Къде има масичка със столче

  • 2 444
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
Някой спомена , че в Практикер преди време купили масичка и столче.
Сега дали има там?
Това сгъваемото с Мечо Пух дали някой го е виждал да се продава- в София Прес, или в Комсед или...Али го видя и много и хареса.

# 17
  • Мнения: 414
Това сгъваемото с Мечо Пух дали някой го е виждал да се продава- в София Прес, или в Комсед или...Али го видя и много и хареса.



Аз го купих от София Прес. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 11 711
Столче с масичка,същите като модел като с Мечо Пух,но розови и май с Барби /не съм сигурна точно с какво/ има на Красно село в магазин за играчки.Цена 49 лева.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
Това сгъваемото с Мечо Пух дали някой го е виждал да се продава- в София Прес, или в Комсед или...Али го видя и много и хареса.



Аз го купих от София Прес. Hug
Скоро ли го взе, че и аз искам на малкия за коледа такова да взема, и да не се разкарвам до там, че съм от другия край на София  Hug

# 20
  • Мнения: 414
Ами скоро беше, да. Има-няма две-три седмици. Скоро ходих и пак си имаха изложено комплектчето, с Туити беше, но те имат вътре в склада различни. Мен ме питаха какво искам, имали с Том и Джери, Мечо Пух, Туити, Мики Маус и забравих още какви.

# 21
  • Мнения: 22 942
Ами скоро беше, да. Има-няма две-три седмици. Скоро ходих и пак си имаха изложено комплектчето, с Туити беше, но те имат вътре в склада различни. Мен ме питаха какво искам, имали с Том и Джери, Мечо Пух, Туити, Мики Маус и забравих още какви.
А София-Прес на Цариградско ли беше? newsm78И къде там се намира този магазин?

# 22
  • Мнения: 694
В София-прес има масички със столчета. Цените са м/у 45-50лв. Много са веселяшки. Има с Барби, Спайдърмен. Нашето е с Том и Джери. Много е удобно, Танти прави всичко-ядене, рисуване, писане....Тип чин е масичката, сгъваеми са.
Ето от този тип е:


Имаме я същата, но с Барби. Много и се кефи, на няколко пъти се опита и да си легне с нея в леглото


[/quote]А София-Прес на Цариградско ли беше? newsm78И къде там се намира този магазин?
[/quote


Да на Цариградското е, а като влезеш през главния вход магазина срещу теб вътре има само играчки и ботуши (обувки)

# 23
  • Мнения: 414
Да, на Окръжна болница, откъм страната на Бриколаж.
Като застанеш срещу сградата (отгоре й пише София Прес, няма как да не я забележиш), главният вход, качваш се по външните стълбички и завиваш надясно, там е точно този магазин, за който говорим (че има и други). Вътре продават и обувки да, Бенетон и Сандик, по това ще го познаеш че е той, доста е голям.

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Отделно от този магазин, от тези масички има и като завиеш на ляво от стълбите. Качваш се по едни ламаринени стълбички и вътре е като базар. Повече има опаковъчни хартии, книги..., но до вратата точно продават и от тези масички със столчета. От вън обикновено има закачени раници и големи плюшени играчки.

# 25
  • Мнения: 22 942
Мерси Hug Днес бях там,но не се сетих да мина.Май това ще е единия подарък от Дядо Коледа Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 1 845
А съществува ли възможност детето да си прещипе пръсчето на сгъваемото столче?Снощи на голям сгъваем аз точно това направих и много боли Cry
И стабилни ли са на опити за катерене, щото това ни е хобито?
Няма ли прости и обикновени дървени столчета/от чам или както се наричаше това светлото дърво/ и масички или от ламиниране плоскости? И не може ли да се направи поръчка някъде за тях?На мен ми трябват 2 столчета например. Нещо подобно визирам:
тук

Общи условия

Активация на акаунт