Няма да ядосвам вече мама, ШЕФА й го прави и за двама!

  • 13 633
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 109
калоян е болен (зъб с 39+ С), аз имам адски много работа (разни шеове пристигат и ги водя на вечери) от 5 нощи все сме по купони и вечери и ми писнаааа. разправям се с разни смотани сервитьори и ресторанти дето не приемат кредитни карти...
дано избие тя зъб до събота да се видим
обещала съм рецепти, ама като подишам малко.

# 271
  • Мнения: 1 336
нещо и на мен ми е много работата тези дни  Sad  само го отварям форумчето и не успявам нищо да прочета  Sad

# 272
  • Мнения: 404
Аз пък нямам много работа и не минава времетоооооооо.
И моя Юли е с Т 38 и нашта от зъбче.Надявам се да избие вече днес, че ми е трудно да ми започва денят в 5 Tired
Дано бързичко избие и зъбчето на Кайо Peace.

# 273
  • Мнения: 658
Къде се покрихте, работливкииии?
Иленка, ти да не замина за САЩ на оперативка? Няма те от сума време Naughty
Аз тази сутрин се успах и порядъчно закъснях за работа Embarassed По закона на Мърфи трябваше и тъпия автобус да ми закъснее, а и работата ме пресира още от вратата. Не можах да се издоя сутринта  Blush и сега следобед ще трябва да направя едно междинно цедене за да имам порциите за утре. Проблема ми със запушването на мл. канали май отшумя, но продължавам да си пия послушно лецитина.
Сутринта докато се носих из грАДския транспорт ме посети лиричната муза и родих ето тези идеи за новата ни тема:
"Вън от ОФИСА е толкова студено, че бебчето във вкъщи за парното е "залепено"
както и 3 вариации на:
"РАБОТАта няма край, а бебчо иска с мама да играй"
"РАБОТАта няма край и за форума не стига време май"
"РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май"
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Липсвате ми, момичета Cry

# 274
  • Мнения: 1 668
Аз съм тука, ама като никой нищо не пита аз ей така да си пиша не става. Около нас нищо ново... Мами, нали ще дойдете в събота в моето гардже.... Много искам да ви видяяяяяяя....

# 275
  • Мнения: 1 336
Аз съм тука, ама като никой нищо не пита аз ей така да си пиша не става. Около нас нищо ново... Мами, нали ще дойдете в събота в моето гардже.... Много искам да ви видяяяяяяя....
аз ще дойда нали с бебета щом сме в детски клуб

# 276
  • Мнения: 1 336
аз се поосвободих и от 3 часа бродя из форума, чак се чувствам противоестествено...

# 277
  • Мнения: 658
Аз съм тука, ама като никой нищо не пита аз ей така да си пиша не става. Около нас нищо ново... Мами, нали ще дойдете в събота в моето гардже.... Много искам да ви видяяяяяяя....
аз ще дойда нали с бебета щом сме в детски клуб
с бебетата, ъф кърс Simple Smile

# 278
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 За пореден път започвам да пиша, дано се довърша и пусна тоя пост, че не`ам нерви.
 Много ми липсвате и на мен, Kabiv, не си сама  Sad Sad Sad. Друго, много ме е яд и ви завиждам,че ще се виждате  Embarassed. Имам толкова работа,че ми трябва ден поне с 168 часа. Случайно да имате някакъв алтернатор или уред за разширяване на времето? newsm78 не ми се ще да се клонирам, че аз самата трудно се понасям,ако трябва да понасям още една  #Silly, а и моят любим мъж казва,че "една е Наталия и той е спасил света от нея", няма сега да му създавам още работа на момчето. Joy Joy
 Честит имен ден на всички Антоновци, Тонита, Тонички,Антоанети, Антоан и други производни! Да сте много здрави и засмени!
  Гери, много ме наке0фи това :"РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май"
 а и тази "РАБОТАта няма край и за форума не стига време май".
 Уф, за сега трябва да се изнасям. Да нагушкате бебоците и ако не се появя до събота - първо да не мислите ,че не ви обичам и за това не се появявам,много си ви обичам, но не мога да се изровя от работа, и друго- не съм се споминала, от работа сега нямам време и за това.
 Та исках да ви пожелая Приятно изкарване  Tada  costumed034 Tada  Party Time  ura  ura не ни забравяйте , пиинете едно и за нас!  Hug Hug Hug

# 279
  • Мнения: 595
  Гери, много ме наке0фи това :"РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май"
и мен тоже Peace
Честит имен ден на Тончовците и да ги обичат много!  bouquet

# 280
  • Мнения: 2 109
ooopppssssss
Цачи, не че не си падам по руския, но само да ти напомня какво ти се случи след последния път , когато постна на руски !  Laughing hahaha

днес ми е егати и деня!!!
вчера се изпокарах със застрахователите, защото не искат да ми изплатят пълната сума за катастрофата, брат ми се ядоса и сега сигурно ще се съдим със застрахователите...

днес водих Калоян на лекар, нищо му няма, освен температурата. от там на кръвна картина, една зла лаборантка се държа отвратително докато му взимаше кръв. едва намерих такси на място, където винаги има. (аз чаках с калоян и всички торби на ръце 10 мин).
накрая след 4 часа доктори се прибрахме, тръгвам да се обаждам на адвоката на брат и хоп! телефона ми го няма.
явно съм го забравила в някое от такситата. много гнусно.

после най-сетне успях да мина да купя ново шише, че старите биберони на нук са се прецакали. викам, дай да взема авент, нали са най-хубави.
дай, ама елате да видите какъв рев и отказ беше току що! мъжо се разкрещя как съм могла да купя такива куци шишета и аз с кой акъл съм че ще му сменям шишетата. и изобщо какви били тия авент тъпи някакви.... това шише ли било! гледай го как за нищо не става!

добре, че Калоян вече  е добре. нищо му няма. освен един зъб повече.
бавачката се обади, че кашля, и до края на седмицата трябва с любимия да се редуваме, което значи, отменяне на часове, и тн.... абе какво да ви кажа.

и аз съм много за последната идея за тема! браво Гери, добре ти се отразява градския транспорт, не си като мен! аз днес ходих пеша 50 мин, просто ми писна от таксита и задръстванки.
и сега тоя авент какво да го правя?!!? то голямата къща, че да си събирам за спомен....

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 22:53 от kalina na kayo

# 281
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Rolling Eyes Sad :Мдааааааа, днес на никой не му е ден! Гледам и Калина имала додста изпълнения!  Добре, че свърши,дано следващия да е по-успешен! Айде отивам да поспя,че то май не остана  Sleeping  sleepuu

# 282
  • Мнения: 1 668
Калинче, страшни премеждия...
Не можеш ли да се разберш със застрахователя те да ти оправят колата, вместо да ти изплащат сумата? Мен този вариант винаги ми е бил по-лесен... Верно, че първия път в сервиза на бул инс чаках 1 месец и 5 дни, защото чакаха врата на багажник (явно нямаха доставка от крадците) щото аз причина не виждам да не могат да доставят вносителите. Ама я оправиха... Е, верно - получих стара врата вместо нова ама да не издребняваме...  Като ме джаснаха втори път отзад ама леко и отдолу се видя кърваво червена боя - моята кола е бордо металик  Joy. Ако някой знае за гепен Пасат комби 3-ка червен - задната  врата е при мене  Joy Joy Joy. А за Армеец ти ги похвалих в другата тема - оправиха ми колата за 4 дни и на всичкото отгоре ми бяха поставили безплатно едни имитации на фарове за мъгла, защото старите имитации бяха гепени ама това преди да се застраховам при тях и нямах нерви да споря с бул инс
За шишетата - аз ползвам Авент - ако си взела голямото шише го носи на срещата в събота - ще ти дам паричките - ще ми спестиш едно разкарваме до магазина - моито вече са за смяна, а мъж ти няма да пинкя, че събираш на склад ненужни вещи. И се радвай, че въобще те е взело такси, че четах едни теми дето такситата вече отказвали да возят бебета, защото нямали столчета, а според закона имало солени глоби. Говорих с един таксиджия докато се возих един ден и той ми каза, че не било тяхно задължение - майките да си носели. Ако трябвало да си купи столче щял да взема 10 лева отгоре на всяка майка  #Crazy.  Това било все едно майка да носела багаж и да искала той да има в багажника куфар, където да го слага  #Crazy. Ей, безочието на хората няма край ще ви кажа... Естествено с тоя пич в остатъка от пътя се карахме зверски ама въпроса е, че така разсъждават тъпите кретени. Представям си да помъкна детето някъде по спешност и да ми откажат да ме вземат - сигурно ще оставя детето на тротоара и ще му прегриза врата със зъби. Няма оправия в тая тъпанарска държавааааааааааа! И всеки повтаря- в Европа сме били - то Европа е начин на мислене, а не местоположение и членство. А с тоя начин на мислене сме по-близко до маймуните, а не до белите хора!
Сега стискайте палци - в 10 часа сме при Чавдаров. Моят синковец в двигателно отношение е доста зле и една консултация няма да му навреди.  Той от една седмица вече пълзи и се изправя ама все пак... Като гледам кво правят другите деца на неговата възраст вече се плаша... Лафа у нас е вече Хайде ставай и тръгвай, че наборите ти вече на училище ходях, а моя синковец се залива от смях.
Прочетах си постинга като го публикувах и ме напуши смях. Застрахователите си ги хваля аз то 2 дни по темите, ша взема да им звънна, че ако има наплив от клиенти тези дни да знаят, че аз съм причината  Joy Joy Joy. да ми плащат като на Канал 1 за реклама.

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 07:44 от Ger4o

# 283
  • Мнения: 1 668
Забравих да ви кажа последните хитове по темата *отклонения на среданата възраст*. Вчера дойде майстора за миялната и откри във филтъра парчета от всички етикети на хит! Мама обеща вече да не мие бурканчетата.... в миялната  Joy. От едно извество време изхвърля буклука и връща чувалите от буклука, защото те били от скъпите с връзки  Joy. тайно е направила спестовен влог на малкия, където пъха всички пари от майчинството. Условията на влога са, че в следващите 17 години и 2 месеца можем да теглим парите само чрез съда  Joy. След 18 години моят синковец ще може да си купи чифт обувки, както аз направих с моят детски спестовен влог, ама явно акъл в главата на тази жена няма да и дойде скоро. Изпрала е маратонките на мен и мъжо на ръка, защото в пералнята не можело да се перат такива неща. Абе, хора, тези нашите родители дали едно време не са пили отровна вода, или пък още от родилния дом не са им пускале песничка *спестявай-спестявай*. Направо всеки ден ме изумява - и като си представя, че с тази жена съм живяла 20 години и това не ми е правило впечатлеие се изумявам и от себе си.

# 284
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 rotfImbo rotfImbo :rotfImbo:Ger4o , твоите торби имат връзки и за това ги връща жената,ми моята свеки, си прибира всички  #Crazy Питах я, искаш ли торби? Имам цели торби с торби, "Ааа, не имам си"  newsm78 Тогава за какво са ти? Верно,нещо са им давали. Майка ми като разбра,че имаме заем, една седмица не спала, направо се уплаших,че нещо ще й стане на тая женица и после ще ми тежи на съвестта.Ама,разгеле, оправи се.! Praynig Преживя го! ТАка мисля , де! Вашите поне мият с миялната, ами кажете аз как да науча свеки да ползва препарат  newsm78
 Направо ми иде да я стисна за вратлето малко по-силно. Особено като се прибера от някъде, скапана и видя сушилника пълен с "измити" чини.Даже не се събличам, почвам почти веднага  1dishes Налага се да мия и вче измитите, но които не съм прибрала,щото да не би да помня кои са били измити от мен и кои от нейната особа. Нерядко и сушилника е за миене, щото нали се сещате, какво остава по него, като се сложат неизмити чинии да се сушат. Уж, гледам да си прибирам измитите неща,като знам,че ще идва, докато мен ме няма, ама ме издебва понякога -  Shocked Кога ли и аз ще я издебна  jedi fight
  А по повод на таксиметровите шофьори- рядко ми се случва да се возя при тях, но ако чуете по новините или се разнесе из форума,че съм следствена, да знаете - пребила съм  таксиджия! fight fight fight
 Лелееее,много войнствено си започнах деня, дано няма пострадали на вечерната проверка!
 Ние се приготвяме за кръвопускане, ще взимат кръв на бебс, дано случим на "добро лелче".
 Спорен и усмихнат ден! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт