Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 14 344
  • 598
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 604
Обичайно се събираме в приятелката ми на белот, ама аз и много обичам. Тая година не, че в понеделник й е секциото.

Що бе, съберете се на едно белотче преди секциото Grinning

Племеницата като се роди, й поръчах една кукла за гушкане + чесалка за зъби (на такова го оприличих Grinning) от една мадама, която ги прави на ръка. Хареса ми и каузата й. Не плащаш на нея, а ти изпраща информация за кой нуждаещ се събират пари в момента и ги даряваш. Сам определяш стойността. Друг подарък беше ръчно правено албумче с място за снимки, записване на важни неща, като зъбчета, първи думи, кога се е родило бебето и т.н.

# 76
  • Мнения: 9 898
Мерси, Мини, това визирах под лиготии и хич не ме кефи, без да искам да те обидя, а майката е още по-несантиментална и неромантична от мене. Ако и подаря албумче, ще ми го завие за вкъщи на сто процента Joy

# 77
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 442
Значи 2 кашона памперси 1ви номер.

Ние ходихме на кино да гледаме Кокозайко. Машината за бълване ма филмчета работи на макс. Сглобили са и са (ре)анимирали идеи от Индиана Джоунс, Властелинът на пръстените и Мълчанието на агнетата и се правят, че са измислили нещо ново и различно. Но на децта не им правят впечатление такива неща... Очаквам добавянето на думата "изрод" в речника ни. Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 17 643
Хитлер вече се занимава с други неща, има ся едно момченце там, ма само си бърка в носа, никъв шанс да му давам пари за тренировка, гледах го днес как натовари едно доста пълно момиче, което влиза в зала за първи път, сигурно ще е и за последен

дай да караме лолела

# 79
  • Мнения: 11 505
Карам сама аз, нимоа в група

# 80
  • Мнения: 18 377
Давам идея...

# 81
  • Мнения: 4 604
Мерси, Мини, това визирах под лиготии и хич не ме кефи, без да искам да те обидя, а майката е още по-несантиментална и неромантична от мене. Ако и подаря албумче, ще ми го завие за вкъщи на сто процента Joy
Малко се редактирам.
Норче, за мен това не са лиготии. Албумът е основно за снимки на бебето, като в него може да записваш неща, като дата на раждане, час, първи думи, зъби, които например майка ми не е записвала на мен и на сестра ми и сега като я питаме, тя не помни. Ни какво сме хванали на прощапулника, ни кога ми е бил първия зъб, ни първата ми дума. Почва се, ами те минаха 35 години, забравила съм вече. И като я питам защо не е записвала, не го мислела за важно.
Нямам против да не ти харесват и не се обиждам. Просто за мен това не са лиготии.

Не разбрах и кое й е лигавото на куклата за гушкане? Thinking

Както ти е предложила Исето, купувай памперси и си готова с подаръка Grinning

Последна редакция: сб, 04 юни 2022, 09:16 от Minnie.Mouse

# 82
  • Мнения: 18 377
Я да видим. Часът на раждане го помня перфектно, защото за мен беше много важен като фен на астрологията. В момента, в който видях бебето, моментално попитах: "Колко е часът?!?!" (не него де Joy)
Първи думи - не помня. Sad Сигурно са били стандартните. Първи зъби - пак не помня, баба й казва, че било на 5 месеца. Не виждам причина да се съмнявам. Grinning Прощъпулник - нещо официално не сме правили, ако някой път сме й предложили вещи да си избере, не помня какво е избрала. Уф, ще има да се възмущава, кат порастне... Joy

# 83
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
дата на раждане, час, първи думи, зъби,

Пръва бира Simple Smile

Мойта пръва си я спомням ...

# 84
  • Мнения: 4 604
Ами аз съм сантиментална и искам да си записвам всичко. Даже си поръчах дневник на пътешествията, мисля и едни книги, които са с информация за рода + родословно дърво. И след това, живот и здраве, всичко да оставя на децата ми. Пък ако не ги искат, не ги искат.
Не се възмущавам иначе на майка ми, просто понякога ми става тъжно, че не знам някои неща от детството си и че майка ми не се е вълнувала от тях. Не я обвинявам, нито упреквам. Всеки е различен.
На кой, каквото му е важно, това да прави Simple Smile

# 85
  • Мнения: 20 198
Не бях пила пепси от години.
Лошо ми е.
Сипах си пепси с манго и нула калории.
Стана ми още по-лошо.
--
За беболинчето, щом майката ти е добра приятелка, бих питала нея какво иска или от какво има нужда.

# 86
  • Мнения: 9 898
Голяма си сладурана, Мини Hug все ми е тая коя ми е била първата дума или кога ми е пораснал първия зъб и не ги намирам за важни тези неща, но аз съм обратното на сантиментална, приятелката ми също, даже не помни кога се е омъжила Joy

Бази, питах я, ама тя е чешит и нищо не иска, ако предложа нещо - още повече не го иска Grinning минах през лампа за приспиване, столче против падане, шезлонг за бебе, интерактивни играчки, нищо не ще, ама тя си е практична мома. Кака сега ми даде идея, продавали сега някакви термометри, дето ги лепиш на детето като е болно и им следи температурата и я записва на приложение в смартфон, ще търся такова

# 87
  • Мнения: 20 198
Супер, хубава прагматична идея е това с термометъра. Може и стерилизатор за бебешките шишета и неща. Simple Smile

Всички ритуали и разни общоприети неща покрай подобни събития и за мен са излишни.
Още си спомням преди години колко зле ми беше след раждането и нашите ми бяха организирали "изписване" или там, както се нарича. Жив човек не исках да виждам. Изсипа се една камара роднини и познати вкъщи, които вдигаха ужасяващ шум и се наплющяха кат за последно все едно бяха поканени на ресторант. Кошмар. Едвам ги изтърпях.

# 88
  • Мнения: 15 421
Божке, ходих до нашата Икеа. Голяма грешка. Ами тя Икеата била в Делта Планет Мол. Ужас. Аз за първи път я посетих и ако ще я посетя пак то ще е по изключение. То докато стигна до заветния магазин се катерих с ескалатори, после по едни дървени стълби, щот не знаех, че може с ескалатор Joy, а после докато изляза щях да се изгубя, защото забравих, че не съм на втори, а на трети етаж. Абе, луда работа. Джастев се изнерви, че беше спрял на припек и се опече в колата. Руснаците пък ги изсипваха с автобуси пред мола и вътре беше лудница. Не мож се размина от рускоговорящи. Stuck Out Tongue Winking Eye Но в крайна сметка се сдобих с това за което бях отишла Sunglasses Grinning, макар, че по едно време ми идеше да зарежа количката и да избягам оттам.

# 89
  • Мнения: 6 418
Ма що ме карате да си спомням сега ... първото зъб излезе на 5 месеца. Което не би трябвало да е добре, че на тез дето им излизали рано зъбите, после ного се разваляли ... не съм се вързала ного на таз приказка. Grinning
Па след изписването на бебето, беших ок, само близките дойдоха вкъщи, но това което още си спомням много ясно беше, как само ходех да гледам бебето в другата стая /щото то си спеше кротко; така - първите 2 седмици; после - не, естествено; кротките бебета са кът; имах си аз на мен да се падне Joy/ и още не можех да осъзная, че това е нова личност в живота ми. Мдаа.

Тез дни ше е жега. Метнете ми некой дъш по възможност. Ся съм работна, малко мий жега, ама йощ се издържа без климатик. Косата мий пусната и мий баш във врата, едвам я издържам, ама ши търпя, що си харесвам причестата днес. Роклата мий двойна и ахаа и да я съблеча, мъ и за тва ши трая. Joy

Норче, почвай пак с коремните и обръча и ехей ... след месец - ти да видиш. Ше си направиш сама подарък. Wink

Добре бе, защо ги слагат такива в залите ... ми те или не знаят какво правят или не им се занимава с хора, или и двете. Кики, някой ден, ку ни тъ мързи, пиши какво правиш у залата и на какви уреди. Малии, колко съм нахална. Joy

Общи условия

Активация на акаунт