Парфюмни размисли и страсти - 273 юни 2022 г.

  • 53 190
  • 664
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 147
Благодаря за темата, Денси!
Във времето, когато един-два парфюми ми бяха достатъчни, бях луда по Мис Диор Шери. След това изпръсках няколко бутилки Pure poison, сега не мога да го понасям. Преди години ми бяха подарили Midnight poison и бях потресена от него, интересно сега с по-тренирания ми нос как бих го възприела. Адикт не се задържа дълго при мен, но когато го помириша от майка ми, ми харесва. В момента имам и харесвам Диорисимо и Forever and ever, но се замислих покрай въпроса ти, че изобщо не посягам към тях, въпреки че им беше време през пролетта. Май и аз не съм Диор момиче. Иначе харесвам върху мъжа ми Соваж еликсир. Нямам никакъв опит с приве колекцията им, бих пробвала тях и съм любопитна какво ново ще се появи след като привлякоха Куркджиян.

# 16
  • Мнения: 1 585
Запис в новата тема, чета ви с голямо удоволствие. 🌸

Аз нямам допир с парфюмите на Диор, не съм ги използвала, но любимите ми мъжки са Dior Sauvage, просто е божествен и като усетя някъде някой с него съм като омагьосана.
Друг любим ми е Dior homme класическата стара версия, ММ го ползваше, но сякаш вече никъде не мога да го открия.

# 17
  • Мнения: 2 956
Благодаря за новата тема Flowers Tulip
Оказва се , че от ранната си младост съм била Диор - момиче - преминах през всички Отрови, обожавах Dior Addict edp и edt, Jadore edp и edt / даже вторият дълги години ми беше ''късметлийският'' парфюм / Много харесах Joy и Joy Intense - имах и двата, изпръсках и един флакон Poison Girl edp / с удоволствие бих си заредила нова бутилка / и такава е моята история с Диор

sotd:

# 18
  • Мнения: 766
mariposa333, аз предпочитам Лагуната.

# 19
  • София
  • Мнения: 229
Еха DIOR!
OT 20 години носех само DUNE. Тази година за 1 път си купих различен парфюм. Открих темите и в момента съм в изследователска дейност.
С DUNE   бях на бала, на сватбата и и на всички празненства. Не съм броила колко 100- ци съм изпръскала. Децата и ММ така го свързват с мен, че казват " той мирише на теб"
Пробвала съм и  някои от другите DIOR-и, но не и не.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 707
Emsi696
Къде го видя? На мен не ми излиза

# 21
  • Мнения: 287
Първия ми марков парфюм беше  Dior Pure Poison, голяма и в последствие дългогодишна любов. Сега си кътам  половин бутилка Miss Dior(2012), харесвам и употребявам през зимата Absolutely Blooming, обаче нааай - много си обичам Miss Dior Le Parfum .

# 22
  • Мнения: 2 816
Благодаря за новата тема.Чудесно оформена!❤❤❤Все още нямам нищо от марката.

# 23
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Благодаря за темата, Денси! Flowers Bouquet Благодаря, че си сложила линк към темата за сайтовете. Това ми даде идея да сложа там линк към тази тема Sunglasses

Като ми кажат Diоr, първото което ми изниква е Gris Montaigne , мноооого любим Heart И Sakura имам, благодарение на мила съфорумка я открих, харесва ми, но е доста нежна за моя вкус, не че я слагам от време на време.

# 24
  • Мнения: X
Сякаш не мога да оценя повечето произведения на Dior, но имам и аз нещичко. От тях наистина любим ми е Hypnotic Poison Eau Secrete Dior. Другото творение на бранда, което имам, е Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Dior. Него още не съм заобичала, но и малко го носих откакто го имам, обаче определено го харесвам.
Нещо напоследък съм се размислила за придобиване на Addict, но трябва да го пробвам обстойно, защото преди време не го харесах достатъчно, за да го задържа, въпреки, че е легенда. Но няма да се опитвам да го харесам. Или ще, или не.
Densi, благодаря за красивата тема! 💐

# 25
  • Мнения: 75
Благодаря за темата!
В началното училище имах приятелка, чиято майка пътуваше до Америка и се връщаше с парфюми. Приятелката носеше Versace Red Jeans, а майка ѝ - J'adore. От тогава много го обичам, макар че рядко намирам повод да го нося.

Иначе нямам афинитет към нито един друг от популярните им аромати - Addict, Poison - прекалено са ангажиращи за мен. Но обожавам Escale à Portofino от Круизната колекция и наскоро осъзнах, че въобще не му отдавам подобаващо уважение. Това е единстевният парфюм, който мога да нося винаги - всеки сезон, всяко настроение. Когато не ми се носи нищо, посягам към него. И само него мога да понасям, когато имам главоболие. Да, няма нито трайност, нито воал, но свежата му цитрувост оправя настроение мигновено Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 4 707
Може ли кратко описание на Жадор на Диор?

# 27
# 28
  • Мнения: 31 128
Може ли кратко описание на Жадор на Диор?
Едно изречение.
Най-хубавият, леснодостъпен, цветен парфюм на този свят.

# 29
  • Мнения: 204
Групичка, много се влюбих в този прекрасник: https://www.fragrantica.com/perfume/Brecourt/Subversif-43493.html
Някой знае ли от къде може да се купи в България?

Общи условия

Активация на акаунт