Кърмите ли вашите бебоци през нощта?

  • 3 656
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Ооо да кърмих го като новороден и сега пак го кърмя по 2 пъти на нощ, като растат зъби по безброй пъти на нощ...Wink кърми не се притеснявай и не измъчвай бебето да гладува нощем  - щом се буди има нужда...
и продължаваме да се кърмим!

# 61
  • Мнения: 72
Да, когато си поиска!

# 62
  • Мнения: 151
 Днес ставаме на 10 дни и в интервала от 12 до 5-6 часа си спинкаме непробудно. Така сме от изписването.

# 63
  • някъде
  • Мнения: 4 956
До преди две седмици се кърмихме и през нощта, а сега ако се събуди го кърмя, ако не-чак на сутринта! baby_neutral

Днес ставаме на 10 дни и в интервала от 12 до 5-6 часа си спинкаме непробудно. Така сме от изписването.
Не е ли доста голям интервал за такова мъничко бебче? Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 269
'Га зевне и веднага му запушвам устата! Joy
И то няма как иначе - четири човека в една стая спим.
Сега сериозно - да, кърмя го!
С дъщеря ми следвах нелепите съвети на педиатърката и то, горкото, пищеше и се нервеше, ама аз не, сакън, да му почине коремчето и го наливах с вода по нощите:bad-words: #2gunfire Резултата - измъчвахме се взаимно. Не знам дали  има връзка, но и до днес тя спи много леко и неспокойно, буди се и т. н. Като се роди бебо ми се смееха приятелките като им разправях, че нощем не ставам заради бебето толкова често, колкото за сестра му Rolling Eyes
Дребния, когото кърмя на поискване, е спокойно, усмихнато и лъчезарно бебе. Просто си знае, че като има нужда от мен и съответните части от моето тяло, те са винаги на разположение Party Нощем се буди, цока и веднага заспива Heart Eyes И той щастлив и аз доволна! Laughing
Да кажа само, че ако не беше този форум, вероятно, и него сега щях да "изтезавам" с режими и почивки за стомахчето.
Благодаря ви, момичета! Благодарение на вас съм по-добра мама Hug

# 65
  • Мнения: 8 917
Кърмих я когато искаше Grinning вкл. и през нощта Peace

# 66
  • Мнения: 1 986
  Не кърмя,защото тя не се буди Peace

# 67
  • Мнения: 1 382
Дааа, кърмим се по няколко пъти на нощ, понякога не я пускаме до сутринта  Crazy

# 68
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
Ако към 5 часа се брои още за нощ - да, кърмя го  Wink..но това не е всяка нощ..по-скоро се събужда чак към 6-6.30 за първа закуска..

# 69
# 70
  • София
  • Мнения: 1 252
Кърмя с удоволствие по всяко време. Малкият е спокойно и усмихнато дете. От скоро започна да пропуска нощно хранене, но не и всяка вечер за моя радост.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 097
Кърмих Калина и през нощта до 8-мия месец, а после се отби, но мина на АМ до 1 г. вкл. нощем...Опитвах да я отуча, но абсолютно безуспешно...Даже имаше нощи, в които не спеше с часове между храненията - рекордът й е 6 часа, през които я кърмих 3 пъти с надеждата да се унесе и заспи, но уви...Като я завладя едно желание за веселба и игра...Идваше ми да си посегна...

# 72
  • Мнения: 1 425

С дъщеря ми следвах нелепите съвети на педиатърката и то, горкото, пищеше и се нервеше, ама аз не, сакън, да му почине коремчето и го наливах с вода по нощите:bad-words: #2gunfire Резултата - измъчвахме се взаимно.

И аз правих същото със сина ми. Толкова нерви и безсънни нощи имах...майка ми хубаво ми казваше дай му на детето не го мъчи, но аз не...докторката така каза  #Cussing out #2gunfire. А майка ми ме е кърмила на поискване и през нощта. Сега вече я послушах и си кърмя бебчето колкото иска през нощта. Понякои път е само един път, а друг път 3-4 пъти, но аз не се оплаквам, защото успявам да се наспивам, а и на бебо му е добре  Heart Eyes, което за мен е най-важното.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Майчета, как успявате да се наспите  newsm78 Снощи сме се кърмили с мойто момченце точно 9 пъти /нарочно ги броих/. Суче, спи, суче, спи и така до сутринта към 8-9 ч. когато той се е наспал, а мама е тотално  #Crazy Sick Направо им се чудя на някои майки като кажат :"Като го изкъпя и го нахраня заспива и се събужда чак сутринта към 5-6ч." При нас такъв филм няма!Струва ми се, че ме търси не за да се нахрани, а за някакакво успокоение, знам ли newsm78 Чувствам се като биберон baby_neutral

# 74
  • Мнения: 23 286
Майчета, как успявате да се наспите  newsm78 Снощи сме се кърмили с мойто момченце точно 9 пъти /нарочно ги броих/. Суче, спи, суче, спи и така до сутринта към 8-9 ч. когато той се е наспал, а мама е тотално  #Crazy Sick Направо им се чудя на някои майки като кажат :"Като го изкъпя и го нахраня заспива и се събужда чак сутринта към 5-6ч." При нас такъв филм няма!Струва ми се, че ме търси не за да се нахрани, а за някакакво успокоение, знам ли newsm78 Чувствам се като биберон baby_neutral
Аз не се наспивах,ходех 6-7 месеца недоспала.И моето бебе се будеше доста пъти за кърмене,около 6м започна да спи по 4ч,между храненето.

Общи условия

Активация на акаунт