Отговори
# 360
  • Мнения: 7 106
Записах още един Теодор в отбора  Laughing.

# 361
  • Мнения: 131
Моята половинка е с най-срещаното име гледайки класацията до момента -Димитър, а всеки втори малчуган е Александър или Алекс

# 362
  • Мнения: 1 715
Един Радослав от мен

# 363
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Моята половинка е с най-срещаното име гледайки класацията до момента -Димитър, а всеки втори малчуган е Александър или Алекс
minkin не си разгледала явно добре класацията до момента. Димитър е номер втори.Номер едно е Георги . И аз гласувах за Георги , защото  моят съпруг се казва така. HugВинаги съм си мислила , че най-често срещаното мъжко име е Иван. Peace

# 364
  • Мнения: 131
yaz,права си заблуди ме шрифта на името в класацията ,извинения за което .   хубав ден     p.s поразгледах класацията името  Димитър е на почетното трето място

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 09:30 от minkin

# 365
  • Мнения: 416
Един Емил и от мен.

# 366
  • Мнения: 3 675
Мъжът ми се казва Станимир, а според мен най-срещаното бг име е Георги, Иван също.

# 367
  • Мнения: 3 675
В тази връзка искам да попитам всички съфорумки чийто половинки се казват Станимир. Как се обръщате към тях на галено /по име имам предвид/ Аз на моя му викам Миро, някой все ме питат дали се казва Мирослав /когато за първи път чуват, че се казва така/

# 368
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Станислав се казва моя

# 369
  • Мнения: 505
Стоян  Peace

# 370
  • Мнения: 678
А пък моят се казва Бальо. Май няма друг съпруг във форума с това име  Mr. Green
Но иначе най - срещаното и аз си мисля, че е Георги.

# 371
# 372
  • Мнения: 367
Красимир Peace

# 373
# 374
  • Мнения: 743
 newsm78 ...... Ивайло  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт