Хъркат ли половинките ви?

  • 3 117
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 317
Рядко.

# 31
  • Мнения: 11 607
Много рядко, да не кажа - не!

# 32
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Особено като се е уморил и заспи по гръб, ама аз го претъркулвами  спира  Joy.....

# 33
  • Smallville
  • Мнения: 994
Не винаги, но доста често. Тази нощ дори се скарахме за това. След като 5 пъти му казах да се намести на възглавницата по-добре и да не хърка и той всеки път отговаряше с : "Ъхъ", не помръдна. Ядосах се и го побутнах, не много леко, но не и грубо. За капак той се развика. Аз се разсърдих, взех си възглавницата и завивките и отидох да спя в другата стая. 5 пъти ми се извинява сутринта. По неговите думи е трябвало да го побутна лекичко. Как лекичко, като когато го бутам лекичко не усеща нищо.
Има случаи, в които по цяла нощ не мога да спя, не само заради хъркането му, а и заради други проблеми. Слагам си тапи, но от тях пък ме болят ушите. Ужас! Знам, че леглото му е малко късичко, ама... Надявам се след половин година да решим жилищния въпрос и тогава да си купим легло дълго поне 2 метра. Та да му стига!
Valikir, какви са тези възглавници от пенолатекс, колко струват и от къде могат да се купят в София???
Все едно аз съм написала това Sickсамо не си слагам тапи.Ние вече си купихме легло 1.80/2.00м.но сега пък се замислям за тези възглавници newsm78
Мисля,че за това става въпрос

http://www.ekon-bg.com/latex/menu3_2.html

# 34
  • на кого му пука
  • Мнения: 923

Чувала съм за някаква връзка между теглото и хъркането, но не знам доколко има истина в това.




Определено има връзка.Мъжът ми напълня с 10 кг откакто сме заедно и сега ако него накарам да се обърне настрани няма заспиване.Особено когато се е почерпил става ужасно.

# 35
  • Мнения: 4 406
хърка, хърка, че и дребния му приглася... един такъв дует---Хръъъъъъък! хръъъъъък!
и втори глас- хрък-хрък!хрък-хрък!

малкия го обръщам, големия го сръгвам в ребрата... никакво спане за него, щом и аз не мога да заспя!

# 36
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
малкия го обръщам, големия го сръгвам в ребрата... никакво спане за него, щом и аз не мога да заспя!

 newsm10Точно така се прави.Браво.Мой тип момиче. newsm62

# 37
  • Мнения: 8 505
Само ако е болен или...препил.

# 38
  • Мнения: 13
още щом затвори очи и дъскорезницата заработва на 100% Laughing,дори ми се сърди като го побутвам,казва че аз не мога да си намеря място в това легло Joy

# 39
  • Мнения: 3 334
още щом затвори очи и дъскорезницата заработва на 100% Laughing,дори ми се сърди като го побутвам,казва че аз не мога да си намеря място в това легло Joy
ха,ха,ха,все едно за моя мъж си писала...............замислям се вече за тези възглавници,защото спрея за хъркане вече не помага.

# 40
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Хърка като спи по гръб...следва ръгане от моя страна Mr. Green и като се обърне спира.

# 41
  • Мнения: 126
Когато е в неудобна поза или е препил.

# 42
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Какво не бе  ooooh!

# 43
  • Мнения: 5 391
мда, порядъчно Tired

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
Не,за радост:)

Общи условия

Активация на акаунт