🤍 Ергенът 🤍 В очакване на нов сезон 🤍

  • 341 379
  • 5 075
  •   2
Отговори
# 5 040
  • Мнения: 881
След края на миналия сезон спрях да следя темата, а то вие сте продължили - много съм изтървала!
Но пък се радвам, че пак ви намерих, тъкмо навреме преди началото на второто недоразумение, за което сме тук повечето - сеир и компания Grin
Сред предполагаемите участнички се спряга Пам Велидис (Пламена Велкова), аз не я познавам лично, но от години я следя във Фейсбук. Тя обича да предизвиква себе си и да разрушава стереотипи, само се надявам, че няма да е сред жертвите в месомелачката на джукести шарани и самонадеяни метреси. Много ще ми е интересно да видя нещо различно, ама...надали.

# 5 041
  • Мнения: 4 694
След края на миналия сезон спрях да следя темата, а то вие сте продължили - много съм изтървала!
Но пък се радвам, че пак ви намерих, тъкмо навреме преди началото на второто недоразумение, за което сме тук повечето - сеир и компания Grin
Сред предполагаемите участнички се спряга Пам Велидис (Пламена Велкова), аз не я познавам лично, но от години я следя във Фейсбук. Тя обича да предизвиква себе си и да разрушава стереотипи, само се надявам, че няма да е сред жертвите в месомелачката на джукести шарани и самонадеяни метреси. Много ще ми е интересно да видя нещо различно, ама...надали.

Разгледах някои снимки на Пам - в лице ми изглежда по-добре от повечето от участничките, попаднали ми досега.

Особено тази комбинация от яркочервена коса и светли очи я прави доста открояваща се. За фигурата ще се въздържа, макар че признавам, че има пищен бюст и дупе, което съм забелязала, че невинаги е налице даже при по-пълни от нея жени.

# 5 042
  • Мнения: 3 813
Витя е спрял цялото си развитие през 90те: умственото, естетическите разбирания, отношението към жените и техните тела… Той и затова според мен лъха на 45годишен тъжен чичак. Нали казват, че човек е млад колкото млад е умът му. Е, Витя отдавна е пенсионер. Може би се е подвел, че като си хване 20годишно гадже ще се подмлади, обаче резултатът е, че прилича на нейн баща.

# 5 043
  • Мнения: 3
Видяхте ли новото видео на Розмари за Ергенът 2 сезон?
Там са показани всички 25 ергенки.
Май са истински и проверени претендентки
https://youtu.be/QMnFBqpSUCc

# 5 044
  • София
  • Мнения: 42
Здравейте! Не е ли крайно време да се направи нова тема за новият сезон? Виктор и фалшивата му усмивка ми е твърде неприятен за гледане всеки път като отваря тази Simple Smile
Генчо би бил много по - чаровен

# 5 045
  • София
  • Мнения: 11 757
По-добре новата тема да е в деня на предаването, за да може да се редактира с данни за участничките.

Lolapaloza, имената ги има отдавна.

# 5 046
  • София
  • Мнения: 42
Просто ми е странно, че за конкурентните предавания се направиха нови теми преди поне седмица, но тук очевидно има някакъв култ към Виктор и имате нужда си го гледате всеки ден и да се повтаря едно и също за злощастната Марийка Simple Smile

# 5 047
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 978
Ми да бяха избрали по-хубав втори ерген. За този втория като излезе снимка и все се сещам за някой виц. Докато Виктор предизвиква по-възвишени емоции 🥰 И Марийчето е такава мухичка, лети около него, жужи, не пречи, природа, еко.

# 5 048
  • Мнения: 4 495
За мен Евгени е сто пъти по-готин визуално от Виктор, който ми прилича точно като чичка, изваден от 40-те в беден район на Щатите. Евала му за поддръжката, но излъчването идва отвътре, а както видяхме при него характер, интелект и душевност са на много ниско ниво.
И аз се включвам към желаещите за нова тема.

# 5 049
  • Мнения: 3 170
На мен и двамата са ми нелицеприятни, но Виктор отдавно е станал ясен каква куха хралупа е. Това е висока летва, няма да казвам недостижима. 😂

# 5 050
  • Мнения: 7 636
И аз чакам с нетърпение новата тема без мазната физиономия на Виктор. Но наистина ще е добре на първа страница в нея да се включат данните за участничките.

# 5 051
  • Мнения: 3 170
Розмари с конспирационно обяснение на финала на сезон 1. Има и видео за участничките, но няма да го споделям, да не се счете за спойлер.

# 5 052
  • София
  • Мнения: 27 414
То целия сезон се оказа фалшив и идеологичен провал, защото нямаше нищо общо с духа на формата и целта му, след като се разбра, че Виктор през цялото време е лъгал всички и е имал връзка.

# 5 053
  • Мнения: 544
Виктория през цялото време си знаеше, че ще е победител и така се държеше. Затова и толкова се дразнеше от породилите се чувства между Виктор и Алекс, а подарената гривна направо я взриви.

# 5 054
  • Мнения: 545
Опа, Розмари май издаде победителката във втори сезон. На бас, че това видео скоро ще бъде свалено.

Общи условия

Активация на акаунт