Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 14 232
  • 598
  •   1
Отговори
# 15
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Жените родени през май били маймуни, а през юни юнимуни ... та се сещам за една две юнимунки, който би било редно да почерпят Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 10 576
От понеделник ми е петък, дейм! Няма край тая седмица.
Синузитът ми засега убедително печели битката... Едвам дишам 😭

Последна редакция: чт, 02 юни 2022, 13:24 от Dicewithoutnumbers

# 17
# 18
  • Мнения: 6 379
При мен са усилено гърла. Ти, Дайсче, що се делиш от групата с тоз нос? Оф, мани, сичкото болест е гадост. Добре, че минават.

ДД ви!
Седяхте ли прави на сирената в 12 часа? При мен, пред аптеката застана 1 млад човек, та и аз седях почти мирно с него. Силата на тълпата пък какво ли прави ...

# 19
  • София
  • Мнения: 10 576
Стоях права. И една жена видях да спре. Другите им беше се тая, но се надявам да са били повечко. Но друга година съм виждала и коли да спират, днес не видях при мен.

Инче, не се деля! От носа тръгва и ме болят даже пръстите на краката. Нещо го подцених тази година и ... вече 12 дни е кошмар Sad

# 20
  • Мнения: 4 496
Сирената за района на офиса ми едва едва се чуваше тази година. Като я чух, спрях. Две жени в близост видяха една жена да си ходи по улицата, без да отразява. Та й казаха да спре.

# 21
  • Мнения: 9 812
Тук си беше силна, чак подскочих на стола. Нещо ми е много уморено тази седмица, ще почвам витамини и никакво излизане уикенда, трябва да си наваксам с почивката.
Аз съм юнско бебе, но без напомняния, че ще ставам на 30 и някак не си се струва реално да съм толкоз дърта

# 22
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 409
Ако на тази дата не намеря 2 минути да отдам почит, то кога...

# 23
  • Мнения: 17 616
на мене може за неколко секунди да ми отдадеш почит Халче

# 24
  • София
  • Мнения: 10 576
Тук си беше силна, чак подскочих на стола. Нещо ми е много уморено тази седмица, ще почвам витамини и никакво излизане уикенда, трябва да си наваксам с почивката.
Аз съм юнско бебе, но без напомняния, че ще ставам на 30 и някак не си се струва реално да съм толкоз дърта
Щи мине! Hug Hug
И на мен ми беше терсене като ставах на 30, ама после като видиш, че няма накъде...и свикваш.
Почивай си, че след 13 дни ще те водя на купон и те искам свежа! Heart Eyes

Аз си лягам раничко тия дни, ама се будя през нощта... Старчески му истории.

# 25
  • Мнения: 4 496
Аз какъв купон спретнах за трийстия ми рожден ден. Направо се размазах. Толкова алкохол изпих, че се учудих от себе си (Да, вярно четете Grinning)
Не го приех тежко. Даже се радвах, че минавам на следващото ниво. Да ви кажа предпочитам 30-те си години, пред 20-те Heart

# 26
  • Мнения: 17 616
аз нито едни не ти предпочитам

# 27
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Разпознайте се кой в кое село живее Simple Smile




http://stara-sofia.com/karti.html

# 28
  • Мнения: 19 835
но без напомняния, че ще ставам на 30 и някак не си се струва реално да съм толкоз дърта
Патенце. Sweat Smile
Тва най-яката възраст ве.
Аз на 20 бях кат неква даскалица.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт