Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 708
Ходих на фетална морфология при д-р Димитрова отдавна преди 1г.10м. и бях много доволна. Определено препоръчвам нея,не заради по-ниската цена.
За д-р Мазнейкова напоследък чета доста отрицателни отзиви тук във форума и като отношение към пациента и като лекар.

# 16
  • Мнения: 1 369
Не казвам,че Мазнейкова не е специалист с име.
При нея прегледът ми протече за 8 минути-от влизането,снемане на анамнеза,гледане+запис на 3Д,гледане на 2Д и накрая писането/изписа цял лист/. Не каза почти нищо- през цялото време си мълча.
Същият ден още едно момиче от отчетните беше ходила при нея. И тя за по-малко от 10 минути.
Всеобщото заключение-не е била в настроение точно този ден. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Не искам никого да плаша. Обаче истината се вижда от подписа ми.

Моят съвет-ако избереш Мазнейкова,но точно в този ден се окаже,че "не е в настроение" и си тръгнеш от кабинета и с лошо чувство, иди и при друг специалист...

# 17
  • в центъра
  • Мнения: 445
Ходила съм и при двете - определено считам Вили Димитрова за по-добрата. newsm10 И от нейни колеги съм го чувала. Мазнейкова още преди четири години се държа ужасно високомерно, а доколкото разбирам напоследък толкова се е уяла, че съвсем е взела да претупва нещата  newsm11

# 18
  • Мнения: 959
Нямам опция,с която да гласувам но съм за Фемина и Марков.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 230
Д-р Димитрова, гласувам с 2 ръце за нея. Заради гест. диабет бях при нея почти всеки месец и НЕ претупа нито един преглед. Страхотен човек. Само ще ти разкажа нещо. На предпоследния преглед дойде и свекърва ми, искаше да види бебето. След като направи обстойния преглед, как ли не пробва тази жена да покаже личицето на бебчо на свекито, всичко това извън 30 мин преглед. Накрая свекърва ми се отказа и си тръгна, а докторката ме изпрати навън да се разходя та да събудя бебчо и да го накарам да се раздвижи, за да направи снимки и да я покажем по-късно вкъщи. Платих, както обикновенно 50лв. Е това ако не е доктор за пример, здраве му кажи.  Hug  bouquet
За Мазнейкова не съм чувала нищо добро напоследък.

# 20
  • Мнения: 11 004
Моят гинеколог държеше да отида при Мазнейкова. Май я хванах в настроение и съм доволна от прегледа Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 6 972
Аз също съм ЗА д-р Димитрова.Много спокойна,внимателна и въобще не претупва пациентите  Peace.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 363
За Томова също съм чувала само хубави неща,но от познат гинеколког знам,че в момента във Фемина апарата бил най-добър.

Не знам дали знаеш, но е много по-важно колко е добър специалистът, за да види това, което му показва апаратът. И най-добрият апарат да е във Фемина, факт е, че Томова е по-добрият специалист.


не знам откъде го знаеш този факт, но сред колегите им, Томова води класацията при пренаталната ехокардиография, не при феталната морфология като цяло. тя си е специалист по-тесен. за сърце и самата Димитрова праща при Томова, не се наема сама.

но за останалото, особено за кръвоток, Доплер и т.н. - Димитрова е човекът.

моят избор беше такъв - при Димитрова ходих на ФМ няколко пъти в ключовите периоди. при Томова отидох в 19-та гс, когато се гледа сърцето, за да гледа именно това. не че жената пак не огледа всичко, разбира се...

колкото до това, че Димитрова била особнячка - не знам откъде е тръгнал тоя мит из форумите. и аз отидох първия път при нея подплашена и не смеех да шукна, щото четох тук, че била темерут и нам кво. намерих една мила, спокойна и любезна жена, която беше много отзивчива към мен и моите проблеми и си ме дундуркаше до края, като изтърпя цялата ми хипохондрия.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 123


колкото до това, че Димитрова била особнячка - не знам откъде е тръгнал тоя мит из форумите. и аз отидох първия път при нея подплашена и не смеех да шукна, щото четох тук, че била темерут и нам кво. намерих една мила, спокойна и любезна жена, която беше много отзивчива към мен и моите проблеми и си ме дундуркаше до края, като изтърпя цялата ми хипохондрия.

  определено и аз мисля така.Да не говорим,че освен моята хипохондрия-изтърпя и тази на майка ми и съпругът ми,които също бяха с мен в стаята.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз лично съм си записала час при доц. Томова по препоръка на моята гинеколожка и мисля да й се доверя. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 531
здравейте и днес  Hug
благодаря за мненията   bouquet
още малко ще помисля, но явно при д-р Димитрова ще да е...
моля, ако някой още не се е изказал, а има какво да каже - моля  bowuu 
аз иначе ходя на ЖК по здравна каса в МЦ "Света София", но няма да раждам там заради парите и сигурно този месец ще започна ЖК в Шейново, та да свиквам - на там съм се спряла, без избор на лекар, прсто да родя, като ми дойде повика за раждане и на когото случа... но ще тръгвам ам на ЖК, че да свикна поне с обстановката... Та няма и в "Майчин дом" да раждам, където е д-р Димитрова... т.е. ми е безразлично при кого е отида, стига наистина да е добър и отзивчив и внимателен специалист  Peace

p.s. благодаря на модераторите, че са ми преместили темичката: може би наистина тук беше по-правилното място  Flutter

# 26
  • София
  • Мнения: 718
Следя си бременността в болницата на Мазнейкова, но точно заради противоречивите мнения за нея съм при друг лекар и съм много доволна. Аз съм ходила при Томова и Марков - и двамата много обясняват. Питат те дали имаш въпроси, правят ти запис ако искаш.

# 27
  • Мнения: 454
Преди около 2 месеца ходих на фетална морфология при Мазнейкова и изобщо не останах доволна, защото самият преглед продължи не повече от 10 минути, за разлика от прегледа при д-р Марков от Фемина, който ми отдели най-малко половин час. Още в влизането Мазнейкова ме пита дали имам лекар, който ми следи бременността, тогава нямах, но не ми се обясняваше и казах, че имам. Преди да си тръгна пак ме пита кой лекар ме наблюдава и понеже не ми се занимаваше да я лъжа й казах, че в момента нямам лекар. По този повод за изпроводяк ми удари една пропаганда да съм ходела при тях на консултации, което малко ме издразни, но не това е най-важното. Когато сравнявам двата прегледа - при Мазнейкова и при Марков, ами тя тая жена едва си отваряше устата да казва на сестрата какво да записва. На мен нищо не ми каза - нещо от сорта на "Това сега е крак", "Бебето е голямо еди си колко" и т.н. Може и да е добър специалист, но с това отношение няма да отида втори път при нея.

# 28
  • Мнения: 1 531
момичета, много ви благодаря   bouquet
днес май ми изтича анкетата, щото й зададох да е активна три дни, така 4е в общи линии взех решение и отмених часа при мазнейкова - вярвам, че съм направила правилният избор Peace

# 29
  • Мнения: 288
Аз не съм доволна от Димитрова. Обадих се когато бях в 9 седмица с молбата да ми запишат час във Фемина между 11-13 седмица. Сестрата ме накара да чакам 10 минути, в които чувах разлистване на тетрадка - накрая ми каза че не знае кога ще има час, но със сигурност ще е след месец и половина! Обясних за какво става въпрос- разкрещя се че няма часове щото е в отпуска докторката. Аз любезно я помолих да провери и да ми предложи час когато и да е - е даде ми час за 16 моя седмица! Когато отидохме с таткото в уречения час ни накараха да чакаме два часа след уговорения, като сестрата въобще не въвеждаше ред а крещеше че имали спешен случай същия ден. Когато влязохме при докторката тя се държа ужасно злобно - попитаме ме защо идвам след като до сега не съм идвала при нея?!? попита ме без да изчака отговор - какъв ми е проблема? Аз и обясних че нямам проблеми, но проблеми има със записването на часове защото фетална се прави в определена седмица. Няма втори монитор - аз нищо не виждах! Зад главата ми беше единствения монитор - нищо не ми обясни по бебето. През цялото време така ми натискаше корема, че се прибрах много зле, изпих две но-шпа, не успях да хапна нищо цяла вечер. Заради това, че мъжът ми зададе два въпроса - тя си таксува още 10лв консултация. Платихме 50лв и нищо не чухме от нея. Жената се държа странно, подозрително и недоверчиво. Не ми хареса отношението й към пациент. За целия престой не ме погледна нито веднъж. Когато си тръгвах почти разплакана - интерпретацията на мъжа ми който се опита да ме успокои след нейното отношение е - че аз съм поредната пациентка и не е вложила нищо в този рутинен преглед.
Доц Томова обяснява подробно, но най-добър в обясненията и в показването така че и ние се уверихме е д-р Марков от Фемина- горещо го препоръчвам като човек и лекар. (Малко ме смути факта, че веднъж когато имах контракции и д-р Мазнейкова бе в чужбина, реших да звънна на него. Не вдигна тел и не върна обаждането - е, не е длъжен да отговаря на всеки пациент, макар това да не ми се е случвало с Мазнейкова, която винаги ми е отговаряла на обажданията).
При д-р Мазнейкова имах няколко ултразвука в начална бременност и съм много доволна от нея, макар да не обяснява много тя си гледа добре маркерите и няма да пропусне нещо важно. Има много опит и знания, така че си заслужава да я посетиш.
Аз сега ходя само при нея и при Марков и получавам всичко най-необходимо. Имам и 3измерни записи направени от Мазнейкова, които са много ценни за нас. На мен никога не ми е взимала големи суми, може би защото съм нейна пациентка от няколко години.
Не съжалявам за нито една стотинка, който съм дала на нея и си следя бременността по ЗК в клиниката й.
Много съжалявам за парите дадени на Димитрова и отношението й към мен, така че няма да отида при нея повече.

Общи условия

Активация на акаунт