Идеи за дънки

  • 4 905
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Можеш да пришиеш парчета от кожа тук там(на някой джоб например)  Flutter

# 16
  • Мнения: 1 685
това със завръзването с конеца как става и каква е идеята?
Ами мислих като увия конец по претънат крачол, после да се получи на места по-тъмно и светло избелване.А може някаква фикурка да излезне ако се прегънат по определен начин.
Това с пришита леопардова кожа ми харесва.Друго което мислих(защото все още нищо не съм направила, просто не ги нося) е да сложа много камъчета по единия крачол.
Прави сте, че сега наистина има много идейни неща в магазините.

# 17
  • Мнения: 1 685
Да ти кажа аз си залепих с ютия една апликация-пеперуда..Стана много красиво,но бързо се отлепи.Затова измислих следното трикче-по ъгълчетата апликацията приших по няколко пайетки-така стана хем стабилно,хем оригинално  Blush
Супер!
... а защо не експериментираш върху старите?
Защото те ми харесват повече Simple Smile

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 612
Тъкмо и аз се чудех какво да направя с едни дънки. Мислех си да избродирам нещо, имам машина, но като не мога да рисувам  Rolling Eyes
Май ще опитам с тези готовите, за които споменахте. Виждали ли сте къде продават в Бургас? Още утре ще отида да си купя, че дънките са чисто нови и седят в гардероба, поради причина, че не мога да реша какво да им направя...

# 19
  • София
  • Мнения: 504
Стана ми интересно,мисля да си купя едни изчистени дънки и да си ги направя както аз искам CrazyПроблема е,че отскоро живея в този район и не знам от къде мога да си купя такива нещица ThinkingЗнам едно магазинче близо до женския пазар,но от училище нямам време да ходя до центъра Confused

# 20
  • Мнения: 2 386
Мога да ви дам хиляди идейки....сатенена лента за коланче,мъниста,копчета,готини елементи от скъсани гердани....всичко се пришива и става супер  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 5 362
На мен не ми харесват избелени и парени, особено домашното производтсво много личи. Защо не ги нарисуваш? Много готини бои има, текстилни маркери, с които лесно се рисува.  Peace
Peace
С мъниста и пайети също ще стане хубаво,стига да го направиш добре.

# 22
  • Мнения: 1 685
Мога да ви дам хиляди идейки....сатенена лента за коланче,мъниста,копчета,готини елементи от скъсани гердани....всичко се пришива и става супер  Heart Eyes
Сигурно си правила такива неща.Дай снимки!

# 23
Страхотни идеи момичета!Ще се възползвам.Мерси на авторката за темата. Hug

# 24
  • Мнения: 811
Много готина тема  Peace
Аз също обичам да ръкоделствам, отдавна обаче не съм го правила.
Ще е много интересно тези, които вече имат такива собствени творения на преправени дрешки, да пуснат снимки да разгледаме  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 550
Към eaven - има магазини за такива джунджурийки - на Христо Ботев, където го пресичат трамваи 20 и 22, срещу колоните има много такива магазинчета, а и по самата "Пиротска" в пешеходната част има магазинчета за шивашки принадлежности, там като видиш какви неща предлагат ще ти дойдат купища идеи. Между другото аз май те знам от един друг форум, но това на лични.

Моят опит опира до лепене на бродерии, които са със силикон от едната страна. Имах едни дънки, които бях протрила на едно място и си взех две с мотиви на цветя, лепнах едната на мястото, а другата на единия крачол, обаче тази на крачола падна след пране  Thinking

Другите ми идеи, свързани с такива неща са направа на бижута от панделки, шнурчета, едри мъниста, висулки. Продават се закопчалки, които се пришиват и става много оригинално. Сега съм замислила да правя такива подаръчета на разни мацки около мен  Peace

# 26
  • Мнения: 1 403
Напълни си един леген с вода и белина, топиш и вадиш дънките, топиш и вадиш.  В никакъв слу4ай не ги оставяй да киснат, 4е ще станат на петна.
Другото е - трябва някаква хавлия да напъхаш в кра4олите и отгоре търкаш яко с 4етка и белина. Но белина си вземи от тая на "Апта" хавлията е  за да не се сти4а от другата страна, 4е пак ще стане на петна. И после отзад по същия на4ин. Една приятелка си беше изсветлила така полата и стана страшна  Peace аз пробвах на дънки, и ги съсипах  newsm62 защото много се сти4аше и бавно действах Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Май ще опитам с тези готовите, за които споменахте. Виждали ли сте къде продават в Бургас?

Провери в магазините за копчета в уличката на тоалетните до "Кирил и Методи".

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 612

Май ще опитам с тези готовите, за които споменахте. Виждали ли сте къде продават в Бургас?

Провери в магазините за копчета в уличката на тоалетните до "Кирил и Методи".

Мерси Миленика, ходих вчера, няма нищо... Други идеи  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт