Рицарки на бялото кантарче - седмична 27.11. - 03.12

  • 13 668
  • 471
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
Айде, Рицарки, отивам да спортувам. Предвкусвам удовлетворение (че тоз път съм почивала цели два дни)... После ... ами после вечерна проверка, какво друго Simple Smile

# 16
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Ами аз като все отсъствам за вечерната проверка Embarassed ( в къщи заради  сина е "мисия невъзможна"  да седна пред компютъра  smile3515  Затова сега давам отчет - много малко са ми калориите до сега  - 485  Embarassed ( а пък съм хапвала, но само протеинчета ) сега ще видя в къщи какво да си спретна , та да ги достигна  newsm78
 Хайде приятно спортуване на спортуващите вечер  и ме пишете , че съм присъствала на проверката ( аз духом съм винаги с вас  Hug )
 Желая ви вечер пълна с приятни емоции smile3521 :Two Hearts

# 17
  • Мнения: 488
Аз днес цял ден съм само на вода, и една шепа сурови бадеми, на които не можах да устоя  Embarassed
Чувствам се много добре, много ми е лесно нищо да не ям... обаче, не може така. От утре каква ще я чиня... не знам, цял ден вися в туй форум спайдърспорт, напълни ми се главата с НВД. А пък тумбака...само с вода  Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте рицарки аз май повече ви чета отколкото пиша ама то и така ми е много интересно много сте забавни.
Тони изтеглих го и аз Билито ама много ми е труден бе то голямо въртене голямо чупене повече май гледам,но е наистина готин като овладея всички подскоци ще е добре.
Мяу мушни една пържолка де недей гладува.
Хайде и аз да ходя да хапвам че тези дни почти нищо не ми е вкусно и сега съм 73,600 но ми се струва че дълго ще си стоя на тях пък и може да покача след тези малки количества храна.

# 19
  • Мнения: 4 806
вечерна проверка   ruporuu   ruporuu   ruporuu

Спортувах, сега усещам всяка част на тялото си. Гот е, повярвайте ми... Душ. Мацане с каквото падне (ей така за кеф)... и тук.

Имам още едно ядене да ям за деня. Имам и план за още един литър вода. И денят ще си приключи успешно. Надявам се утрото да ме посрещне с добри новини.

А вие?

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
. Надявам се утрото да ме посрещне с добри новини.

А вие?

И ние, и ние... Wink
Нахраних домочадието, а аз се задоволих с чаша мляко, мъъъъъъъничко от млечната баница Embarassed и вода. Мисля за днес да е това. А колкото вода отгоре - толкова по-добре / или повече, както казва един мой любим герой Grinning/.
Обаче ми е много изтощено, незнам що newsm78? Казват, магнитни бури имало вчера и днес. Дали те ми влияят, ил просто много ми се насъбра напоследък.
Утре мисля малко да полунувам /е, с някое и друго изключение във вид на ябълка / - вечерта ще докладвам кви съм ги свършила.

# 21
  • Мнения: 4 447
Поне ги докарах до 1,5 литра вода (недостатъчно, ама почнах преди малко) и.... я има я не 300 гр. варени пил.дробчета. Забравих зеленчука - днес се провалих! Има още време докато си легна, ще се постарая. Утре пак ще карам воден ден - пак луна. Дано за другата седмица се запиша с 1 килце по-лека, че яко задържах!
Хайде - Ваш ред е!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Танче от миналия лунен ден всичко ли се върна имаше ли резултат?

# 23
  • Мнения: 2 956
Явявам се на вечерната проверка  sohappy
Аз съм добре днес...почти няма въглехидни изкушения, попаднали в търбухчето...пак ще мина 2 л вода като вчера,което ме радва и си е чист героизъм...а трябва да пия по 3  Rolling Eyes
Имам въпрос към Майчето кажи ми моля те по колко точки приемаше средно по време на диетата  Praynig а пък ,ако имаш и точките на разни ястия или поне малко по-пълен списък от това http://rozali.com/diet.php?l=a&p=96 ще ми доставиш голяма радост да ги споделиш  Grinning единствено на 2 места има Точкова диета и според мен списъка не е особено изчерпателен  Thinking Благодаря  Hug

# 24
  • Мнения: 4 447
Ооо, върнаха се, ама не беше луната виновна, а двата купона, на които присъствах... Тя луната си е добричка!

# 25
  • Мнения: 1 531
аз след като цял ден вчера писах тук, вечерта се изложих много лошо. уж разделно хранене, но бая си хапнах и днес кантара е плюс 500 г. колко много съжалявах тая сутрин, обаче нямаше как да върна вчерашната вечеря назад:)
днес, след сериозни размисли, реших да помоля мамите, които са правили режима на емилова, да ми напишат или да ми пратят линк. явно имам нужда от здрав начален тласък в смъкването, пък после ще продължа с нещо умерено.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, давай щом си рекла, макар ний тук да не сме много "за" разните им там еднопродуктови диети. Файда голяма от тях няма.

Аааа, ний с Бубс сме ветерани. Не е еднопродуктова - виж темата (ама цялата).

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Танче значи утре и двете сме на водица аз съм много доволна от първия път дано и сега да е така

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Водата? Някоя диета не върви без вода. Колкото повече, толкова по – добре. Нормата е: 400-600 мл на килограм живо тегло. От повече глава не боли, даже напротив – това може да помогне за премахване на главоболие.  
Това нали не е сериозно? Ако средното се явява 500 мл на килограм, то излиза, че аз трябва да изпия 27 литра вода на ден. Обясни ми?

# 29
  • Мнения: 1 366
Ето и аз идвам на вечерната проверка!

Да ви призная, възхищавам ви се как можете да ядете по 3 яденета на ден. Аз все дъвча... през около 2-3 часа се получава. Но иначе съм много спокойна и храненето ми е далеч по-подредено. Преди бях като полудяла за храна. Сега всичко е далеч по-регулирано.

Дика (впрочем, това Танитка те кръсти, не аз) погледнах я точковата диета в този сайт и направо се уплаших. Виж, има разлика в броя на точките, но аз принципно погледнах. Значи тук, за да отслабваш трябва да ядеш 18 точки, а в сайта са 70, НО ... тук например едно яйце е 2 точки (напомням ти от всичко 18 позволени), а там 0 при 70 позволени  #Crazy Пържена риба 12 тички при 70 позволени, 22 за омлет с картофи. Меко казано се съмнявам, че при такива количества се отслабва. Няма да имам сили да седна да ти превеждам цялата книжка с продуктите, но тя е винаги с мен, така че ако искаш всеки ден да ме питаш за конкретни продукти и аз ще ти отговарям.

Да ти призная откровено, аз не броя нито калории нито точки. Просто основното, на което наблягам като храна са зеленчуците и с тях никак, ама никак не се ограничавам. Сега откакто не съм на Дюкян ям по плод на ден, активия сутрин с триците, на обяд пилешка пържола със салата, към 17.30-18.00 едно сандвиче (тук има едни оризови филийки от пълноценен ориз 26 кал за една) с 0.5% шунка и вечер пак съм на готвени зеленчуци. За края на деня хапвам пак едно потсладено кисело мляко и това е. Ако основното в храната са ти зеленчуците и нискомаслените меса, няма как да не се получи.

Общи условия

Активация на акаунт