Кога започнахте да къпете косичката на бебето с шампоан?

  • 2 825
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 461
От както са се родили. Peace

# 31
  • Мнения: 2 936
аз използвах шампоан на Бюбхен-откакто се е роди....защо да не се мие с шампоан в началото  Rolling Eyes

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
От самото начало. Бюбхен.

# 33
  • Мнения: 94
Първо само с вода а след седмица със специален шампоан за новородени Simple Smile

# 34
  • Мнения: 4 156
Аз първия месец (а може би бяха първите 2-3 месеца - не помня)  мих тялото и косата с крем сапуна на Нивея. След това започнах да използвам шампоана. Но имам чувството, че не мога да му го измия добре и го използвам много рядко. Косата му изглежда много добре, когато го мия със сапуна и предпочитам да използвам него.

# 35
  • Мнения: 1 733
Още от първия ден се използва шампоан и за косичката, и за телцето. Не къпи детето със сапун, защото много изсушава нежната бебешка кожа. Лично аз един ден използвам шампоан, а на втория - мия само с водичка.

# 36
  • София
  • Мнения: 35 957
От самото начало. Peace
 

# 37
  • Мнения: 113
И ние ,след като падна пъпчето, си мием косичката всеки ден с Джонсън Head to Toe PeaceПухкаво и спокойно бебче ви пожелавам Heart Eyes

# 38
  • Варна
  • Мнения: 567
И ние от първия ден вкъщи й мием косичката с шампоан. Аз ползвам бебешка козметика на Клоран. А откакто застудя я къпем през ден.

# 39
  • Мнения: 344
От самото начало й мия косата с шампоан! Сега обаче  на 2-3 дни, защото й е много голяма, трудно  съхне Mr. Green.

# 40
  • Мнения: 3 334
от самото начало и аз ползвам шампоан за косата.Сега вече сме по-големи и мием косата на 3 дни.

# 41
  • Мнения: 3 500
От самото начало я къпя с шампоанче на Бюбхен, което е и за тяло и за косичка.Добре е бебето да се къпе всеки ден с водичка, а с шампоан - 2 пъти в седмицата.Ние така правим.

# 42
  • Мнения: 118
От самото  начало с шампоан . Но вече не мием главата всеки ден.

# 43
  • Мнения: 155
От първото къпане вкъщи. Мием косата през ден с шампоан на Чико.

# 44
  • Мнения: 186
От първата цялостна баня и на сина ми и на дъщеря ми. За сина ми използвах Джонсън, а за дъщеря ми - Нивеа.

Общи условия

Активация на акаунт