Ha kakva vazrast moje da se izvadi Bg pasport na deteto ? Procedura, tzeni ?

  • 1 837
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Голямо благодаря!  Hug
За да неразводним темичката ако искаш ми пиши на лични, мога и снимки да пратя  Mr. Green
А, да ги нямаме такива, я разказвай тук. За такива екзотични места, а пък на лични. Искам и аз да чуя. smile3508

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хм...гола екзотика е Ямайка! Само на картичка да я гледаш...
Много ще ви разочаровам майчета, но специално в столицата е скука и половина.
Жегата е ужасна, влага голяма, а сега вали почти всеки следобед.
Няма пешеходни зони и къде да се разходя. Но и да имаше е като пещ на вън.
Ако нямаш кола си стоиш у дома.
Престъпността е една от най-високите. Наи-добре да си стоиш в къщи по тъмно.
Дрогетата са доста, че си гледат и в задния двор растителността.
Най-близкия ми плаж е малък остров на час път с кола и 20 мин в океана. На дължина е 5 мин бавно ходене. Има полулегнали палми с искарани корени от вятъра и 2-3 будки за риба ( аз не бих яла там )

Красивите места са Очо Риос и Монтиго Бей, но те са на другата страна на остова. Там са курортите.

Иначе ходих в джунглата, в бананова плантация, видях от близо колибрита...

Разбих ли мита за Ямайка?

# 17
  • Мнения: 6 390
Разбих ли мита за Ямайка?
Joy Joy Joy
горе-долу  Mr. Green
Аз наскоро бях гледала един документ за Ямайка - по Травел ТВ - иии яка мизерия ми се видя - къде ходеха да ги намират тези места - незнам  ooooh!
Туристическите комплекси - хотели и тн - супер, обаче да не излизаш извън тях... нещо такова  Mr. Green

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хич не са си правили труда да ги намират тия места. Те сами те намират.
Ямайка е едно голямо гето.
По хълмовете на Кингстън има къщи достойни за Бевърли Хилс. Другото е от мизерия на долу  Sick
А за това че трябва да си седиш само в комплекса вече го казах - престъпността е голяма. Аз дойдох на 10 януари и вече бяха убити 52 само в столицата  Shocked от началото на годината!
Има много богати и много бедни. Бедните се роят до безкрай, явно не са чували за предпазване.
В джунглата има странни къщи ( или колиби  newsm78 ) как живеят там без ток и вода мога само да гадая.

бедните от някаква каста ходят с грозни шапки и още по-грозни плитки ( това само мъжете ), дълги като че ли никога не са ги рязали. И ги навиват около главата си.

Иначе тук се наядох на кралски скариди, омари и раци  Peace

Родих си БГ, да не съм луда да раждам тук
 

# 19
  • Мнения: 205
евЗдравейте отново. Аз сам бразилската мама от Сау Пауло. Градът е 17 000 000 дshи и е адддддддд, лудница, трафик, дрога....
И тук има много богати и супер бедни...мизерия има....в БГ има бедни, но няма мизерия.
Тук е и меката на силикона, на всиchки места....от гърди до дупета...направо 85 % от жените са със силикон. Никои не е слаб, а е як, заshтото изгниват по фитнесите. Мъжът ми като беshе на Слънchев бряг се уплаshи от това как са слаби жените...
Аз съм 177 - 62 кг и тук са ме питали поне 1000 пъти дали съм модел...........а както знаете за бг аз съм нормални кг и не съм слаба....
Друго което е интересно е sought (jжна) бразилия...там хората са емигранти от Европа и са руси, синеоки и супер красиви.
Рио е много красивоооооооооооооооооооо, но е опасно ....има много обири на chужденци...

Пс - много ми е трудна тази бг клавиатура, нямам някои букви и пиsha супер бавно  Embarassed

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
А как попадна чак там?
Аз съм в Ямайка за кратко. Мъжа ми е на работа тук и като свърши си отиваме в Щатите  Grinning Слава Богу!
Как се отнасят към чужденците? Чували ли са за България? От колко време си там?....

# 21
  • Мнения: 205
Az sam omajena za braziletz ot 2.5 g. Jiveia v Sao Paulo.
V USA sashto sam bila, no samo v Miami, kadeto mislia, che e superrrrr.

Bulgari tuk ne sam sreshtala izobshto, mai niama............tolkova e daleche ot Europe, che mai niama bulgari jiveeshti tuk  Confused

Inache  jenite sa dosta nadmenii i s goliamo samochustvie, i tai kato govoriat osnovno samo portugalski ne obicham mnogo kontakti s chujdenki, sashto sa super merkantilni...jeniat se samo za pari, ne gi interesuva vazrasta na maja, moje da e na 80 g vajnoto e da e s pari. Ima dosta bogati hora i strahna mijeria......
Ima dosta krasivi mesta, kato priroda, no Sao Paulo e business center na Brazil, taka, che e samo srdadi, niama plaj i e grojen grad...kosmopoliten.

Общи условия

Активация на акаунт