В ДОБРИЧ скоро през комина Дядо Коледа пристига(17)

  • 12 274
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте.
Анушка ,аз ще изчакам за кафето,че моето не ми стигна Naughty.
На Рая хремата не мина,има още сополи,беше ми ясно ,че няма да мине така бързо ,но ми се искаше да вярвам.Това е втория път,в които има хрема и направо се побърквам.Аз не съм я слагала още на гърне,кога започнахте да слагате децата си вие?За хремата какво използвате???
Днес съм на зъболекар,стискайте палци да не ме боли,че съм ужасна пъзла. Whistling
Леле,времето е ужасно,много подтискащо ми действа и нямам настроение,нещо немога да се настроя още за зимно време,като знам онзи ден колко приятно беше..

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте.
Анушка ,аз ще изчакам за кафето,че моето не ми стигна Naughty.
На Рая хремата не мина,има още сополи,беше ми ясно ,че няма да мине така бързо ,но ми се искаше да вярвам.Това е втория път,в които има хрема и направо се побърквам.Аз не съм я слагала още на гърне,кога започнахте да слагате децата си вие?За хремата какво използвате???
Днес съм на зъболекар,стискайте палци да не ме боли,че съм ужасна пъзла. Whistling
Леле,времето е ужасно,много подтискащо ми действа и нямам настроение,нещо немога да се настроя още за зимно време,като знам онзи ден колко приятно беше..

От опит знам, че хремата е едно от тежките "състояния" за малките. Не могат да дишат през устата (т.е. не знаят как) и настава някакъв ужас. Моите деца са от тези, които влачат хрема най- малко 7 дена, обикновено минава за 10-12 дни.
Използвах Стеримар (почиства добре), помпичка за издухване (вече можем да се издухваме сами, кеф Wink) и съответните капки. Най- често сме позлвали Коларгол и Вибросил. Но, каквото и да слагам, първите 2-3 дни са ужас!
Стискам палци ан Рая и на теб за зъболекаря!

# 17
  • Мнения: 377
SISOLITA и Гого беше със сополи но ar4ela даде една рецепта и за 2 дни ни мина вчера се консултирах и с педиатърката и тя каза че е съгласна с нея.2 с.л. лайка се заливат със 100мл. вряла вода и се оставя 20 мин. след което се прчжда през памук за да не останат власинки на върха на лъжичка се слага сол и сода.Капе се по половин капкомер в едната и толкава в другата ноздра няма ограничения по колко пъти на ден ще капеш.Аз го правя с пакетче чай и прибавям и малко мед вътре.Иначе от 4 дни бяхме на Виброцил и не спираха сополите а и не ми даваше да му ги слагам а лайката няма проблем- дава.Успех на теб за зъболекъря и дано Рая се оправи бързо.

# 18
  • Мнения: 884
Nqkoj da znae detski/bebe6ki frizior v Dodri4?
Izvinqvam se ,no KREDOR-a ne raboti

# 19
  • Мнения: 3 810
gabriel2, SISOLITA,Тази рецепта съм я ползвала за каката(педиатър ми я каза), обаче една августовска мама писа, че содата и солта били много вредни за лигавицата на носа. Мисля  newsm78че може и да има право.

От мен закуска.
мимините бутер- книжки:

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 11:11 от mimi_kir

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 193
Благодаря ти,Габриел,ще опитам и така ,ако неминават.Аз засега пръскам със Стеримар и после с детски Олинт.Имами от Виброцил и Коларгол,но те изобщо май не и влияят...незнам вече..
Мими,закуските изглеждат ппревъзходно,Аз ще пропусна,че се точа да съм на диета.. Cry

# 21
  • Мнения: 643
gabriel2, SISOLITA,Тази рецепта съм я ползвала за каката(педиатър ми я каза), обаче една августовска мама писа, че содата и солта били много вредни за лигавицата на носа. Мисля  newsm78че може и да има право

 Тази рецепта, ми я каза Хомеопатката, само тя помага на Радо за хремата, друг е въпроса колко ефективно, защото,  като бяхме на ясла след три дни бяхме отново с хрема.

# 22
  • Мнения: 377
Nqkoj da znae detski/bebe6ki frizior v Dodri4?
Izvinqvam se ,no KREDOR-a ne raboti
    аМИ ТОЧНО ДЕТСКИ НЕЗНАМ НО КЪДЕТО И ДА ПИТАШ МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ СЕ СЪГЛАСЯТ НА МЕН МЕ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО НЯКЪДЕ ДА ОТКАЖАТ-АЗ ГО ПОДСТРИГВАМ НАЙ-ЧЕСТО НА   КАРАДЖАТА    ДО ПОЩАТА В МЪЖКИЯ.ИМА ЕДНО МОМИЧЕ ДЕСИ ИЗОБЩО НЕ И ПУКА ЧЕ ПЛАЧЕЛ ПРАВИ ГО ВИНАГИ ДОБРЕ.СТАНАХМЕ И РЕДОВНИ НО МОИ ПОЗНАТИ ХОДЯТ И НА ДРУГИ МЕСТА И ИМ ПОТРИГВАТ ДЕЧИЦАТА.
gabriel2, SISOLITA,Тази рецепта съм я ползвала за каката(педиатър ми я каза), обаче една августовска мама писа, че содата и солта били много вредни за лигавицата на носа. Мисля  newsm78че може и да има право.

[

]     аМИ ЗНАМ ЧЕ СОДАТА ИСУШАВА  А СОЛЕН Р-Р СЕ ПРАВИ ЗА ПРОМИВКА ПО ПРИНЦИП А ТО НЕ СЕ СЛАГА В ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА ТАКА ЧЕ....БИХ КАЗАЛА ЧЕ ВСЕКИ САМ РЕШАВА ЗА СЕБЕ СИ И ЗА ДЕЦАТА СИ.

# 23
  • Мнения: 2 821
Здравейте..
Ние все още излизаме по разходки за по час-два...вярно следобедите се застудява бързо, но не е чак толкова студено още...все пак положителни температури са...иначе и двете изперкваме в къщи Crazy..следобяд мисля да отидем за малко в "Шоколад"...пуши се не пуши ще се пробвам..ако някой има желание да се присъедини към нас Laughing
SISOLITA , аз почнах да слагам Радена на гърне някъде към 9тия месец, ако се не лъжа, но си е и до детето..не си закъсняла...някой направо в тоалетната ги свикват...
чаоооо Mr. Green

П.С. Мими, а за обяд какво предлагаш, че изтървах закуската Mr. Green

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте отново!
Леле, каква закуска съм изтървала, облизах екрана като я видях Wink.
Аз тичам по задачки, терсене ми е общо взето Cry.

Дано всички сте здрави!  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 810
П.С. Мими, а за обяд какво предлагаш, че изтървах закуската Mr. Green

 Joy
Вземам на Дима храна от кухнята и понеже тя не я яде...си спестявам готвенето за обяд, така че- заповядайте на вечеря: кюфтета по цариградски.

# 26
  • Мнения: 2 821
П.С. Мими, а за обяд какво предлагаш, че изтървах закуската Mr. Green

 Joy
Вземам на Дима храна от кухнята и понеже тя не я яде...си спестявам готвенето за обяд, така че- заповядайте на вечеря: кюфтета по цариградски.

значи по кварталите ви готвят кюфтета, а на центрото просто зеле Twisted Evil Mr. Green...

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
К'ви кюфтета, бре, Миме? Зелце беше днес, ей. Объркала си се, или си с връзки. Признай си без бой!

Аз се заядох пак с мойте снимки в уебшота. Сега ми излизат (на мен), искам да ми кажете дали ги виждате и вие от тук:

http://good-times.webshots.com/album/555736743FoZmWV

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 16:46 от anuschka

# 28
  • Мнения: 3 810
 ooooh! ама и аз така съм го обяснила....лелееее

На обяд изядох на Дима зелето, че и супата, щото е много ящна....
И понеже няма кой друг да храня- обяд не съм готвила.
Но вечерята беше кюфтета! Peace

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз се заядох пак с мойте снимки в уебшота. Сега ми излизат (на мен), искам да ми кажете дали ги виждате и вие от тук: http://good-times.webshots.com/album/555736743FoZmWV
Аз ги видях  Hug

Тази рецепта, ми я каза Хомеопатката, само тя помага на Радо за хремата, друг е въпроса колко ефективно, защото,  като бяхме на ясла след три дни бяхме отново с хрема.
Лайка, сол и сода се прави, когато сополите са гъсти, жълто-зелени, а за прозрачни дава Витамин Ц - ампула. И общо взето се чака, докато минат   Sad


значи по кварталите ви готвят кюфтета, а на центрото просто зеле Twisted Evil Mr. Green...
Joy hahaha Тъкмо щях да пиша, че явно само за Мимито готвят отделно и ... тя внесе уточнение  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт