🤍 Ергенът 🤍 В очакване на нов сезон 🤍

  • 341 350
  • 5 075
  •   1
Отговори
# 3 090
  • Мнения: 7 898
В случая говорим за конкретен мъж.

# 3 091
  • Мнения: 6 187
Ама Витко с неговите 182 см за висок ли го имате?
Че то и аз съм 160, но това не го считам за високост. Неговото, не моето. Среден ръст си е.

# 3 092
  • Мнения: 5 605
Хайде сега, форум от злобари и злобарки, ударете по едно рамо на бъдещия ерген на Републиката и отворете линка за композицията на Евгени от албума му Intimacy. Покажете, че не сме гадни! Генерирайте малко трафик! Днес е качено.

https://m.youtube.com/watch?v=JpQ6fmAhegM&feature=youtu.be
Благодаря за видеото. Всичко много хубаво и сигурно съм адски старомодна, ама не ми се връзват стилово потник и пиано. Grinning Много по-добре щеше да е за мен една бяла риза, дори и да е секси разкопчана, така че да покаже гръд. Това с потника ми е малко безвкусно, пак да подчертая, на мен лично. Wink
Колкото до ръста, аз самата също предпочитам високи мъже, но това да му е кусурът на даден човек. Simple Smile
Явно това не е спряло и Никол да се влюби и да създаде семейство с Том Круз. Simple Smile А Никол не е като да е нямала избор. Wink

# 3 093
  • Мнения: 168
Ръстът не може да се промени, но прическата няма да е лошо! Доста по-добре е с къса коса Гената!

Потникът е с цел явно.. с бели ризи, секси разкопчани има доста съвремени музиканти, веднага ще подскажа за един, който е и бос обикновено.. Simple Smile

# 3 094
  • София
  • Мнения: 15 287
Никол Кидман стърчи и над сегашния си мъж.
Simple Smile

# 3 095
  • earth
  • Мнения: 1 334
182cm е повече от една стандартна девиация над средното.

ПП Човек не може да си промени ръста, но може да повлияе на този на децата си с избора си на партньор. Генетиката е голяма сила. Това нали е тема за сватосване. Трябва да се мисли за крайния резултат Simple Smile

Последна редакция: сб, 13 авг 2022, 22:45 от morisay

# 3 096
  • Мнения: 4 105
Като цяло не е хубаво да се съди за човек по природни дадености. Зъби, нос, гърди, кг могат да се коригират, но ръст не. Виктор бих съдила, че прочетените му книги са само готварски, съдейки по трите му фрази в речника - “Много мило, колко сладко”. Един стойностен разговор не чухме. Та за това се надявам, че Евгени има какво да каже, предвид, че е учил в чужбина и със сигурност е видял повече. Ще гледаме Simple Smile

# 3 097
  • София
  • Мнения: 10 476
То да беше толкова просто и всички мъже с над средния ръст да се чифтосват с жени с над средната гръд, другите да стоят на сухо, да не затормозяват генофонда. Пък то, шарения от хора, мъка.

# 3 098
  • Мнения: 1 416
Ама Витко с неговите 182 см за висок ли го имате?
Че то и аз съм 160, но това не го считам за високост. Неговото, не моето. Среден ръст си е.
Аз съм 167, за мен един мъж трябва да е минимум 185. Моят е 188 Smile Ми не ми е ОК висока жена с дребен мъж (видях пример с Никол Кидман).
И да се изкажа и аз за новия Ерген.
Ръстът го изясних Simple Smile Макар да не видях никъде посочен ръст (може да съм изтървала), но от показаните кадри ми се вижда доста дребен. Много южно ми идва излъчването му. Тия рошавите коси не ми се вписват в мъжкарското.
Безспорен талант в музикално отношение, за което шапки долу. Но и на мен не ми се нрави пиано с потник. Някак неавторитетно ми е.

# 3 099
  • Мнения: 4 089
Явно всички жени имат скандинавски мъже. Че се чудя къде ги намирате тия българи над 175 Joy
Аз съм 150, за мен всички са високи Joy А спорът ми е неадекватен, даже погледнах отново младежа, учудих се кой толкова го има за нисък Joy

# 3 100
  • Мнения: 3 597
На мен ми е много интересно колко е висок , изглежда ми не повече от 175 ,но може и да се лъжа . Ако е така , какви моми ще му предложат , дали повечето ще са съобразени с ръста му  …


Аз съм 165 , повечето мъже покрай мен са над 180 или поне толкова .
Не мисля , че точно има спор за Евгени , по-скоро общо казано дали ръста е важен . И както по всеки казус , има две страни и всеки със своята си гледна точка .

Много е симпатичен с къса коса , брадата не ми пречи , но се надявам да е подстриган Simple Smile

Последна редакция: нд, 14 авг 2022, 12:35 от *Мери*

# 3 101
  • Мнения: 863
Като висока цена, с много висока дъщеря и висок мъж също, мога да кажа, че да, първосигнално всеки предпочита мъжът да е по-висок, но това не е нито задължително, нито норма. Има адски секси ниски мъже.

Няма. Нисък ли е един мъж, отива му сексапила на кино. Аз също съм висока, може би за това мисля така.

# 3 102
  • Мнения: 2 411
Да се включа и аз Simple Smile не мисля, че сексапилът има общо с височината, освен ако не е нещо прекалено . И може би бъркаме нисък мъж с невисок мъж Simple Smile по моите възприятия под 170 си е нисък , до 180 е невисок:) , 180-185-идеален, 185-190. -висок , след това -прекалено висок. И двете крайности не са ок, всичко друго е според зависи. Но сексапилът е излъчване, хормони, поведение и изобщо не го свързвам с височината. Единствено би ме притеснила височината на децата щото и аз съм дребна и не ми се ще синчето да има комплекси от малко Simple Smile
Той и Виктор уж е много секси и супер уау, ама на повърхността. Много ми се този път да е някой по-интересен и по-одухотворен  персонаж.

# 3 103
  • Мнения: 5 605
Хора, дори този човек има кой да го харесва, обича, да не се притеснява и срамува около него, че даже и токчета си позволява да носи жената.
P.S. Дано скоро да спре тази полемика с ръста, че много зациклихме.

# 3 104
  • Мнения: 2 082
В такива случаи е все тая с токчета или без.
И аз харесвам високи, щото съм висока.
Новия ергенин не съм го видяла даже, ама вече ми е безинтересен, щом е пенджуек😆 Не, че Виктор с недоразвитите, къси крака ме заинтригува.

Общи условия

Активация на акаунт