Керамична преса за коса- препоръки

  • 12 240
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Аз не разбрах, каква е разликата между керамична и керамична с тефлон?
Професионалните не са ли по- скъпи?

# 16
  • София
  • Мнения: 723
По-скъпи са , но така пишеше на кутията.
Нямам представа за разликата между керамична и керамична+тефлон. Сигурно втората е по-хубава.
Като гледам как не смея да се престраша ще си остана без преса май. Tired Проблемът ми е,че не мога да си позволя сега да си купя и ако не ми хареса да си купя друга. За това правя такива проучвания. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 186
Разгледах пресите и се спрях на Tondeo- професионална, стъклокерамично покритие /това било най- новото/, до 220 гр. с терморегулатор. Тондео била немска марка, на сайта гледам че пише и Солинген, може би имат нещо общо.

http://www.tondeo.de/

Някой ползвал ли е преса с такова покритие или на тази марка?

# 18
  • Мнения: 7 186
Имаше и преси, които стават и за влажна коса, но ме разубедиха. За домашна употреба е най- добре да се ползва преса за суха коса.

# 19
  • Мнения: 13
моята преса е tondeo-много съм доволна,купих си я от един склад който зарежда фриз.салони-140 лв.Косата става страхотна-няма приставки,само изсправя. Party

# 20
  • София
  • Мнения: 6 800
Купих си от Метро някаква, с керамично покритие, за трийсетина лв, на промоция. За сега ме устройва идеално. Peace Пише, че е професионална, но за тези пари, много ясно, че не е.

# 21
  • Мнения: 5 228
Аз днес си купих керамична преса с няколко приставки, Ровента. Още не съм я пробвала, но фризьорката ми работи с такава. Не мисля обаче, че е професионална. Има две плочки и четири вида накрайнци за маша - голяма, малка, спираловидна и четка.

# 22
  • Мнения: 4 473
Лейди, купи ли си преса? Grinning Разказвай  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 7 186
Лейди, купи ли си преса? Grinning Разказвай  Rolling Eyes

Да, но не съм я пробвала още като хората и затова не пиша. Simple Smile Не съм си взела и термичен спрей. Ще пиша като я сефтосам. Иначе изправя супер, пробвах на няколко кичура.
Взех си тази, на която бях хвърлила око. Simple Smile
Tondeo- професионална, стъклокерамично покритие, до 220 гр. с терморегулатор. Тондео е марка на Солинген.
http://www.tondeo.de/
Имаше и преси, които стават и за влажна коса /за които питах по- горе някъде/, но продавачките и в трите магазина ме разубедиха.

# 24
  • Мнения: 7 186
Вие какъв продукт за преди термична обработка ползвате? И върши ли работа въобще? Аз не мисля да прекалявам с пресоването, но все пак. За Wella flat iron spray какво ще кажете?

Изправяне и блясък
Flat Iron Spray
Топлинно-защитен спрей за изправяне на коса със силна фиксация
Flat Iron Spray защитава косата от топлината по време на изправянето й, запазва ефективно влажността на косъма, придава копринен блясък и силна фиксация. Има Anti-Frizz действие.
Мулти-защитна формула: Провитамин В5 и УВ-филтър подсилват и защитават косата.
Начин на употреба:
Косата се изсушава предварително със сешоар. Спрейът се разклаща добре преди употреба! На суха коса се разделят отделни кичури и Flat Iron Spray се впръсква равномерно от дължините до върховете на косата. Същата се изправя с преса като се започва от корените на косата и бавно се изтегля надолу по изсушената коса. Резултатът е дълготраен ефект на изправяне.
Професионален продукт. Намира се само в специализираните фризьорски салони. 

http://www.wellabg.com/index.php?page=nipage&pagei=products. … hh&line=hh/hh

# 25
  • Мнения: 6 164
Лейди, като го пробваш това, ще пишеш ли как е? Защото имам тънък косъм, съответно склонен към омазняване и всякакви 'щадящи' продукти ми сплескват и омазняват косата, като напр. ваксата.  Sick Но от друга страна кристалите, нанесени в долната половина от дължината на косъма ми стоят супер... Та разполагайки с тази информация ми кажи, подходяща ли е за мен и да я търся ли, т.е. дали не омазнява много, понеже и аз често използвам пресата. По принцип косата ми е права, но аз искам като пръчки да стоят кичурите  Crazy и затова я позлвам понякога. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 472
И аз ще чакам отзиви за спрея Grinning Ползвам преса през ден и определено трябва да се ориентирам към нещо.

# 27
  • Мнения: 239
Смятам да си купувам преса и се интересувам от следното:
-колко вата  е нормално да бъде-диапазонът  е твърде голям,видях по по 17w и по 170w?
-има ли разлика между преса с керамично покритие и такава с керамични плочи?
-на някои от пресите е указано,че са с една плоча за изправяне.Какво означава това?Не следва ли винаги да са две?

# 28
  • Мнения: 7 186
Лейди, като го пробваш това, ще пишеш ли как е?

Ще пиша, като си взема. Дано и някой друг се включи с отзиви. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 857
Сега за Коледа, една приятелка на леля ще ми праща Кристална преса за исправяне,от Англия,80 евро-на някаква промоция.Разбрах, че минимално изгаря косата  Rolling Eyes
Да сте чували нещо по въпроса

Общи условия

Активация на акаунт