🤍 Ергенът 🤍 В очакване на нов сезон 🤍

  • 341 101
  • 5 075
  •   2
Отговори
# 3 105
  • earth
  • Мнения: 1 334
Под 170см е според мен. Не бих се учудил ако е 165. С Наумчо ще са си лика прилика.

# 3 106
  • Мнения: 2 051
Е, то ще е комично, както ги кипрят с рокли и високи обувки...
А може, да е някой ного важен тоя ерген и да му спретнат селекция джобни гаджета за да изглежда исполин😂

# 3 107
  • Мнения: 4 564
Е, то ще е комично, както ги кипрят с рокли и високи обувки...
А може, да е някой ного важен тоя ерген и да му спретнат селекция джобни гаджета за да изглежда исполин😂

За всички недоволни от ръста на Евгени, предлагам кандидат за третия сезон на формата
          👁👃🏼👁
       🤘🏻   👅    🤘🏻

# 3 108
  • earth
  • Мнения: 1 334
Що бе, аз съм много доволен. Обичам ниски мъже. По-слаба конкуренция.

# 3 109
  • Мнения: 3 105
Аз само казах, че не ми харесва, на мен , лично.
Но съм много доволна от избора, ще е интересно как ще се държи той, има ли комплекси ( Наполеон и т.н) , момичетата как ще се държат, ще им свири ли на пиано, мама като влезе как ще се държи , etc.
Интересно ми е дали ще се държи с "дамите" като европеец или като българин.
Дали ще сподели за постиженията си в музиката или ще остави момите да блестят с онлайн магазините си.
Дали ще ги целува подред като Витя, или чувствителната му душа е по-придирчива.
Дали продукцията може да го задължи да ги целува?
Много се надявам да е читав, с готино чувство за хумор, с изявена индивидуалност...Дано.

# 3 110
  • Мнения: 2 373
Харесва ми новия ерген. Само това, че се изявява по потник, не ми е ок. Може би иска да подчертае мускули на ръцете, но аз не виждам такива релефи.

# 3 111
  • Варна
  • Мнения: 10 680
Моят мъж е нисък, но въобще не му липсва женско внимание, комшията ми е нисък, а жена му е висока доста, изключително приятно семейство са, дадоха пример и с двама известни мъже, стига вече с тоя ръст. В леглото всички са равни 😁
По-важно е какъв човек ще излезе.

# 3 112
  • earth
  • Мнения: 1 334
Ами стига де Simple Smile
Обаче в леглото няма равенство. Сега тази тема ли да почнем?

# 3 113
  • Мнения: 86
Само да дам пример, че този мъж също изглежда нисък на снимки, но ето го с жена му, която е манекенка и е поне 1.75

# 3 114
  • Sofia
  • Мнения: 4 081
Не го познавам момчето,но дали ще издържи на плеймейт държание не съм убедена. Ясно е,че влиза за да се промотира в България. За жените има ли информация кои ще влизат?

# 3 115
  • Мнения: 2 719
Честно да ви кажа, част от коментарите из последните няколко страници звучат доста грозно. Ще рече човек, че ръстът на някого е единственото, по което възприемаме и харесваме някой човек. Нещо оставено пред скоби и ако човечецът(който и да е въпросния, от който и да е пол) минава прав под поставената летва, го зачеркваме.
Така се обсъжда на човек ръстът, че ще речем... някой от коментиращите ще го взима вкъщи това момче.
Ако беше с наднормено тегло, да кажем, че има начини да работи по въпроса (понякога е много трудно, често има и медицински предпоставки за това, ама все пак начини да се работи има, ако на въпросния човек му е проблем, който иска да реши). Ами с ръста кво да правим? Thinking
Щом не минава 182см., няма ли значение нещо друго като харизма качества, привлекателност, умения за комуникация, интереси? А тези, които са по-ниски, само други ниски ли да си търсят? Не съм убедена, че работят точно по този начин нещата.

Последна редакция: нд, 14 авг 2022, 10:49 от geri1919

# 3 116
  • Sofia
  • Мнения: 4 081
Не го познавам момчето,но дали ще издържи на плеймейт държание не съм убедена. Ясно е,че влиза за да се промотира в България. За жените има ли информация кои ще влизат?

# 3 117
  • Мнения: 2
Новият ерген е висок 168 см.

Последна редакция: нд, 14 авг 2022, 11:56 от dgd009

# 3 118
  • Мнения: 4 358
Какво означава "длугомолче"?

# 3 119
  • Мнения: 4 564
Айде , някоя бивша , зарязана или неотразена от него, специално днес се регистрира във форума, да ни каже за " хомо наклонностите"  му😭😂Да не забравиш да потърсиш и снимките на който един мърмот завива шоколад 💀

Общи условия

Активация на акаунт