4аквания.Е- докато се регулира кърмата съм малко като Памела Андерсън Blush и не е много комфортно , но- какво да се прави.Стига 4е се отплеснах WhistlingТа-ПРеди това бяхме в парка. Една моя приятелка и колежка дойде да се разходи с нас, 4 ене беше виждала малката о тпога4ата и после дружно към работа.Сега ве4е сме си вкъщи, Дари нещо се забавлява, а аз използвам намалението да се разпиша Wink
Искам да ви пожелая да си изкарате много хубаво( знам 4е ще е така) на срещата утре. И да нзаете 4е  ще 4акам БЪРЗО снимки Sunglasses. Та- да не се помотвате.Хайде- спирам 4е ДАри се размрънка нещо....

# 17
  • Мнения: 1 668
Утре пишем неизвинени и ви топим на шефовете ако не дойдете на срещата!

# 18
  • Мнения: 595
само да ви се похваляяяяяяяяяяяя после ще чета!
ще ставам кръстницаааааааааааааааааааа!

# 19
  • Мнения: 2 109
цачи, не разбрах? Бебето твое ли е? Какво значи кръстница във вашия край? Леля или нещо такова? Чие е бебето?!

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Гери, smile3501 smile3501 smile3501 за темата!
  Ти си успешно момиче и ще се справиш и с търсенето на най-добрата работа за теб! Всички вярваме в теб! Не се давай!  newsm10
 Честито бебче на мамаJVD ! Да са здрави и бебс да ги радва!
 Ger4o, вярвам,че ще се оправите много по-бързо, отколкото се предполага! При децата става далеч по-скоростно, отколкото при възрастните! Пак ме застреля с поста си! rotfImbo rotfImbo rotfImboМомиче, помисли да си смениш работата! Имаш призванието да пишеш1 И то как! Имаш горещото одобрение на съфорумките си! Ние всички сме ти фенки!!!  bigdance2 newsm20 newsm20 newsm20
  Pip, успех и на вас! Притеснително е, но да минава! newsm10
 Поли, welcome Не бързай още да се жалваш от свеки, да видиш к`во те чака hahaha hahaha
 Момичета, обръщам се към някоя от вас, не визирам имена, защото се сещам само за Иленка, а може и някой друг да ми даде инфо за следното:искаме да направим сайт на фондация. За сега разполагам само с човек,който може да направи дизайна на сайта, но не и програмирането му. Интересуват ме доста неща, за някой знам да питам, а сигурно има хиляди други,за които не подозирам и не знам дори да питам. Та ако някой може да ми помогне  newsm17 , моля !Помогнете мииии! Тъй като темата трябва да стигне до  МАЙ , Герчо да внимава с дългите постове , а мамите, които могат и имат желание да се отзоват на вика ми за помощ, да ми пишат на ЛС. Благодаря предварително!
 Моля ви - утре поне ни споменете нас , отсъстващите!  Drunk Може и да ударите по едно!
 Снимайте се на воля, трябва да ни се покажете после!
 Абе за Цачи се сетих сега, и Кали е писала - какво е кръстница.Гледам подписа й - някой е бременен, ама кой???? newsm12 smile3506
 Отивам да сготвя нещо cook На болните много здраве, на работливите- айде почивайте, сега ви е времето!

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 20:44 от RAVIA

# 21
  • Мнения: 1 668
 C-3PO, така като гледам от този подпис става ясно, че ще кръщаваш второто си дете май  Laughing

# 22
  • Мнения: 658
Цачи, честито! Ама хайде, чакаме разяснение кого ще кръставаш Simple Smile
За утре на линия сме: аз, Герчо, Катето Михайлова, Кали, boriva и veselina_s_p. Другите софиянки не са потвърдили.

На всички ви пожелавам весел и спокоен уикенд Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 126
Тя и Дес само ни чете, не пише Naughty
Взимам си бележка Hug.Немога да кажа, че нямам време,а по-скоро на моменти имам чуството че и да пиша и не все тая,май никой не ме чете,ама не се сърдя - всеки си има предпочитания Wink
Забавлявам се много с постингите на Герчо и С-ЗРО и следя редовно темата Crazy Видях и аз лентичката на С-ЗРО Grinning  newsm78 Heart Eyes Много се радвам.....
Привет на Поли  bouquet
Честито бебче на JVD!Да е здравичко и силно детенцето! Heart Eyes

Утре ви пожелавам весела среща и доволни бебчета!

# 24
  • Мнения: 2 109
ej Dec! четем те само пиши !!!! даже сега си гледах едни твои ЛС и се чудих кой ли английски поток те отнесе....

# 25
  • Мнения: 2 126
 newsm62 rotfImbo newsm62
Пиша,пиша.....
Радвам се че си се сетила за мен Wink

# 26
  • Мнения: 1 668
Аз чета всичко! Май и отговарям на всичко Naughty. Като се събудя примерно в 4 и никой не е писал направо ви се ядосвам на всичките! Дес, на линия! А видяхте ли за срещата кви сме редовни майките на мартенски бебета -  Кабив ще представлява отбора на всички останали! Я бързо организирайте мъжете и колите и всички на срещата!

# 27
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Ger40,недей така,щото малко ми трябва, ей къде е Софията  Laughing Laughing Laughing А за писането, забележи заглавието ,трябва да изкараме до МАЙ с тази тема Mr. Green
 Дес, всичко четем ние, момиче! Ти само пиши! smile3523

# 28
  • Мнения: 1 336
Майчета за съжаление ще пропусна срещата  Cry хвана ме грипа май, а толкова ми се искаше  Cry Хрема, Т и гърло ...
Пратих смс на Герчо, но интернета тръгна, та да се разпиша  Sad  Hug
Приятно изкарване  Hug

# 29
  • Мнения: 1 270
Дес пиши  и аз всичко чета.
Поли  ще си вимаш 50% майчинство това че ще е на ясли няма значение.
Ger4o ти на пружини ли си навита как имаш сили да ставаш в 4 часа.А за срещата и аз си мислех да накарам мъжо да ни метне с колата обаче той нали е много работен та днес е на работа както и аз де.
Аз да ви кажа снощи какви ги забърках.Та значи собственика на нашата фирма днес има имен ден (Иванов ден по старо му) и понеже на 07.01. беше почивен ден  и не се изявихме с подарък вчера събрахме пари и трябваше снощи някой да вземе подаръка, обадих се аз на мъжа ми че ще закъснея и че трябва осван Здравко да вземе и Пепи от градината и с голям кеф се понесох към главната с две колежки за подарък и за по чаша вино.Но напълно изключих че Тони (жената която гледше Пепи преди да тръгне на градина) ми се обади сутринта и ме помоли тя да го вземе щото не го била виждала доста време.И в един момент мъжа ми отишъл в градината и там заключено и няма никой звънял ми обаче аз не съм чула телефона и като се ядосал изключил си и двата телефона аз като видях че ме е търсил зацих каква съм я свършила  тръгнах да му завъня но вече беше късно.Сега не ми говори въобще.
На всичкото отгоре баща му, майка му и майка  се изтрепаха да го търсят на моя телефон, щото неговите са изключени та цялата фамилия ме разбра че съм излезнала да пийна нещо с приятелки.
Оплаках се сега да видя как ще си изкупвам греха.
C-3PO казвай каква е тази лента и на кой е бебето че ни пощури.
Креми и тя липсва тази седмица само аз отстрамявам пловдивските работарки.

Общи условия

Активация на акаунт