Потвърдена бременност, заплашващ аборт.

  • 2 586
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 853
При положение, че правите опити, не казахте ли, не ви ли попитаха преди да правите рентген?
Няма как сакът да отговаря на 2г.с., тогава е овулацията, нещо друго е казал лекарят, предполагам.

# 16
  • Мнения: 13
Предполагам, че стресът покрай счупения крак беше огромен и не съм мислила, дали съм бременна, не са ме и питали. А лекарят ми каза точно това, този сак отговаря на 2-ра седмица.

# 17
  • Мнения: 4 853
Ами, значи ви трябва друг лекар. Преди 4та седмица няма как да видите никакъв сак.
Седмиците започват да се броят от първия ден на последния цикъл, което значи, че втора седмица е около овулацията, тогава има яйцеклетка, а не плоден сак.

# 18
  • Мнения: 13
Възможно ли е да е имал предвид, че забременяването се е случило преди 2 седмици, тогава има ли повече смисъл в казаното от него?

# 19
  • Мнения: 4 853
Странно лекар да го каже така, но пък знам ли.
Цикълът редовен ли е и колко дни е?

# 20
  • Мнения: 13
28 дни, на 27-ми юни стартира последният.

# 21
  • Мнения: 4 853
При редовен цикъл на 28 дни, то наистина трябва да сте в 6г.с., плюс-минус някой ден.
Евентуално, ако сте имали по някаква случайност много късна овулация, може затова да не отговаря на седмицата. И затова да е казал, че са минали две седмици от овулацията?
Излезе ли резултатът от кръвния тест?
За съжаление, няма какво да се направи за момента, освен да се изчака и да се види дали ще се развие. Успех!

# 22
  • Мнения: 13
Първи тест чхг 1400, втори следва след 73 часа. Благодаря!

# 23
  • Мнения: 4 853
Това ЧХГ сякаш отговаря на видения плоден сак, ембрион попринцип се вижда на около 10 000. Тоест може наистина да е била късна овулация. Ако следващото ЧХГ се е удвоило, значи засега най-вероятно всичко се развива добре.

# 24
  • Мнения: 13
Благодаря за съветите!

Общи условия

Активация на акаунт