Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 81 219
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Мнения: 12 123
Кло, преди пет години. Това е безумие. При всеки развален бойлер, правиш стената на юфка, хеле ако бойлерът е хоризонтален и нямал другата опция. 🤬

# 2 386
  • Мнения: 2 830
Сирос, наздраве! Поливай го тъпия бойлер, та следващият да издържи минимум 10 години и да бачка безотказно!
Сис, браво на теб! И другите изпити с такъв резултат да са!
Прати поздрави на Скан!
Дано Ерин да е добре и всичко при тях да е наред!
13-че, честито бебче на Ивайла, да им е живо и здраво!
Мисти, моят килеш си мисли от поне две седмици, че вече е във ваканция Rage Ще му се стъжни животеца в 9-ти клас, звездите ми го говорят!

# 2 387
  • Мнения: 12 236
На мен днес ми изгоря нагревателят на смесителя в кухнята. Сега, за да измия чинии топля с чайник. Добре, че имам един допотопен, сигурно от баба ми останал. Утре ще купувам нов. За 35 лв. не си заслужава ремонта.

Тринайсетице, жива и здрава щерката на племенничката. Ивайла е прекрасно име.

Последна редакция: вт, 28 юни 2022, 20:54 от 🧡 Clo 🧡

# 2 388
  • Пловдив
  • Мнения: 40 908
13сче, леля ли се падаш? Simple Smile Честито!

Сис, прати поздрави на Скания!

Ние чакаме пред киносалона...за малко да изпуснем Маверик Simple Smile

# 2 389
  • Мнения: 5 776
Благодаря,Мисти,ще предам!
Уинд,аз се надявам следващите да ги вземам с 6,00! Не ми се трепери пак така 😁

Последна редакция: вт, 28 юни 2022, 22:38 от Sissy

# 2 390
  • Варна
  • Мнения: 10 698
Забравих бре, Професор Бобчи, шапка ти свалям, набирай скорост, че онуй малкото още месец и идва 😂😂😘
Ще идвам на домашни посещения с МУ.Ако ние се напием,един трезвен с опит да има 😂

И кой ще е трезвен?😂😂😂😂😂

Малееее, Сис, туй келешче много хубаво бре, пу пу пу ❤️

# 2 391
  • France
  • Мнения: 13 058
Беболинка е като илюстрация от някоя приказка Heart Eyes чудно детенце. Чак ми се заприисква да си родя едничка и аз.

Дано всичко с Ерин да е наред Flowers Four Leaf Clover

# 2 392
  • София
  • Мнения: 18 754
О Сиско, принцес невероятен и фин. 💋
Моята Ена за жалост няма да е фина, но здрава да е.

# 2 393
  • Мнения: 1 948
Разкошно ангелче е малкото Сисче и бая момчешки сърца ше разбива занапред...

Ахой, привет, привет, ахой!!! скука и тъпня. В неделя малчо има РД, та с двете й най-добри пирятелки ше ги водя на басейн... тоест колата требе да заведа на баня преди това... гледач за баткото да намеря... Разни далечни колежки се поскатават от работа, която шеФското тело прехвърли на мен...  иначе сичко е ток и жици.

# 2 394
  • Мнения: 15 356
Стеле ,МУ ще е трезвен.Нал не пий все още,тъй че възползвайте се от домашно посещение от професионалист ,който може и да си пийне,но заместникът му твърдо не все още 😁
Сис,голяма красавица е! ❤️

# 2 395
  • sf
  • Мнения: 10 210
Нашите забравиха рождения ден на детето. Бясна съм, ревах от яд. Добре, че на него не му дреме особено, или поне не личи.

# 2 396
  • Мнения: 5 776
Благодаря ви,🥰❤️!
Фил,давай! Едно момиченце ти липсва само!
Мид, грешиш! И Една е хубавица,но е непрекъснато до теб и не го виждаш, свикнала си!
Донси,🤗! Напомни им го,нека не страда детето,заради грешките на възрастните!

# 2 397
  • София
  • Мнения: 10 419
Сладко Сисунче малко.

# 2 398
  • Мнения: 15 356
О Сиско, принцес невероятен и фин. 💋
Моята Ена за жалост няма да е фина, но здрава да е.
Супер си е Ена,ще бъде висока ,мургава амазонка.

# 2 399
  • София
  • Мнения: 9 711
Донси, честит да ти е синко! Успешен и здрав да бъде! А за другото ... прегръдка.

Малкото Сис наистина е като кукла!

Мид, не си права за Ена. Хубавица е и тя. Просто съществуват различни видове красота. Някои са класически красавици, буквално като нарисувани. Други имат по-дискретна красота, която не се забелязва на мига, но с вглеждането се откроява все повече и повече я някоя черта на лицето, я израз или поглед , излъчване и т.н. Аз грозно дете не съм виждала, още по-малко пък в нашата тема. ❤️

Браво на отличниците в темата - и деца, и възрастни! Не изброявам поименно, че ще пропусна някого неволно!

Тринайсетичке, да честито бебе Ивайла!

И още щях да пиша, но забравих докато стигна до тук. На компа е различно, но с това кълване на телефона често забравям докато стигна да напиша нещо.

Общи условия

Активация на акаунт