Фауната около нас

  • 107 640
  • 2 156
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 36 188
От този следобед - дебнеше голямо крилато насекомо в тревата и се чудеше дали да го изяде:

# 661
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 508
Ято скорци.

# 662
  • Мнения: 2 901
Бях я пускала преди,но този път в цялата и огромна прелест.... Joy




Снимките са малко мътни,но галерията не си е измила прозорците.. Joy

# 663
  • Мнения: 85
Огромен е!!! Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 2 901
Според мен е прасенце маскирано като котка Satisfied .Един човек/сигурно съсед/ ми каза да вляза в галерията да го снимам-бил много кротък,но беше заключено Simple Smile .Ако искате  вярвайте по-дебел е Satisfied

# 665
  • Down Under
  • Мнения: 1 128
Отдавна не съм се включвала. Тези хубостници излизат привечер и си се разхождат необезпокоявани

# 666
  • Мнения: 10 253
Откъде излизат? Растенията ми направиха впечатление, много различни са от тези по нашите географски ширини.
Ренинел, много замислен котака, все едно носи куп грижи на плещите си.

# 667
  • Down Under
  • Мнения: 1 128
Откъде излизат? Растенията ми направиха впечатление, много различни са от тези по нашите географски ширини.
Еми от където си живеят из дивите поляни, през деня се крият на сянка и привечер излизат и обикалят. В зависимост от това къде живееш, на места направо си идват съвсем в предния ти двор. Тези сме снимали като бяхме на почивка. В нашият район, където живеем има доста, но не идват до къщите.

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 15 696
Този сладур храня пред терасата


# 669
  • Down Under
  • Мнения: 1 128
Този гладник, доволно си хапва от моят хибискус (голям е колкото дланта ми)

# 670
  • Мнения: 36 188
Това изглежда по-голямо от врабче! Дано не е месоядно!

# 671
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 508

# 672
  • Мнения: 2 430
                                                                                             
 На разходката ни с кученцето, днес -фауната около нас беше красиво/патешка!🙂

Последна редакция: чт, 12 яну 2023, 08:56 от Roo Roo

# 673
  • Мнения: 36 188
Ето ги и част от красавиците, които живеят около моя блок (това са майка и син - бялото е майката; котето е едро, но е на около половин година. Мислех да го взема, но като малко ми бягаше, освен това една съседка от първия етаж твърди, че са нейни - наистина ги пуска в апартамента, въпреки че поне през половината време са навън):

# 674
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 508

Общи условия

Активация на акаунт