Бебчо не помръдва

  • 2 017
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Берковица
  • Мнения: 25
И моят съвет е да отидеш на лекар и дано всичко е наред. При мен също се е случвало да не се обажда за около ден, ден и полувина. Притеснявам се и аз и то много. Затова отиди на лекар за твое успокоение. Стискам палци - дано да е добре бебо. Пиши какво е станало. newsm78

# 16
  • Мнения: 5 178
На лекар..

# 17
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Имали смисъл да стоиш и да чакаш отивай на лекар.Дано всичко е наред. Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
Стискам палци всичко да е наред
пиши какво е станало!

# 19
  • v nas
  • Мнения: 50
Дано всичко е наред  baby_neutral Стискам палци  Peace

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Стискам палци всичко да е наред
пиши какво е станало!
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 941
Моя съвет е веднага да отиваш на лекар Peace.
Дано всичко е наред Praynig
Praynig

# 22
  • Мнения: 231
отиди на лекар. Успех

# 23
  • Мнения: 1 243
И при мен имаше дни в който бебка не риташе но след това започва пак да става активна,за да си по спокоина отиди на лекар както са те посъветвали другите момичета дано всичко е наред Praynig Heart Eyes Peace

# 24
  • Мнения: 3 478
И аз съм имала такива случаи, веднъж дори ме закачиха на монитор за успокоение. Казаха ми в такива случаи да пия нещо студено и да легна на ляво и да изчакам 30 мин. Ако няма движение тогава вече на лекар. Много често бебетата мърдат леко и не ги усещаме. Аз бях голяма паника в това отношение. Дано всичко е наред при вас.

# 25
  • Мнения: 72
Ходих при чичо Доктор, каза, че пулсът на бебчо е нормален (140) и няма основание при нормален пулс да се тревожа за каквото и да било. Бебчо прави много леки движения и затова не го усещам вече цели 4 дни. Въпреки докторското успокоение, пак ми е малко притеснено Thinking

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 702
Щом лекарят го е чул и видял, не се безпокой.
Ако все пак искаш да го усещаш, направи си едно кафе, но не много силно.
Лека бременност и успех  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 8 917
Не се притеснявай след като го е видял и казва,че е ОК - всеки ден бебенцето ще става все по-голямо и все по-малко ще се движи, защото пространството му се ограничава Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 721
Както са ти казали момичетата оттук нататък бебчето ще расте и все по-малко ще подскача вътре Simple Smile
Все пак, когато се притесняваш пийни две чаши вода и си полегни по гръб малко - така в повечето случаи се усещат движенията.

Аз съм почти накрая - има дни, в които бебето се скъсва да мърда, а други - изобщо. Не се притеснявай Hug

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Един трик- пие се чаша студен сок от портокал или се изяжда един плод. Ляга се за десетина минутки и бебето се усеща почти веднага.
Не знам на какво точно се дължи това, но при мен е действало безотказно. Както и при много мои приятелки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт