ХАЙДЕ НА АНКЕТАТА! Гласувайте за "Златоуста фраза (бисер на годината)"!

  • 4 172
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 629

А какво ще кажеш за свирките през 90-те?
А за тези от новия век?

Категорично ЗА свирките на 90-те. По-професионални от свирките на 80-те, не толкова рутинирани като свирките на новия век  Blush

И почти без пари, бих добавила.

# 46
  • Мнения: 3 447
Мда, чудя се дали в петък да не пусна тема "Момичета над 30, нека поговорим за свирките през 80-те"  Flutter
Мю, ти също си поканена  tongue

# 47
  • Мнения: 5 622
Уф, колебаех се между Дона и нейното необрязано кокиченце и Лиска с недоклащането. Гласувах за второто. Но искам и за Дона  Peace

# 48
  • Мнения: 1 629
То, може за трима, бе Бубс Wink

# 49
  • Мнения: 2 550
Уф, колебаех се между Дона и нейното необрязано кокиченце и Лиска с недоклащането. Гласувах за второто. Но искам и за Дона  Peace

Гласувай и за двете  Grinning

# 50
  • Мнения: 1 813
И пак ми преобладава жоро и в тази тема  ooooh!
Осъзнайте се ве   Shocked

# 51
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дона да вади коняка и бамбоните, стига с тази просташка шкембе чорба (от която се вмирисах  Mr. Green).  Tada
П.П. Може ли и бавноразвиващите се девойки от осемдесетте да участват в темата, само за сеира?  Blush

# 52
  • Мнения: 4 806
О, аз отсега се записвам за петъчната, посветена на сексуалната (р)еволюция Simple Smile Нали пускате...

Сори за спама, ама не можах да се сдържа  spam2 smile3558

# 53
  • Мнения: 3 447
Може, може  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 11 327
Dona, Dona, Dona, Dona! Hipp, hipp, Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! newsm44 newsm44 newsm44 newsm18 newsm18 newsm18
Аз я открих за себе си покрай Хаванските баби, обаче тук ме изкефи тотално.
Аз се присъединявам към отбора на девойките на Василиса Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 161
Мда, чудя се дали в петък да не пусна тема "Момичета над 30, нека поговорим за свирките през 80-те"  Flutter
Мю, ти също си поканена  tongue
Аз съм компетентна за свирките през много,много късните 80-те,направо на ръба на 90-те.

# 56
# 57
  • Мнения: 3 886
Мда, чудя се дали в петък да не пусна тема "Момичета над 30, нека поговорим за свирките през 80-те"  Flutter
Мю, ти също си поканена  tongue
Аз съм компетентна за свирките през много,много късните 80-те,направо на ръба на 90-те.





 Rolling Eyes Rolling Eyes Twisted Evil Sadа тия под 30 де ще са бре. newsm78

# 58
  • Мнения: 10 758
Гласувах за Дона.Е тая жена няма равна.  bouquet

# 59
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Dona, Dona, Dona, Dona! Hipp, hipp, Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! newsm44 newsm44 newsm44 newsm18 newsm18 newsm18


Много ценни бисери! Joy Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт