Сватбата ще е в Света Неделя, а ресторант????

  • 6 603
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
От мен - честито Hug

# 16
  • Мнения: 739
Нашата сватба беше така - в Св. Неделя, после в р-т Панорама. Много съм доволна от всичко там, изненадаха ни с арка от балони. Беше преди 4г. Ето една снимка от там http://www.snimka.bg/album.php?album_id=23377&photo=2

В "При Орлите" също съм била, на Коледни партита. Също много хубав ресторант, но малко по-далеч и трудно място за паркиране.

Което и да избереш, ще е фантастично!

# 17
  • София
  • Мнения: 118
Първо честито  Simple Smile. И аз препоръчвам ресторант "България" - освен, че е приятно място има и едно предимство - при посрещането на младоженците има стълби и е доста величествено при слизането по тях.

# 18
  • Мнения: 564
Благодаря ви момичета  Hug , прекрасни сте   bouquet ! Всички предложения ще бъдат щателно обсъдени и ще ги посетим  newsm68..Чакам и още, все пак имаме време до Април да решим!

# 19
  • Мнения: 6 167
Ресторант При орлите е най-великия ресторант, в който съм била на сватба.
При орлите се намира на последния етаж на Министерство на транспорта.
Брат ми се жени там, затова съм много много пристрастна и го препоръчвам горещо.
Моята също един ден ще бъде там. Обслужването е на високо ниво, гледката е невероятна,
персоналът е изключително деликатен, невидим, менюто също е страхотно.
Кувертът мисля, че беше към 30 лв.
Иначе там да 'хапваш' е доста скъпо.
Единственият недостатък на ресторанта е, че няма голям дансинг,
но като отидеш ще ти обяснят какво се прави. Не сме страдали от липса на денс изяви Wink
Отвори гугъл и виж къде са При Орлите в класациите на ресторанти в София.

Била съм на сватба  и в Максим. Пълна дупка, с тия рококо бели смешни столчета ( ако са още там, де инфомрацията е поне от 6г).

Като цяло , пожелавам ти приятно търсене и намиране! Това е най-хубавото ... подготовката!

# 20
  • Мнения: 422
Ние пък се женихме в "Централ"-на Стамболийски и Хр.Ботев
Хареса ми 4е са много гъвкави по отношение на меню, украса, абе въобще вси4ко беше перфектно

# 21
  • Мнения: 115
Честито!!! Ние също се венчахме в "Св. Неделя" и избрахме ресторанта на хотел Плиска. Много сме доволни. Наистина вътре не е супер лукс, но има следните предимства:
1.Ресторантът е с големи прозорци и е много светло вътре
2. Достатъчно широко е и има достатъчно място за танцуване.
3. Ако има дневна сватба, не организират вечерна- т.е. по една сватба на ден/ в ресторана на хотел България не е така/.Стандартно сватбата е 5 часа и за всеки започнат следващ час се доплаща- ние останахме два часа повече и нищо не сме плащали.
4. Подарък от ресторанта е нощувка в апартамент на хотела- не сме спали там, но аз ползвах тоалетната- много по- удобно, не мога да си представя как иначе с булчинската рокля...
иначе преди това се колебаехме за ресторанта на хотел България, после ходихме там на сватба и не ми хареса следното: като е на два етажа и сякаш се накъсва- от втория етаж не виждат какво става на първия и обратно, много е малък дансинга,тортата е от ресторанта, при което на гостите се пада по парче торта с дебелина 0,5 см, което за мен е смешно.Разбира се може да се откажеш от тяхната торта. Иначе там най- скъпия куверт е 35лв/ предлагат се няколко варианта/, преди да започнете да се пазарите. Скоро ходихме на сватба в дипламатическия клуб "Глория палас", май така се казваше, води се в Горна баня, но е съвсем в началото- много ми хареса обстановката вътре и е подходящ за 80 човека.

# 22
  • София
  • Мнения: 546
и ни е бяхме в "света Неделя", а ресторанта беше "Финансист". НА последният етаж в Министерството на финансите. Има достатъчно място за игра. единственото неудобство е, че до там се качва само с 6 местен асансьор. Мина доста време докато се качиха всичките ни гости -  100 човека.

# 23
  • Мнения: 1 215
Първо честито!  bouquet  bouquet
А по темата: Според мен или в "При орлите" (ама внимавай да нямаш някой клаустрофобик между поканените, защото догоре се стига само с асансьор) или в този в малкото НДК (забравих му името).

# 24
  • Мнения: 276
Честито!Предстои ви нещо много хубаво и ви пожелавам щастлив семеен живот от сърце! Ами ние преди вече почти 14год.се оженихме в ресторант" Берлин".Беше мнооого готина сватба! Но сега има толкова много заведения че със сигурност избора ще е трудничък.Успех!

# 25
  • Мнения: 1 063
А в ресторанта на хотел Рила не става ли?
Където и да е Ви пожелавам да преживеете един незабравим ден!

# 26
  • Мнения: 1 058
Ние  празнувахме в Радисън много е хубаво и обслужването е добро. Не беше много скъпо около 30лв. Пожелавам ви хубава свадба.

# 27
  • Мнения: 1 370
Хотел - ресторант Централ. Организацията беше перфектна, както и менюто, цените, персонала и декорацията

# 28
  • Мнения: 46
И нашата сватба беше в Св.Неделя, а ресторанта беше Максим на ул.Леге.

# 29
  • Мнения: 7 640
Пробвайте и в Света София. Това е на Пиротска. Много уютен ресторант, цените са нормални, а и обслужването е на ниво!

наистина уютно място.
Близко до Св.Неделя е Форум на НДК

Общи условия

Активация на акаунт