Модни консултации (Юни, 2022) - 67

  • 54 780
  • 855
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 2 434
Аз също бих се вслушала в мм.
Твоите дрехи са цветни, Ал и ще стоят хубаво и с белите сандали.
Пък защо да не отидете заедно с него и чантата да изберете - може съвсем друго да харесате. Blush

# 841
  • Мнения: 3 739
Чантата я имам, имам и още една бяла, но нея нося с по-официални бели обувки. И чантата и обувките имат черен кант, което ги прави несватбени.
Та трета бяла чанта ще ми дойде много. И в моето обкръжение аз съм единствената с бели чанти и сандали Grinning
Имам едни велики бели сандали, страхотно удобни за ходене, но мога да ги нося само с лепенка на големия пръст, за да не ми разраняват....

Сандали поръчах току що от Nuwe, с либето ги избрахме, ще отиват на чантата Sunglasses
този модел в такъв цвят
Надявам се да са хубави и удобни 🙂

Благодаря за съветите момичета!
Хубава неделя!

# 842
  • Мнения: 1 628
Al, хубави са ти много сандалите, ще чакаме снимки като дойдат☺

Аз иначе на някои хора харесвам как стоят бели сандали, но лично за себе си не. Като цяло бяло нося само бели кецове, нищо друго. И с чантите така. Предпочитам бежовите нюанси, пак ми се връзват на почти всичко.

Ще имаме ли юлска тема? 🤔

# 843
  • Мнения: 7 898
Не харесвам снежно бели чанти или обувки, освен ако на са гуменки. Харесвам снежно бяло само за дрехи.

# 844
  • Мнения: 3 739
Снежно бели ризи харесвам и нося, бялото да е синьо бяло, като новия сняг (сняг ми е в мислите, горещичко е Grinning

Ще ги покажа като дойдат, а утре ако имам време ще отида да пробвам двата чифта от преди няколко поста.

Чантите в бежови нюанси винаги са ми изглеждали стилни, но така и си имам само една, която почти не нося

Почнах да си играя да вържа шалчетата на една работна чанта и три опита греда, след малко пак ще опитам, че ме хванаха нерви Grinning

# 845
  • Русе
  • Мнения: 499
Здравейте, имам въпрос, какви сутиени ползвате лятото за да не умирате от жега и да стои естетически красиво, без да са от най-тънките сутиени при които всичко си личи?
Искам нещо което и леко да повдига, но не е задължително.

# 846
  • Мнения: 421
Зиме, лете - минимайзери Триумф.

# 847
  • Бостън
  • Мнения: 13 625
Аз съм се забила в някаква дива гора на френско-белгийската граница с умиращ телефон и още по-мизерен интернет, та някой да се прежали и да пусне новата тема.

Последна редакция: нд, 03 юли 2022, 18:25 от Agent Provocateur

# 848
  • Мнения: 3 739
на Sloggi има една серия ZeroFeel, комфортни са, има модели без закопчалка, във всякакви цветове са
https://www.sloggi.com/zerofeel/

# 849
  • Мнения: 28 921
Зиме, лети Триумф без банел, само подплатен.
Лятото често нося един бял памучен без банел, пак на Триумф. Много е мек и удобен.

# 850
  • Мнения: 2 233
От мен - Вианиа, немска марка, купувам модели с банел и полумека чашка, декорациите са супер минимални и не прозират. Цената е горе-долу наполовина на Триумф.

# 851
  • Мнения: 2 513
Здравейте, имам въпрос, какви сутиени ползвате лятото за да не умирате от жега и да стои естетически красиво, без да са от най-тънките сутиени при които всичко си личи?
Искам нещо което и леко да повдига, но не е задължително.

Няма как отговорите на която и да било от нас да ти бъдат от полза.
С моята чашка най-вероятно не мога да си позволя някаква имитация на сутиен, както например би си позволила някоя дама с чашка В.
Жега , не жега, бюстът трябва да се удържа. Или поне при мен е така.

# 852
  • Мнения: 2 136
Ако някоя от вас е "тръгнала" да пуска нова тема да каже, че снощи дублирах друга нова тема.
Ако няма желаеща ще пусна аз.

# 853
  • Мнения: 1 628
Пинк, би било чудесно. Аз не съм, защото съм само от телефона и не съм сигурна, че ще се справя.

# 854
  • Мнения: 9 967
От мен - Вианиа, немска марка, купувам модели с банел и полумека чашка, декорациите са супер минимални и не прозират. Цената е горе-долу наполовина на Триумф.
Откъде ги поръчвате? Линк?

Общи условия

Активация на акаунт