Сина ми има гадна хрема. Дайте съвет, моля.

  • 48 606
  • 55
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 578
Много съжалявам. Дано бързо се оправите.  Praynig

# 46
  • Мнения: 3 835
E, Maatete, да му се не знае!!!! А, снимка правихте ли? Как стана тая пневмония?????? #Crazy  Praynig Вярвам, че ще се оправи бързо детенце.  Praynig Стискаме ме ти палци и чакаме пак да пишеш.

# 47
  • Мнения: 155
Пневмония е момичета Sad. Доктора от болницата само като го чу и каза " в отделението".
Сега сме на венозен АБ и сме в болницата. Вечер ще се прибираме да спим вкъщи, че там е ужас...

И аз съжалявам, ще мине обаче бързо щом са включили инжекционен АБ. Децата ми изкараха 2 пневмонии  Sick и двете лекувахме така. Пази го после много, защото след пневмония децата са много уязвими за нови инфекции. И скорошно оздравяване!

# 48
  • Мнения: 816
Много неприятно Cry
Стискам палци бързо да се оправите. Дано ви назначат и рехабилитатор да ви прави масаж за отхрачване, като тръгнат храчките.

# 49
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Пожелвам ви скорошно оздравяване най-чистосърдечно.
стискам палци Praynig

# 50
  • Мнения: 397
Много гадно  Shocked Как бързо развиват болестите тия деца  Sad
Бързо оздравяване Peace

# 51
  • Мнения: 449
Бързо оздравяване   bouquet

# 52
  • Хасково
  • Мнения: 726
 бързо оздравяване. и като се оправи задължително  подсили имунната система

# 53
  • Мнения: 1 858
Сега се прибираме от болницата капнали...
Да снимка му направиха и наистина си е пневмония. Това обаче не ни е за първи път (той с Муковисцидоза и честите пневмонии и бронхити са обичайни за заболяването). В тази болница няма такъв рехабилитатор, който да прави "дренаж" за отхрачване. Мен в София са ме учили как се прави и го правя сама (всеки ден без значение дали е болен или здрав) тъй, че дренажа сега ни е най-малкия проблем (тук дори не знаят как се прави). АБ е Зинацеф защото преди месец и половина бяхме на Роцефин. Много благодаря на всички ви за милите думи  bouquet!

# 54
  • София
  • Мнения: 4 578
Миличка, желая ти много кураж, а на малкия бързо възстановяване. А колко врме ще седите в болницата? И как понася венозните манипулации? Предполагам, че е с абокат, но все пак е сложно....

# 55
  • Мнения: 3 835
Сега се прибираме от болницата капнали...
Да снимка му направиха и наистина си е пневмония. Това обаче не ни е за първи път (той с Муковисцидоза и честите пневмонии и бронхити са обичайни за заболяването). В тази болница няма такъв рехабилитатор, който да прави "дренаж" за отхрачване. Мен в София са ме учили как се прави и го правя сама (всеки ден без значение дали е болен или здрав) тъй, че дренажа сега ни е най-малкия проблем (тук дори не знаят как се прави). АБ е Зинацеф защото преди месец и половина бяхме на Роцефин. Много благодаря на всички ви за милите думи  bouquet!


  bouquet  bouquet  bouquet Съчувстваме, и стискаме палци, бързо да оздравявате!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт