почна да се храни странно

  • 917
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 610
омнео е скъпо мляко, но гадно на вкус.ти вкусвала ли си го?освен това е пробиотично, може да не му харесва вече, моето дете беше на омнео/по съвет на педиатърката/ заради чувствителен стомах и като му го смених се почувства доста по-добре.
милилитрите са добре...не е рядко, не се бой!даже ако забележиш, по стените на шишето има неразтворени кристалчета...не се разтваря добре това мляко дори с гореща вода. аз бих  го сменила, ако съм в българия с нестоген/ уж най-евтиното, но се разтваря добре и със студена вода и всички силистренски майки са супер доволни/ ако не смени млякото само на нутрилон/ без омнео/
Очевидно е, че съвета на блонди ти харесва, надявам се , да съм помогнала също въпреки, че моето мнение се отличава малко от нейното.
Успех и пиши как се развиват нещата

# 16
  • Мнения: 87
Купих биберона на Чико и наистина има подобрение! Хареса го малката маймунка Wink   Grinning Купих и още едно шише на Авент от 260 мл. Утре смятам да взема още 2 такива биберона на Чико, за останалите две шишета.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 366
Денито, с колко капки ги взе бибероните, ние с две се давим.Радвам се че сте се оправили  Peace

# 18
  • Мнения: 87
Денито, с колко капки ги взе бибероните, ние с две се давим.Радвам се че сте се оправили  Peace
Rosalka взех ги с две капки. Мисля, че и са добре обаче в началото много бързо гълташе, като постепенно намали темпото.

# 19
  • Мнения: 407
И ние сме така, но с като сложих биберон с две капки той започна да се дави и пак сложих старата.Ние средно изяждаме по 100мл и то с голем зор. Само вечер му правя 150мл за да заспи по лесно.Направо това ядене е голям проблем, а за вода умираме.Дали е показател за нещо ,че пие много вода.(извинявам се ,че ти използвам темата )
И ние сме така

Общи условия

Активация на акаунт