Места, където има малки ски писти?

  • 19 320
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 131
А какви са цените в двата хотела там - "Прима - S" и "Географски свят"?
Ние бяхме в Прима S и понеже пакета беше от 26.12 до 2.01 - закуска и вечеря + новог.вечеря по 600 лв на човек платихме. Искам да кажа, че много бяхме разочаровани. Рекламират го като 3* и цените са такива, но категорично не отговарят на качеството.  Най-хубавото беше нов.вечер - нямаше чалга и поп фолк, а само хубава музика и една джаз певица / много известна, но в момента не си спомням името и/ пя. Също така беше много топло в хотела и имаше много деца - всички с/ва бяха с по 2-3 деца и те много се забавляваха. Правиха им всяка вечер от 18 ч. дискотека.

# 16
  • Мнения: 3 861
До "Трите буки", Осоговския балкан има детска писта с бейби влек. Пистата е към хотела и се ползва безплатно от гостите на хотела. Не съм била там, но тъй като планираме почивката си там имам тази информация. Има  и още 2 писти в близост нормални с влекове тип панички, едната била 1, 5 км. дълга Thinking

# 17
  • Мнения: 2 751
До "Трите буки", Осоговския балкан има детска писта с бейби влек. Пистата е към хотела и се ползва безплатно от гостите на хотела. Не съм била там, но тъй като планираме почивката си там имам тази информация. Има  и още 2 писти в близост нормални с влекове тип панички, едната била 1, 5 км. дълга Thinking
Дай някакви координати  Hug
Къде се намира това?
Какви са цените? Има ли инфо в интернет?

# 18
  • Мнения: 2 751
Сега го намерих в нета.
А знаеш ли какви са цените?

# 19
  • Мнения: 2 839
Ние бяхме в Прима S и понеже пакета беше от 26.12 до 2.01 - закуска и вечеря + новог.вечеря по 600 лв на човек платихме. Искам да кажа, че много бяхме разочаровани. Рекламират го като 3* и цените са такива, но категорично не отговарят на качеството. 
Аз също съм много разочарована от Прима С и Узана изобщо. Крака ми няма да стъпи там, поне докато не построят приличен хотел. Прима С, който е супер лукса на Узана прилича повече на почивна база на държавно предприятие  Stop

# 20
  • Мнения: 824
Ще ходим тук
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&c=5&s=-40
точно с тази цел, да качим децата на ски.Пише за писта, а и по тел. ни казаха ,че е точно до къщата ''при кмета'' ,където ще бъдем.Дано е всичко така, както ни обещаха Wink
На Узана сме ходили преди много години и не ми хареса,а и пътя е кошмарен ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 751
Ще ходим тук
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&c=5&s=-40
точно с тази цел, да качим децата на ски.Пише за писта, а и по тел. ни казаха ,че е точно до къщата ''при кмета'' ,където ще бъдем.Дано е всичко така, както ни обещаха Wink
На Узана сме ходили преди много години и не ми хареса,а и пътя е кошмарен ooooh!
Моля те да споделиш после дали ти е харесало и всички подробности на ЛС  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 861
Сега го намерих в нета.
А знаеш ли какви са цените?
Знам за апартамент, това съм питала...
от понеделник до четвъртък апартамента е 80 лв., а от петък до неделя 90 лв.
Има спалня, хол, джакузи в банята, хладилник, за печка не си спомням какво ми казаха,това си спомням от разговора по телефона. в хола има разтегаемо легло, идеално било за двама души+2 деца...
подробностите ги пише в сайта, намерила си го...

Моят мъж разправя за 10 % отстъпка пи повече нощувки, което в нашия случай би било 6 нощувки и той твърди, че ще ни го направят намалението...Ще видим, ако изобщо р ешим да е там. Аз съм леко скептична, незнам защо, може би защото на мен лично мястото нищо не ми говори, нищо и не съм чувала за него, малко известно е, там ходят много от Кюстендил и региона, а мъж ми е Кюстендилец, това обяснява и влечението му към местността.

# 23
  • Мнения: 1 013
На Семково и Мальовица природата е страхотна, има писти за деца, но няма добри условия за нощуване.

# 24
Govedarci i Maliovica sa podhodiashi za tova, koeto tarsite tam ima i malki i golemi pisti. az biah v edna kashta za nova godina, beshe chudesno, acenite sa dosta dostapni kakto za spane taka i vlekovete... tova e adresa na tazi kashta http:// www.houseranovi.hit.bg , moje da potarsite i drugi mesta....e tova e ot men i veselo....

# 25
  • Мнения: 13 512
Аз мога да препоръчам на Беклемето Виа Траяна. Обаче не мога да си спомня колко платихме newsm78
Аз никак не бях доволна от обслужването  и цените- нареждаха ни както си искат, но това беше  месец-два ,след като го отвориха. Нещата сигурно вече са се променили. Иначе хотелът като база е  добър.

# 26
  • Мнения: 824
Ето снимки от село Мийковци
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=92363
пистата се вижда на снимките и е дълга 500м. ,но не беше обработена ,защото тогава заваля сняг и беше много мек още.
Иначе има и влек ,но и той тогава не работеше Simple Smile
Изкарахме си страхотно,къщата ''при кмета'' беше невероятна,имаше всички удобства включително и миялна машина.Беше топло и уютно и много чисто Hug

# 27
  • Мнения: 1 399
bistra, иска парола.
И ние днес се прибрахме от Мийковци.   Grinning
Бяхме в "Кандафери".
Също съм много доволна - чисто, топло, уютно, любезни домакини, чудесна храна /има възможности и за самостоятелно готвене, разбира се/
За ски не ставаше, но се напързаляхме здраво с шейни.  Grinning

# 28
  • Мнения: 15
Според мен най-хубаво е в Семково особено за малко детенце!Има много сняг и малки леко наклонени писти много е спокойно! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 309
Узана е супер скъпо на фона на предлагането.
Например една нощувка + закуска състояща се от пържена филия или сандвич(по избор) без безалкохолно е 75 лв!?
Стаята е мизерна vs цената Crossing Arms Все пак не е някакъв супер курорт,ами една скрита местност с два три хотела и две три пистички...

Общи условия

Активация на акаунт